XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.ballikombetar.info/me-titon-dhe-serbine-kunder-shqiptareve-te-veriut/20%Monthly2018-12-05 07:52
https://www.ballikombetar.info/ilir-demalia-polemizon-me-xhufin-milon-dhe-zeqon-per-midhat-frasherin-dhe-luften/20%Monthly2018-11-29 20:31
https://www.ballikombetar.info/eshte-ne-veri-te-shqiperise-mali-i-zi-apo-shqiperia-eshte-ne-veri-te-malit-te-zi/20%Monthly2018-11-29 20:24
https://www.ballikombetar.info/kosova-ne-udhekryqin-e-sajuar-nga-presidenti-i-saj-ne-modelin-e-viktor-janukovic/20%Monthly2018-11-29 20:16
https://www.ballikombetar.info/jo-largimi-i-gjermaneve-sduhet-te-jete-aspak-feste-kombetare-e-shqiperise/20%Monthly2018-11-29 08:42
https://www.ballikombetar.info/bekim-lumi-faleminderit-dhe-na-fal/20%Monthly2018-11-28 19:34
https://www.ballikombetar.info/balli-kombetar-demokrat-uron-te-gjithe-shqiptaret-kudo-qe-jane/20%Monthly2018-11-28 08:52
https://www.ballikombetar.info/thaci-eshte-nje-krimb-i-vogel-dhe-demtues-i-madh/20%Monthly2018-11-28 05:27
https://www.ballikombetar.info/edi-rama-eshte-ndotja-me-e-madhe-kulturore-dhe-morale-qe-po-konsumohet-cdo-dite-ne-shqiperi/20%Monthly2018-11-27 19:15
https://www.ballikombetar.info/kthimi-i-heronjeve-te-luftes/20%Monthly2018-11-27 19:37
https://www.ballikombetar.info/dita-e-flamurit-ne-kujtim-te-nje-dite-historike/20%Monthly2018-11-27 18:30
https://www.ballikombetar.info/ndrico-te-ardhmen-tone-flamur-i-lirise/20%Monthly2018-11-27 18:18
https://www.ballikombetar.info/eshte-nje-feste-nentori-nuk-jane-dy/20%Monthly2018-11-25 21:55
https://www.ballikombetar.info/cfare-eshte-politika-shqiptare-sot/20%Monthly2018-11-25 22:05
https://www.ballikombetar.info/pse-askush-nga-nenshkruesit-e-pavarsise-se-shqiperise-nuk-bashkepunoi-me-komunistet/20%Monthly2019-04-20 08:22
https://www.ballikombetar.info/refik-bej-toptani-veprimtar-i-shqiptarizmit/20%Monthly2018-11-24 22:28
https://www.ballikombetar.info/regjisori-bekim-lumi-nderohet-ne-munchen/20%Monthly2018-11-23 23:04
https://www.ballikombetar.info/do-i-djegim-shtepite-e-ndjekim-deri-ne-zhdukje-per-te-vendosur-pushtetin-tone/20%Monthly2018-11-23 22:57
https://www.ballikombetar.info/ja-pse-be-eshte-antishqiptare/20%Monthly2018-11-23 22:36
https://www.ballikombetar.info/mafja-e-kuqe-ka-vendosur-kontrollin-mbi-internetin-facebook-un-dhe-rrjetet-sociale-ne-shqiperi/20%Monthly2018-11-23 22:17
https://www.ballikombetar.info/ne-kujtim-te-zedhenesit-te-lirise-xhemail-mustafa/20%Monthly2018-11-23 09:51
https://www.ballikombetar.info/gani-kryeziu-luftoi-per-bashkimin-e-kosoves-me-shqiperine-prandaj-e-helmuan-serbet-ne-burgun-e-mitrovices-se-sremit-me-1949/20%Monthly2018-11-22 12:02
https://www.ballikombetar.info/ultimatum-i-pamoralshem-dhe-i-papranueshem/20%Monthly2018-11-22 10:27
https://www.ballikombetar.info/robert-bosch-e-akuzon-rende-bashkimin-europian/20%Monthly2018-11-22 10:06
