XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.ballikombetar.info/1-milion-shqiptare-duan-te-ikin-nga-shteti-i-bandave-socialiste/20%Monthly2018-05-31 10:23
https://www.ballikombetar.info/gazetaria-nje-profesion-i-rrezikshem/20%Monthly2018-05-31 09:00
https://www.ballikombetar.info/vokacioni-atdhetar-kontradiktat-e-politikanit-klerikut-poetit-diplomatit-publicistit-dhe-shqiperuesit-fan-noli/20%Monthly2018-05-30 20:55
https://www.ballikombetar.info/ja-si-dhunoheshin-shqiptaret-nga-regjimi-i-enver-hoxhes/20%Monthly2019-04-20 08:29
https://www.ballikombetar.info/historia-e-nje-te-mbijetuari-ne-kampet-komuniste-gjon-rrethit-i-flasin-lotet/20%Monthly2019-04-20 08:29
https://www.ballikombetar.info/revolta-e-qafe-barit-fabrikimi-i-akuzave-dhe-mesnata-e-9-qershorit-1984/20%Monthly2019-04-20 08:29
https://www.ballikombetar.info/zbuloi-nje-gjeni-por-u-perball-me-enver-hoxhen-dhe-e-cuan-ne-spac/20%Monthly2019-04-20 08:29
https://www.ballikombetar.info/ju-rrefej-tepelenen-qe-mbaj-mend/20%Monthly2019-04-20 08:30
https://www.ballikombetar.info/dhjete-botime-mbi-krimet-e-komunizmit/20%Monthly2019-04-20 08:30
https://www.ballikombetar.info/dielli-qe-len-eshte-me-i-shkelqyer-se-ai-qe-perendon/20%Monthly2018-05-31 07:49
https://www.ballikombetar.info/viti-i-turqise-dhe-ditet-e-numeruara-te-gjergj-kastriotit/20%Monthly2018-05-31 07:50
https://www.ballikombetar.info/vatikani-dhe-ibrahim-rugova/20%Monthly2018-05-30 22:04
https://www.ballikombetar.info/1944-kongresi-jugosllav-i-permetit/20%Monthly2019-04-20 08:30
https://www.ballikombetar.info/te-harrosh-te-vdekurit-eshte-sikur-ti-vrasesh-per-se-dyti/20%Monthly2019-04-20 08:30
https://www.ballikombetar.info/e-njejta-metafore-mesazhe-te-kunderta/20%Monthly2018-05-24 08:42
https://www.ballikombetar.info/enver-hoxha-duke-u-puthur-me-dushan-mugoshen/20%Monthly2018-05-31 07:45
https://www.ballikombetar.info/azem-shkreli-pena-dhe-parmenda-e-poezise-kushtruese/20%Monthly2018-05-30 21:43
https://www.ballikombetar.info/mjeranet-qe-ideuan-dhe-implementuan-rrugetimin-nga-kanabisi-tek-kokaina/20%Monthly2018-05-23 19:47
https://www.ballikombetar.info/vatikani-e-nderpret-izolimin-e-politikes-se-kosoves-nga-bashkesia-nderkombetare/20%Monthly2018-05-23 19:17
https://www.ballikombetar.info/sipas-modelit-gjermano-gjerman-kosova-do-te-perfundonte-nen-serbi/20%Monthly2018-05-23 18:17
https://www.ballikombetar.info/drita-e-gjilanit-fiton-titullin-e-dyte-te-kampionit/20%Monthly2018-05-21 10:44
https://www.ballikombetar.info/betimi-i-fazli-greicevcit-para-vdekjes-ne-burg/20%Monthly2019-04-20 08:30
https://www.ballikombetar.info/dyert-e-hapura-per-investime-i-kane-vetem-ato-biznese-qe-jane-vene-ne-sherbim-te-krimit-te-organizuar-shteteror/20%Monthly2018-05-21 09:18
https://www.ballikombetar.info/a-e-merituan-vellezerit-duka-denimin-me-burgim-te-perjetshem/20%Monthly2018-05-20 23:48
