XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.ballikombetar.info/a-po-shnderrohet-kosova-ne-folene-e-gjarprit/20%Monthly2018-03-31 07:33
https://www.ballikombetar.info/kosova-shtet-apo-xhungel/20%Monthly2018-04-30 22:29
https://www.ballikombetar.info/me-fitore-te-rrejshme-drejt-humbjeve-perfundimtare/20%Monthly2018-03-31 07:09
https://www.ballikombetar.info/ne-prag-te-pervjetorit-te-masakres-se-tivarit-parlamenti-i-kosoves-synon-poshterimin-kolektiv-te-shqiptareve/20%Monthly2018-03-21 14:29
https://www.ballikombetar.info/milladinat-e-shqiperise/20%Monthly2018-04-30 22:30
https://www.ballikombetar.info/e-fundit-per-demarkacionin/20%Monthly2018-03-18 17:33
https://www.ballikombetar.info/marreveshja-e-detit-dhe-shkujdesja-e-frikshme-e-politikes/20%Monthly2018-03-18 17:27
https://www.ballikombetar.info/shkolla-e-operativeve-te-sigurimit/20%Monthly2018-03-18 17:17
https://www.ballikombetar.info/kur-nenprefektura-e-kercoves-e-bente-detyrues-perdorimin-e-plisit-te-bardhe/20%Monthly2018-03-18 15:52
https://www.ballikombetar.info/ka-ra-dielli-mbi-tivar/20%Monthly2018-03-18 15:46
https://www.ballikombetar.info/provokim-i-rende-i-maks-velos/20%Monthly2018-03-14 13:17
https://www.ballikombetar.info/midhat-frasheri-ylli-polar-pertej-mjegullnajes-se-dogmes-mosnjohjes-e-mosmirenjohjes/20%Monthly2018-05-14 10:49
https://www.ballikombetar.info/interviste-me-av-xhafer-sadiku/20%Monthly2018-03-12 22:09
https://www.ballikombetar.info/e-lumja-marije-tuci-emer-qe-nuk-harrohet/20%Monthly2019-04-20 08:26
https://www.ballikombetar.info/ein-winterkonig-an-der-zeitenwende/20%Monthly2018-03-11 11:41
https://www.ballikombetar.info/kujdes-me-tokat-tona-asnje-pellembe/20%Monthly2018-03-11 11:40
https://www.ballikombetar.info/shpend-ahmeti-jep-doreheqje-nga-vetevendosje/20%Monthly2018-03-07 23:22
https://www.ballikombetar.info/deputetja-komuniste-me-origjine-arvanitase-ne-sherbim-te-millosheviqit/20%Monthly2018-04-30 18:44
https://www.ballikombetar.info/bali-bajram-nokshiqi-ne-dergaten-e-pavaresise-kombetare-shqiptare/20%Monthly2018-03-07 11:29
https://www.ballikombetar.info/vdekjet-ne-burgun-e-burrelit-sipas-letres-se-muharrem-xhakonit/20%Monthly2018-03-07 10:50
https://www.ballikombetar.info/debati-politik-midis-pksh-dhe-ballit-kombetar-rehove-1943/20%Monthly2018-03-07 10:54
https://www.ballikombetar.info/neveri-vazhdojne-ta-peshtyjne-adem-jasharin/20%Monthly2018-03-07 10:15
https://www.ballikombetar.info/kadri-mani-zemra-e-zemres-shqiptare-dhe-shqiperise-etnike/20%Monthly2018-03-06 10:50
https://www.ballikombetar.info/intervista-e-fundit-e-kadri-manit-tre-cerek-shekulli-krenari/20%Monthly2018-03-07 09:20
https://www.ballikombetar.info/rruga-e-gjakosur-dhe-masakra-e-planifikuar-e-tivarit/20%Monthly2018-03-05 22:31
https://www.ballikombetar.info/akademia-perkujtimore-per-masakren-e-tivarit/20%Monthly2018-03-05 12:51
https://www.ballikombetar.info/dy-fjale-per-dy-tri-shpifje-te-radhes/20%Monthly2018-03-03 22:18
https://www.ballikombetar.info/dokumentet-mbi-te-verteten-historike-te-panjohura-prej-shqiptareve/20%Monthly2018-03-02 20:52
https://www.ballikombetar.info/dy-emra-nje-shpirt-rrofte-shqiperia/20%Monthly2018-03-02 20:39
https://www.ballikombetar.info/tirani-ra-por-jo-tirania/20%Monthly2018-03-01 23:15
https://www.ballikombetar.info/shqiperia-etnike-oaze-e-paprekur-e-kolonializmit-sllav/20%Monthly2018-03-01 22:56
https://www.ballikombetar.info/leter-e-hapur-bijve-te-stalinit-enverit-milladinit-e-dushan-mugoshes/20%Monthly2018-03-01 13:44
https://www.ballikombetar.info/dy-xhevahiret-e-ramushit-dhe-te-tjeret/20%Monthly2018-03-01 13:21
https://www.ballikombetar.info/lufta-per-mbrojtjen-e-shkodres-dhe-caktimi-i-kufirit-shqiptaro-malazez/20%Monthly2018-03-01 09:04