https://www.ballikombetar.info/shqiperia-fiton-miqesoren-ndaj-uellsit-ne-elbasan-arena/20%Monthly2018-11-21 10:14
https://www.ballikombetar.info/kosova-ben-histori-kalon-ne-play-off-per-euro-2020-dhe-promovohet-ne-ligen-c/20%Monthly2018-11-21 10:05
https://www.ballikombetar.info/ja-si-betoheshin-ushtaret-e-ballit-kombetar-ne-moker-te-pogradecit/20%Monthly2018-11-20 19:50
https://www.ballikombetar.info/veterani-hetues-qe-i-thote-kriminel-lufte-mithat-frasherit/20%Monthly2019-04-20 08:22
https://www.ballikombetar.info/pajtimi-me-rusin%d1%91-ose-politika-e-rr%d1%91nimit-t%d1%91-pavar%d1%91sis%d1%91-s%d1%91-kosov%d1%91s/20%Monthly2018-11-20 08:26
https://www.ballikombetar.info/shkodra-me-29-nentor/20%Monthly2018-11-20 07:44
https://www.ballikombetar.info/lereni-mithat-frasherin-rehat-ja-bashkepunetoret-e-nazisteve/20%Monthly2018-11-29 20:39
https://www.ballikombetar.info/mitingu-i-perbashket-i-partise-komuniste-dhe-ballit-kombetar/20%Monthly2018-11-19 21:14
https://www.ballikombetar.info/perkujtojme-gjergj-kastriotin-skenderbeun-nje-bir-heroik-i-nje-populli-te-forte-dhe-bujar/20%Monthly2018-11-19 20:43
https://www.ballikombetar.info/dick-marty-refuzon-te-autorizoje-publikimin-e-perkthimit/20%Monthly2018-11-19 19:06
https://www.ballikombetar.info/ndarja-e-kosoves-eshte-fitore-per-rusine/20%Monthly2018-11-19 08:57
https://www.ballikombetar.info/nentori-i-clirimit-2/20%Monthly2018-11-19 08:15
https://www.ballikombetar.info/luan-rama-ballistet-dhe-midhat-frasheri/20%Monthly2018-11-18 19:39
https://www.ballikombetar.info/kosova-e-shpartalloi-malten-fitorja-me-bindese-ne-histori/20%Monthly2018-11-18 10:13
https://www.ballikombetar.info/nihat-bakalli-nje-jete-ne-sherbim-te-shqiperise-etnike/20%Monthly2018-11-18 09:55
https://www.ballikombetar.info/ornela-homerike/20%Monthly2018-11-17 09:15
https://www.ballikombetar.info/vrasja-e-haki-tahes-dhe-heshtja-e-turpshme/20%Monthly2019-04-20 08:22
https://www.ballikombetar.info/shtatore-e-haki-tahes-ne-qender-te-gjakoves/20%Monthly2018-11-17 11:17
https://www.ballikombetar.info/eshte-e-pafalshme-per-ramush-haradinajn-mbasi-e-paska-ditur-kete-plan-ogurzi-pse-ka-heshtur-deri-me-tani/20%Monthly2018-11-15 13:48
https://www.ballikombetar.info/shqiperia-ia-mundesoi-arratisjen-nikolla-gruevskit/20%Monthly2018-11-17 11:11
https://www.ballikombetar.info/sintagma-shqiperia-e-madhe-teorikisht-dhe-praktikisht-mbron-serbine-e-madhe/20%Monthly2018-11-14 22:39
https://www.ballikombetar.info/fuqia-e-gjergj-kastriotit-ishte-tek-vetedija-se-ishte-bir-i-madh-i-ketij-populli/20%Monthly2019-05-18 15:22
https://www.ballikombetar.info/falenderim-organizatoreve-mirenjohje-qeverise/20%Monthly2018-11-14 16:40
https://www.ballikombetar.info/mirenjohje-themeluesit-te-nacionalizmit-qytetar-shqiptar/20%Monthly2018-11-14 15:26
https://www.ballikombetar.info/kongresi-i-bashkimit/20%Monthly2018-11-14 13:06
