XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.ballikombetar.info/lufte-te-perbashket-dhe-jo-keqardhje-apo-kerkimfalje-ndaj-terroristeve/20%Monthly2018-10-28 21:19
https://www.ballikombetar.info/reagon-ministria-e-puneve-te-jashtme/20%Monthly2018-10-28 19:46
https://www.ballikombetar.info/pas-sulmit-mbi-policine-e-shtetit-vritet-nje-terrorist/20%Monthly2018-10-28 19:33
https://www.ballikombetar.info/doreheqja-e-imponuar-e-fatmir-xhafajt/20%Monthly2018-10-28 19:09
https://www.ballikombetar.info/edhe-kater-vite-ne-sherbim-te-erdoganit-dhe-dianetit-turk/20%Monthly2018-10-27 13:16
https://www.ballikombetar.info/porto-palermo-vendi-qe-verboi-te-internuarit/20%Monthly2019-04-20 08:23
https://www.ballikombetar.info/havzi-nelaj-si-nje-dashuri-tragjike/20%Monthly2019-04-20 08:23
https://www.ballikombetar.info/pas-vrasjes-se-babait-te-tij-salah-khashoggi-largohet-nga-arabia-saudite/20%Monthly2018-10-26 19:28
https://www.ballikombetar.info/besimtaret-si-edhe-mosbesimtaret-ne-zotin/20%Monthly2018-10-26 09:21
https://www.ballikombetar.info/shqiperi-e-aushvic/20%Monthly2019-04-20 08:23
https://www.ballikombetar.info/ese-per-ruset-ne-kosove/20%Monthly2018-10-26 09:06
https://www.ballikombetar.info/kujdes-vuciqi-permes-thacit-po-realizon-idene-e-miloshevicit-serbine-e-madhe/20%Monthly2018-10-26 08:56
https://www.ballikombetar.info/serbia-reagon-ndaj-qendrimit-te-gjermanise/20%Monthly2018-10-26 08:08
https://www.ballikombetar.info/anashkalim-i-kuvendit-permes-gjykates-kushtetuese/20%Monthly2018-10-26 07:42
https://www.ballikombetar.info/vellerezit-e-politikaneve-ne-kosove-me-te-pasur-se-vete-ata/20%Monthly2018-10-26 07:26
https://www.ballikombetar.info/une-dhe-diktatura/20%Monthly2019-04-20 08:24
https://www.ballikombetar.info/perbindeshat-e-komunizmit-qe-i-rehabilitoi-politika/20%Monthly2018-10-25 20:54
https://www.ballikombetar.info/sendi-i-huaj-te-le-me-thes-nkrah/20%Monthly2018-10-25 20:44
https://www.ballikombetar.info/shuplaka-e-deputetit-gjerman/20%Monthly2018-10-25 20:41
https://www.ballikombetar.info/kerkoni-ndjese-publikisht-per-midhat-frasherin-z-kadare/20%Monthly2018-10-25 20:33
https://www.ballikombetar.info/jane-te-njejtet-po-ata/20%Monthly2018-10-25 19:58
https://www.ballikombetar.info/kreu-i-shtetit-shqiptar-kunder-interesave-strategjike-te-shqiptareve/20%Monthly2018-10-25 19:44
https://www.ballikombetar.info/ne-shqipni-mungon-shoqnia-civile-aktive/20%Monthly2018-10-25 19:40
https://www.ballikombetar.info/berat-shterngoje-pak/20%Monthly2018-10-25 17:38
https://www.ballikombetar.info/lista-kopile-me-hile/20%Monthly2018-10-24 21:22
https://www.ballikombetar.info/shpirti-i-shitur-i-kryeakademikut/20%Monthly2018-10-24 20:54
https://www.ballikombetar.info/nderohet-lideri-i-nacionalizmit-shqiptar-mithat-frasheri/20%Monthly2018-10-24 20:40
https://www.ballikombetar.info/berlini-e-shtange-hashim-thacin/20%Monthly2018-10-24 19:49
https://www.ballikombetar.info/kufiri-ndermjet-shqiperise-dhe-greqise/20%Monthly2018-10-24 19:35
https://www.ballikombetar.info/lvv-gani-thaci-eshte-mafioz-qe-i-siguron-fitime-te-paligjshme-thaceve/20%Monthly2018-10-24 19:19
https://www.ballikombetar.info/kujt-po-i-dhimbset-haxhia-i-shkrete/20%Monthly2018-10-24 18:37
https://www.ballikombetar.info/mithat-frasheri-te-nderohet-i-plote/20%Monthly2018-11-18 18:50
https://www.ballikombetar.info/mos-i-hani-paret-e-krajlit-se-shenje-te-zeze-po-i-leni-djalit/20%Monthly2018-10-23 20:57
https://www.ballikombetar.info/doni-fakte-ju/20%Monthly2018-10-23 20:42
https://www.ballikombetar.info/ne-kosove-nuk-shkon-bjeshka-te-muhamedi-por-muhamedi-shkon-te-bjeshka/20%Monthly2018-10-23 20:02
https://www.ballikombetar.info/vizita-provokatore-ne-sudunice-istog/20%Monthly2018-10-23 07:23
https://www.ballikombetar.info/kocaqi-greqia-turqia-dhe-serbia-kane-financuar-prej-100-vitesh-politikanet-shqiptare/20%Monthly2018-10-23 07:11
https://www.ballikombetar.info/abuzimi-nga-amoraliteti-politik/20%Monthly2018-10-23 06:56
https://www.ballikombetar.info/e-verteta-e-fondeve-sekrete/20%Monthly2018-10-23 06:44