https://www.ballikombetar.info/45-vjet-nga-revolta-e-spacit-e-majit-1973/20%Monthly2019-04-20 08:30
https://www.ballikombetar.info/kryekazani/20%Monthly2018-05-30 21:28
https://www.ballikombetar.info/njeriu-i-ri-dhe-mungesa-e-kurajos-civile/20%Monthly2018-05-19 07:14
https://www.ballikombetar.info/urrejtje-patologjike-e-akademikeve-memure-ndaj-gegnishtes/20%Monthly2018-05-18 20:18
https://www.ballikombetar.info/topitje-lodhje-indiference/20%Monthly2018-05-18 10:02
https://www.ballikombetar.info/me-rastin-e-kalimit-ne-amshim-te-kapidan-nikolle-gjomarkajt/20%Monthly2018-05-17 21:07
https://www.ballikombetar.info/ah-populli-im/20%Monthly2018-05-17 20:34
https://www.ballikombetar.info/guerilja-e-zahir-pajazitit-nderohet-me-mirenjohje-te-vecante-per-kontributin-e-saj-gjate-luftes-clirimtare/20%Monthly2018-05-17 20:12
https://www.ballikombetar.info/jam-shume-i-deshperuar/20%Monthly2018-05-17 13:43
https://www.ballikombetar.info/si-u-ngrit-kurthi-francez-per-vrasjen-e-legjendes-shqiptare-isa-boletini-ne-podgorice/20%Monthly2018-05-31 07:44
https://www.ballikombetar.info/shqiptare-mos-vritni-veten-me-doren-tuaj-se-skeni-kujt-ti-lypni-hak/20%Monthly2018-05-17 07:52
https://www.ballikombetar.info/ernest-koliqi-sinonim-i-vetmohimit-per-ceshtjen-kombetare/20%Monthly2018-05-16 21:09
https://www.ballikombetar.info/deklarata-e-presidentit-erdogan-paqja-e-mundshme-vetem-atehere-kur-te-njihet-shteti-palestinez-ne-kufijte-e-vitit-1967/20%Monthly2018-05-16 16:21
https://www.ballikombetar.info/vrasja-misterioze-e-piloteve-qe-sulmuan-serbine/20%Monthly2018-05-16 14:15
https://www.ballikombetar.info/prometeu-shenjtori-dhe-martiri-me-fisnik-i-kalendarit-mitologjik/20%Monthly2019-02-25 11:14
https://www.ballikombetar.info/a-ekziston-nje-politike-per-te-ndihmuar-bashkimin/20%Monthly2018-05-15 18:50
https://www.ballikombetar.info/historiani-i-oborrit-familjar-te-enverit-ben-avokaturen-e-krimit-komunist/20%Monthly2019-04-20 08:31
https://www.ballikombetar.info/humanistet-arberore-te-kosoves-dardane-dhe-epoka-e-skenderbeut/20%Monthly2018-05-31 07:55
https://www.ballikombetar.info/e-verteta-e-masakres-se-4-shkurtit-per-te-cilen-akuzohet-xhafer-deva/20%Monthly2019-04-20 08:31
https://www.ballikombetar.info/horrat-ne-shtepi-protestuesit-ne-qeli/20%Monthly2018-05-15 10:56
https://www.ballikombetar.info/vllaznia-ra-apo-e-rrezuan/20%Monthly2018-05-15 10:22
https://www.ballikombetar.info/miti-i-endrres-amerikane-dhe-shqiptaret/20%Monthly2018-05-15 09:37
https://www.ballikombetar.info/burgjet-sistemi-i-internim-debimeve-dhe-puna-e-detyruar-ne-shqiperi-1945-1990/20%Monthly2019-04-20 08:31
https://www.ballikombetar.info/xhufit-dhe-avokateve-te-mesjetes-komuniste/20%Monthly2019-04-20 08:31
https://www.ballikombetar.info/gjergj-kastrioti-skenderbeu-moisiu-arberor/20%Monthly2018-05-14 15:39
https://www.ballikombetar.info/aktualiteti-i-vazhdueshem-i-etnonimise-shqiptare/20%Monthly2018-05-31 08:17