https://www.ballikombetar.info/rrofte-shqipnia-etnike/20%Monthly2018-11-14 10:33
https://www.ballikombetar.info/gjergj-kastrioti-skenderbeu-dhe-shqiptaret-sot/20%Monthly2018-11-14 09:58
https://www.ballikombetar.info/kongresi-i-manastirit-kongresi-i-unifikimit-te-alfabetit-te-gjuhes-shqipe/20%Monthly2018-11-14 08:42
https://www.ballikombetar.info/legjenda-urbane-per-haki-tahen/20%Monthly2019-04-20 08:22
https://www.ballikombetar.info/mireserdhe-midhat-bej-frasheri/20%Monthly2018-11-14 08:22
https://www.ballikombetar.info/tu-thafshin-krahet-o-hashim-thaci/20%Monthly2018-11-13 22:09
https://www.ballikombetar.info/kryetari-i-pare-i-ballit-kombetar-do-te-rikthehet-ne-shqiperi/20%Monthly2018-11-13 21:48
https://www.ballikombetar.info/trepca-punon-beogradi-nderton/20%Monthly2018-11-13 21:38
https://www.ballikombetar.info/kthimi-i-gjeniut-ne-token-qe-i-fali-jeten/20%Monthly2018-11-18 20:06
https://www.ballikombetar.info/ne-histori-nga-dera-kryesore/20%Monthly2018-11-12 18:06
https://www.ballikombetar.info/i-mbeshtes-perpjekjet-e-presidenteve-vuciq-e-thaci/20%Monthly2018-11-12 17:25
https://www.ballikombetar.info/pse-presidenti-serb-i-kosoves-bashkepunon-me-beogradin-per-rrezimin-e-qeverise-haradinaj/20%Monthly2018-11-12 07:26
https://www.ballikombetar.info/nentori-i-clirimit/20%Monthly2018-11-12 06:46
https://www.ballikombetar.info/challandes-publikon-listen-e-futbollisteve-per-dy-ndeshjet-e-radhes/20%Monthly2018-11-12 06:38
https://www.ballikombetar.info/reagim-po-ti-hajdin-abazi-me-gojen-tende-ke-thene-une-do-ta-vras-ibrahim-rugoven/20%Monthly2018-11-12 06:30
https://www.ballikombetar.info/kerkojme-drejtesi-jo-diskriminim-kombetar/20%Monthly2018-11-12 06:16
https://www.ballikombetar.info/mediat-tona-dhe-etika-profesionale/20%Monthly2018-11-12 06:11
https://www.ballikombetar.info/mbesa-e-mithat-frasherit-mikja-ime-e-femijerise/20%Monthly2018-11-11 21:16
https://www.ballikombetar.info/homazhet-per-mithat-frasherin/20%Monthly2018-11-11 20:33
https://www.ballikombetar.info/amaneti-i-mithat-frasherit-per-kthimin-e-eshtrave-ne-shqiperi/20%Monthly2018-11-11 11:51
https://www.ballikombetar.info/ne-rivarrimin-e-mithat-beut-marrin-pjese-edhe-perfaqesuesit-e-sekretariatit-te-ballit-ne-mergim/20%Monthly2018-11-11 10:05
https://www.ballikombetar.info/mithat-frasheri-po-kthehet-ne-atdheun-e-tij/20%Monthly2018-11-11 11:22
https://www.ballikombetar.info/kam-sos-me-nej-nshqypni-e-me-mbet-shqyptar-i-rrokun-thekshem-prej-nje-pasioni-kuqezi/20%Monthly2018-11-09 20:24
https://www.ballikombetar.info/e-verteta-historike-e-problemit-te-camerise-ne-vitet-1944-1945/20%Monthly2018-11-29 20:50
https://www.ballikombetar.info/mithat-frasheri-pro-dhe-kunder/20%Monthly2018-11-09 15:40
https://www.ballikombetar.info/tradhetia-e-bularatit/20%Monthly2018-11-09 15:14
https://www.ballikombetar.info/gjermania-e-pushtoi-mitrovicen-ne-vitin-1941-ndersa-franca-e-cliroi-me-1999/20%Monthly2018-11-09 13:07
