XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.ballikombetar.info/kur-pinjojte-e-fiseve-nomade-e-bejne-politiken-shqiptare/20%Monthly2019-01-31 11:14
https://www.ballikombetar.info/der-standard-e-austrise-akuzon-edi-ramen-dhe-hashim-thacin-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2019-01-30 22:46
https://www.ballikombetar.info/zahir-pajaziti-perfaqesues-i-univerzitetit-te-kosoves-i-ra-hise-te-vihet-ne-balle-te-njesive-guerile/20%Monthly2019-01-28 20:47
https://www.ballikombetar.info/te-gjendet-mekanizem-per-largimin-e-hashim-thacit/20%Monthly2019-01-28 19:04
https://www.ballikombetar.info/keto-jane-pese-pikat-qe-duhet-permbushur-per-tu-hequr-taksa/20%Monthly2019-01-28 18:54
https://www.ballikombetar.info/korrigjimit-te-kufijve-ti-pergjigjemi-me-korrigjim-dhe-bashkim-te-kombit-shqiptar/20%Monthly2019-01-29 13:16
https://www.ballikombetar.info/ernest-koliqi-shkrimtar-poet-arsimtar-dhe-perkthyes/20%Monthly2019-01-28 09:24
https://www.ballikombetar.info/kongresi-amerikan-miraton-ligjin-qe-ndalon-daljen-nga-nato/20%Monthly2019-01-28 08:54
https://www.ballikombetar.info/te-falenderoj-pa-fund-o-zot/20%Monthly2019-01-27 21:05
https://www.ballikombetar.info/ibrahi-rugova-nje-njeri-i-lire/20%Monthly2019-01-27 19:44
https://www.ballikombetar.info/kronika-e-tmerrit/20%Monthly2019-01-26 20:15
https://www.ballikombetar.info/kontributi-shqiptar-i-pape-albanit-perfshire-kryevepren-illyricum-sacrum-dhe-gjergj-kastrioti-skenderbeu/20%Monthly2019-01-26 20:07
https://www.ballikombetar.info/kreret-e-levizjes-kombetare-shqiptare-kunder-kryengritjes-se-ilindenit/20%Monthly2019-01-26 19:42
https://www.ballikombetar.info/ministrat-tane-te-jashtem-keta-donkishote-pa-gomar/20%Monthly2019-01-26 19:29
https://www.ballikombetar.info/kercenimet-e-historise/20%Monthly2019-01-26 19:21
https://www.ballikombetar.info/pasojat-e-elites-se-genjeshtert/20%Monthly2019-01-26 19:11
https://www.ballikombetar.info/vitrinalepiresit/20%Monthly2019-01-26 19:03
https://www.ballikombetar.info/tredhja-fatkeqe-e-prokurorise-dhe-nje-histori-kurvash/20%Monthly2019-01-26 18:57
https://www.ballikombetar.info/sondazh-a-duhet-te-hiqet-taksa-ndaj-serbise-dhe-bosnje-e-hercegovines/20%Monthly2019-01-25 15:39
https://www.ballikombetar.info/sondazh-balli-kombetar-demokrat-ne-republiken-e-shqiperise/20%Monthly2019-01-25 15:40
https://www.ballikombetar.info/jam-ne-shitje/20%Monthly2019-01-25 14:41
https://www.ballikombetar.info/njefare-ideje-per-drejtesine/20%Monthly2019-01-23 14:35
https://www.ballikombetar.info/te-rilindet-gegnishtja/20%Monthly2019-01-23 09:45
https://www.ballikombetar.info/kosova-nje-vrime-e-zeze-e-evropes-roli-i-sherbimeve-franceze/20%Monthly2019-01-25 14:42
https://www.ballikombetar.info/reagim-ndaj-xhavit-halitit-i-cili-tha-se-nuk-ka-argument-qe-ka-ekzistuar-fark-u/20%Monthly2019-01-24 22:15
https://www.ballikombetar.info/uss-donald-cook-kalon-ngushticen-e-dardaneleve-ne-drejtim-te-detit-te-zi/20%Monthly2019-01-19 21:03
https://www.ballikombetar.info/thaci-te-mos-e-demtoj-kosoven-sepse-taksa-nuk-i-cenon-raportet-me-ameriken/20%Monthly2019-01-19 20:31
https://www.ballikombetar.info/si-marreveshje-finale-pranojme-vetem-njohje-ne-kufijte-e-17-shkurtit/20%Monthly2019-01-19 20:21
https://www.ballikombetar.info/te-hiqet-taksa-ndaj-serbise-haradinaj-po-e-lendon-interesin-shteteror/20%Monthly2019-01-19 20:07
https://www.ballikombetar.info/kufoma-e-osmanizmit-i-qelbi-shqiptaret/20%Monthly2019-01-16 07:47
https://www.ballikombetar.info/palestina-e-mbeshtete-fuqishem-integritetin-territorial-te-serbise/20%Monthly2019-01-13 22:21
https://www.ballikombetar.info/jo-korrigjimit-te-kufirit-po-korrigjimit-te-padrejtesive-historike-ndaj-shqiptareve/20%Monthly2019-01-12 21:24
https://www.ballikombetar.info/veza-e-kuqe/20%Monthly2019-01-24 22:01
https://www.ballikombetar.info/lvv-e-kemi-ne-dore-e-perdorim-kurdo/20%Monthly2019-01-11 22:40
https://www.ballikombetar.info/te-arrestohet-urgjentisht-baton-haxhiu/20%Monthly2019-01-11 09:15
https://www.ballikombetar.info/shqiptare-lindesh/20%Monthly2019-01-09 13:59
https://www.ballikombetar.info/zoti-na-rujt-prej-shkaut-txhamise-se-prej-atij-tserbise-ruhemi-vet/20%Monthly2019-01-07 16:42
https://www.ballikombetar.info/rrno-vetem-per-me-tregue-2/20%Monthly2019-01-07 11:57
https://www.ballikombetar.info/porosia-e-shokut-mao-si-te-rrezohet-edi-rama/20%Monthly2019-01-06 22:15
https://www.ballikombetar.info/interviste-e-botuar-ne-janar-te-vitit-2000-%e2%80%a8-hrvoje-dominiq-ap-reuter-globus/20%Monthly2019-01-06 15:57
https://www.ballikombetar.info/ne-820-vjetorin-e-vdekjes-se-progonit-themelues-i-shtetit-mesjetar-te-arberit-2/20%Monthly2019-01-05 17:30
https://www.ballikombetar.info/zgjerimi-territorial-i-serbise-dhe-roli-i-shqiptareve/20%Monthly2019-01-05 16:58
https://www.ballikombetar.info/xhihadi-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-01-04 20:54