https://www.ballikombetar.info/fantazmat-e-udb-se-jugosllave/20%Monthly2019-04-20 08:31
https://www.ballikombetar.info/sporti-popullor-i-pehlivaneve-tradite-qindravjecare-shqiptare/20%Monthly2018-05-14 10:40
https://www.ballikombetar.info/klika-dushano-miladine/20%Monthly2018-05-31 07:59
https://www.ballikombetar.info/tue-kujtue-xhafer-deven/20%Monthly2019-02-16 21:28
https://www.ballikombetar.info/cfare-deklaronte-karl-marksi-ne-kohen-e-masakrave-dhe-shpernguljes-se-shqiptareve-nga-sanxhaku-i-toplices/20%Monthly2018-12-17 10:50
https://www.ballikombetar.info/e-pamatshme-eshte-vepra-e-at-gjergj-fishtes/20%Monthly2018-05-30 21:50
https://www.ballikombetar.info/shurdheri-memecesh/20%Monthly2018-05-13 21:38
https://www.ballikombetar.info/renje-drastike-e-numrit-te-popullsise-shqiptare/20%Monthly2018-05-10 20:24
https://www.ballikombetar.info/pas-kanibales-genta-lajthit-edhe-poeti-komunist-duka/20%Monthly2019-04-20 08:25
https://www.ballikombetar.info/je-i-pavdekshem-ilir-te-perkujtojme-me-mall/20%Monthly2018-05-09 08:20
https://www.ballikombetar.info/rodina-mat-e-ukraines-dhe-nene-shqiperi-e-shqiperise/20%Monthly2019-04-20 08:25
https://www.ballikombetar.info/fragment-nga-ditari-im-ne-shba-5-6-9-maj-1999/20%Monthly2018-05-06 16:59
https://www.ballikombetar.info/jepini-fund-luftes-civile-e-verteta-do-te-na-beje-te-lire/20%Monthly2018-05-06 16:35
https://www.ballikombetar.info/pushtimi-i-vendit-me-7-prill-1939-dhe-disa-pikepyetje-te-reja/20%Monthly2018-05-06 10:34
https://www.ballikombetar.info/kryeqeveritaret-e-lodhur-nga-sportet-e-medha/20%Monthly2018-05-04 11:47
https://www.ballikombetar.info/atentati-ndaj-avni-rrustemit-kush-e-vrau-dhe-kujt-i-interesonte-ekzekutimi-i-vrasesit-te-esat-pashe-toptanit/20%Monthly2018-05-03 21:44
https://www.ballikombetar.info/19-prill-1880-shpallja-e-pavaresise-se-shqiperise-ne-shkoder/20%Monthly2018-05-03 09:47
https://www.ballikombetar.info/kush-e-do-turqine-e-serbine/20%Monthly2018-06-01 19:54
https://www.ballikombetar.info/fark-u-shpeton-republiken-e-kosoves-nga-aneksioni-i-ri-serb/20%Monthly2018-05-02 21:54
https://www.ballikombetar.info/kur-do-te-dridhet-toka-ne-kosove/20%Monthly2018-05-02 10:10
https://www.ballikombetar.info/auron-tare-eshte-avokat-i-vrasjeve-grabitjeve-dhe-djegieve-te-kufomave/20%Monthly2019-04-20 08:26
https://www.ballikombetar.info/mike-pompeo-irani-ka-genjyer/20%Monthly2018-05-01 11:09
https://www.ballikombetar.info/borite-e-apokalipsit/20%Monthly2018-05-01 10:56
https://www.ballikombetar.info/shqiptaret-dhe-gjuha-shqipe-ne-kureshtje-dhe-fakte-befasuese-te-studiuesve-te-huaj/20%Monthly2018-05-01 10:32
https://www.ballikombetar.info/shqiptaret-i-perkasin-popujve-me-te-vjeter-se-vet-historia/20%Monthly2018-05-01 10:03
https://www.ballikombetar.info/mikesha-zemerthyer-e-shqiperise/20%Monthly2018-05-01 08:16