https://www.ballikombetar.info/zeusi-nismetar-dhe-mbrojtes-i-ligjeve-hyjnore-dhe-atyre-njerezore/20%Monthly2018-11-09 11:47
https://www.ballikombetar.info/hashim-thaci-me-idete-e-tij-te-cmendura-per-korrigjim-te-kufijve-po-e-demton-kosoven/20%Monthly2018-11-09 08:57
https://www.ballikombetar.info/pa-ndihmen-e-nanos-dhe-klosit-xhavit-haliti-nuk-do-te-behej-personi-numer-nje-i-lpk-se/20%Monthly2019-04-20 08:23
https://www.ballikombetar.info/bardhyl-kush-e-vrau-kolonel-ahmet-krasniqin/20%Monthly2018-11-09 07:54
https://www.ballikombetar.info/david-philips-tregon-se-cfare-do-te-ndodhe-nese-insistohet-ne-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-11-09 07:35
https://www.ballikombetar.info/franca-nuk-ka-vija-te-kuqe-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-11-08 23:13
https://www.ballikombetar.info/i-besoj-gjykates-speciale/20%Monthly2018-11-08 22:53
https://www.ballikombetar.info/idete-e-coroditura-per-korrigjim-te-kufijve/20%Monthly2018-11-08 22:36
https://www.ballikombetar.info/greket-pushtojne-jugun-e-shqiperise-shteti-shqiptar-ne-gjunje/20%Monthly2018-11-08 22:27
https://www.ballikombetar.info/helenizmi-fallco-sot-dha-shpirt/20%Monthly2018-11-08 22:12
https://www.ballikombetar.info/po-shkojme-drejt-vellazerim-bashkimit-si-milladini-e-enveri-me-1941/20%Monthly2018-11-08 12:11
https://www.ballikombetar.info/deshmon-ilir-krasniqi-fatmir-limaj-kerkoi-3-milione-euro-nga-biznesmene-gjermane/20%Monthly2018-11-08 10:05
https://www.ballikombetar.info/kalores-je-diellin-e-ke-kale/20%Monthly2018-11-08 09:08
https://www.ballikombetar.info/historia-e-shperdorur/20%Monthly2018-11-08 08:27
https://www.ballikombetar.info/nje-spjegim-per-hir-te-vertetes/20%Monthly2018-11-08 08:10
https://www.ballikombetar.info/jemi-kunder-korrigjimit-te-kufirit-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-11-08 07:54
https://www.ballikombetar.info/thaci-dhe-vuciq-kane-arritur-marreveshje/20%Monthly2018-11-07 22:06
https://www.ballikombetar.info/ahmet-zogu-nuk-erdhi-ne-pushtet-me-ndihmen-e-jugosllaveve/20%Monthly2018-11-07 21:25
https://www.ballikombetar.info/ne-820-vjetorin-e-vdekjes-se-progonit-themelues-i-shtetit-mesjetar-te-arberit/20%Monthly2018-11-07 21:35
https://www.ballikombetar.info/vaporri-beograd-transportoi-trupin-e-avniut-per-ne-vlore/20%Monthly2018-11-07 14:38
https://www.ballikombetar.info/ka-kaluar-koha-e-sankcioneve-kunder-serbise-eshte-koha-e-paqes-bashkpunimit-dhe-bashkimit/20%Monthly2018-11-07 14:24
https://www.ballikombetar.info/bashke-me-thacin-bie-edhe-piramida-e-krimit/20%Monthly2018-11-07 12:53
https://www.ballikombetar.info/gjon-buzuku-nder-kryeheronjte-e-kultures/20%Monthly2018-11-07 12:10
https://www.ballikombetar.info/meshe-dhe-koreodrame-per-gjergj-kastriotin-skenderbeun-ne-katedrale/20%Monthly2018-11-07 11:59