https://www.ballikombetar.info/kriminel-dhe-qesharak/20%Monthly2018-10-22 19:45
https://www.ballikombetar.info/masakrimi-i-fjales-se-lire-jamal-achmad-khashoggy/20%Monthly2018-10-22 19:31
https://www.ballikombetar.info/deshmon-islam-spahiu-fjalet-e-fundit-te-marie-shllakut-para-se-te-pushkatohej/20%Monthly2019-04-20 08:24
https://www.ballikombetar.info/argatet-e-beogradit-nxoren-ne-treg-territoret-e-kosoves/20%Monthly2018-10-22 10:34
https://www.ballikombetar.info/armiqte-e-kombit-tone-gjithmone-kane-gjetur-njerez-te-shitur/20%Monthly2018-10-22 10:18
https://www.ballikombetar.info/kryetari-i-pdiu-dhe-deputeti-i-parlamentit-shqiptar-shpetim-idrizi-demanton-lajmin-e-eleftheri-ora/20%Monthly2018-10-22 08:43
https://www.ballikombetar.info/ja-kush-ka-perfituar-para-nga-greqia-ne-shqiperi-sipas-gazetes-greke-eleftheri-ora/20%Monthly2018-10-22 08:45
https://www.ballikombetar.info/keto-fakte-nuk-mund-te-anashkalohen-nga-njerezit-qe-kane-arsye-dhe-logjike-te-shendoshe/20%Monthly2019-04-20 08:24
https://www.ballikombetar.info/hashim-thaci-eshte-bere-ambasador-i-rusise-dhe-kines/20%Monthly2018-10-21 19:06
https://www.ballikombetar.info/kush-e-beri-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-10-21 18:53
https://www.ballikombetar.info/katalogu-serb-i-luftes-dhe-i-paqes/20%Monthly2018-10-21 18:48
https://www.ballikombetar.info/bisedimet-dardani-serbi-duhet-ti-udheheq-uashingtoni/20%Monthly2018-10-21 18:33
https://www.ballikombetar.info/shqiperia-mision-i-pamundur-1/20%Monthly2018-10-21 18:15
https://www.ballikombetar.info/shqiperia-mision-i-pamundur-2/20%Monthly2018-10-21 10:46
https://www.ballikombetar.info/shqiperia-mision-i-pamundur-3/20%Monthly2018-10-21 10:40
https://www.ballikombetar.info/shqiperia-mision-i-pamundur-4/20%Monthly2018-10-21 10:37
https://www.ballikombetar.info/shqiperia-mision-i-pamundur-5/20%Monthly2018-10-21 10:30
https://www.ballikombetar.info/shqiperia-mision-i-pamundur-6/20%Monthly2018-10-21 10:22
https://www.ballikombetar.info/shqiperia-mision-i-pamundur-7/20%Monthly2018-10-21 20:33
https://www.ballikombetar.info/shqiperia-mision-i-pamundur-8/20%Monthly2018-10-21 09:59
https://www.ballikombetar.info/shqiperia-mision-i-pamundur-9/20%Monthly2018-10-21 09:51
https://www.ballikombetar.info/shqiperia-mision-i-pamundur-10/20%Monthly2018-10-21 09:46
https://www.ballikombetar.info/shqiperia-mision-i-pamundur-11/20%Monthly2018-10-21 09:44
https://www.ballikombetar.info/shqiperia-mision-i-pamundur-12/20%Monthly2018-10-21 09:38
https://www.ballikombetar.info/shqiperia-mision-i-pamundur-13/20%Monthly2018-10-21 12:01
https://www.ballikombetar.info/shqiperia-mision-i-pamundur-14/20%Monthly2018-10-21 09:23
https://www.ballikombetar.info/shqiperia-mision-i-pamundur-15/20%Monthly2018-10-21 09:13
https://www.ballikombetar.info/shqiperia-mision-i-pamundur-16/20%Monthly2018-10-21 09:08
https://www.ballikombetar.info/shqiperia-mision-i-pamundur-17/20%Monthly2018-10-21 08:55
https://www.ballikombetar.info/shqiperia-mision-i-pamundur-18/20%Monthly2018-10-21 08:44
https://www.ballikombetar.info/shqiperia-mision-i-pamundur-19/20%Monthly2018-10-21 08:33
https://www.ballikombetar.info/shqiperia-mision-i-pamundur-20/20%Monthly2018-10-21 08:23
https://www.ballikombetar.info/legjenda-miti-olimpi-prekazi/20%Monthly2018-10-20 21:38
https://www.ballikombetar.info/per-bashkekombesit-e-mi-pertej-drinit-jugosllavia-e-titos-ishte-serbia-e-zgjeruar/20%Monthly2018-10-20 21:15
https://www.ballikombetar.info/populli-yne-gjithnje-ka-endrruar-ta-kete-ushtrine-e-vet/20%Monthly2019-04-20 08:24
https://www.ballikombetar.info/historia-flet-dhe-therret-550-vjetori-i-kalimit-ne-amshim-te-gjergj-kastriotit-skenderbeut/20%Monthly2018-10-20 20:45
https://www.ballikombetar.info/rrene-pas-rrene-kunder-apo-pro-uck-se/20%Monthly2019-04-20 08:24
https://www.ballikombetar.info/a-jemi-femije-nenash-te-dhunuara/20%Monthly2018-10-20 20:01
https://www.ballikombetar.info/guximi-i-vasfije-krasniqit-ma-kujtoi-aktin-heroik-te-zyle-krasniqit-te-zhilivodes/20%Monthly2018-10-20 20:10