https://www.ballikombetar.info/mesuesve-te-mi/20%Monthly2018-11-07 11:43
https://www.ballikombetar.info/pjese-nga-libri-ne-doreshkrim-per-personelin-mjekesor-nga-rrafshi-i-dukagjinit/20%Monthly2018-11-07 10:31
https://www.ballikombetar.info/kjo-plackitje-e-tmerrshme-e-popullit-po-vazhdon-edhe-sot/20%Monthly2018-11-07 10:14
https://www.ballikombetar.info/koha-e-atyre-qe-hedhin-gurin-e-fshehin-doren-po-perendon/20%Monthly2018-11-07 09:33
https://www.ballikombetar.info/nje-tjeter-mik-i-dalluar-na-la-dje-ne-hackensack-n-j/20%Monthly2018-11-07 10:19
https://www.ballikombetar.info/mithat-frasheri-eshte-nje-histori-vlerash-dhe-jo-nje-dore-kockash/20%Monthly2018-11-07 07:31
https://www.ballikombetar.info/si-u-organizua-kryengritja-antikomuniste-e-postribes/20%Monthly2018-11-06 21:25
https://www.ballikombetar.info/gjuhe-ne-ankth/20%Monthly2018-11-06 21:01
https://www.ballikombetar.info/thaci-eshte-bere-shume-i-rrezikshem-per-kosoven/20%Monthly2018-11-06 10:56
https://www.ballikombetar.info/pse-duhet-te-rikuperojme-idene-e-kombit/20%Monthly2018-11-06 10:47
https://www.ballikombetar.info/liber-i-ri-per-dhimbjet-e-gjuhes-shqipe/20%Monthly2018-11-06 10:33
https://www.ballikombetar.info/e-denoi-me-vdekje-shoku-i-klases-aranit-cela/20%Monthly2019-04-20 08:23
https://www.ballikombetar.info/bardhyl-mahmuti-duhet-te-ftohet-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2018-11-06 08:13
https://www.ballikombetar.info/ne-dore-te-krimogjeneve/20%Monthly2018-11-04 20:22
https://www.ballikombetar.info/e-duam-evropen-deklarativisht-por-se-duam-praktikisht/20%Monthly2018-11-04 20:12
https://www.ballikombetar.info/arkitekt-sinani-shqiptari-i-madh-i-civilizimit-osman-mikelangjelo-i-orientit-dhe-i-perzgjedhuri-i-kater-sulltaneve/20%Monthly2018-11-04 14:21
https://www.ballikombetar.info/gege-marubi-i-mbrami-i-dinastise-shkodrane-te-fotografise/20%Monthly2018-11-04 13:59
https://www.ballikombetar.info/kur-tduhet-me-e-ble-turpin-me-cmimin-e-kombit-tand/20%Monthly2018-11-04 13:16
https://www.ballikombetar.info/tanja-fajon-jam-kunder-ndryshimit-te-kufinjeve-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-11-04 13:01
https://www.ballikombetar.info/thaci-eshte-angazhuar-fuqishem-ne-sherbim-te-projektit-serb-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-11-04 12:35
https://www.ballikombetar.info/qeveria-pakistaneze-dorezohet-para-presionit-islamik/20%Monthly2018-11-04 12:54
https://www.ballikombetar.info/pershpirtje-nder-varret-e-mohuara-nje-ceremoni-shpirterore-ne-ish-kampin-e-perqendrimit-te-tepelenes/20%Monthly2019-04-20 08:23
https://www.ballikombetar.info/saimir-tahiri-nje-delinkuent-qe-mbyti-europen-me-droge/20%Monthly2018-11-04 10:00
https://www.ballikombetar.info/ne-kujtim-te-shkrimtarit-me-origjine-came-bilal-xhaferri/20%Monthly2018-11-04 09:36
https://www.ballikombetar.info/letra-e-cooper-ka-tronditur-kosoven-dhe-shqiptaret/20%Monthly2018-11-04 08:52