XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.ballikombetar.info/sigurimi-i-shtetit-kercenim-per-demokracine/20%Monthly2018-05-06 19:39
https://www.ballikombetar.info/hani-plumbin/20%Monthly2018-02-28 20:53
https://www.ballikombetar.info/diktatori-komunist-enver-hoxha-nuk-i-donte-amerikanet-kurse-anglezet-i-urrente/20%Monthly2018-03-01 10:41
https://www.ballikombetar.info/akademi-perkujtimore-me-rastin-e-pervjetorit-te-masakres-se-tivarit/20%Monthly2018-03-05 22:16
https://www.ballikombetar.info/burrel-30-vete-ne-nje-qeli/20%Monthly2019-04-20 08:27
https://www.ballikombetar.info/ikja-pa-kthim-nga-endrra-jugosllave/20%Monthly2018-02-25 22:05
https://www.ballikombetar.info/mithat-bej-frasheri-dhe-ali-bej-kelcyra/20%Monthly2018-02-25 17:36
https://www.ballikombetar.info/interviste-per-arkivin-e-mithat-frasherit/20%Monthly2018-02-25 13:23
https://www.ballikombetar.info/deklarata-nga-selia-e-paktit-nato-demaskon-mashtruesit-e-demarkacionit/20%Monthly2018-02-25 11:37
https://www.ballikombetar.info/frike-e-koheve-te-shkuara/20%Monthly2018-02-25 10:59
https://www.ballikombetar.info/sigurimi-ne-drejtesi-po-ky-stan-kete-bulmet-ka/20%Monthly2018-02-24 22:44
https://www.ballikombetar.info/pse-duhet-te-rrezohet-edi-rama/20%Monthly2018-02-24 22:18
https://www.ballikombetar.info/fati-tragjik-i-ushtarit-besnik-te-uck-se-dhe-harresa-nga-institucionet-e-kosoves/20%Monthly2018-02-24 10:06
https://www.ballikombetar.info/ne-70-vjetorin-e-ekzekutimit-te-martireve-te-lirise/20%Monthly2018-05-31 22:16
https://www.ballikombetar.info/artileri-e-rende-sllavokomuniste-kunder-asamblese-kushtetuese/20%Monthly2018-09-06 22:08
https://www.ballikombetar.info/ja-pse-shqiperia-dhe-kosova-duhet-te-bashkohen-me-mbreteri-kushtetuese/20%Monthly2018-02-22 07:14
https://www.ballikombetar.info/mos-e-votoni-demarkacionin/20%Monthly2018-02-22 06:44
https://www.ballikombetar.info/shqyptar-ti-qe-luftove-per-shqypni/20%Monthly2018-05-31 08:24
https://www.ballikombetar.info/ata-qe-dikur-me-quanin-tradhtar-tani-po-me-quajne-patriot/20%Monthly2018-02-19 15:58
https://www.ballikombetar.info/valbona-maloku-fatmir-xhafa-na-torturonte-dhe-na-kerkonte-florinjte/20%Monthly2018-02-17 23:27
https://www.ballikombetar.info/thaci-ndane-dekorata-per-shtabin-e-rognerit/20%Monthly2018-02-17 06:45
https://www.ballikombetar.info/mos-i-hani-paret-e-krajlit-se-shej-tzeze-po-i-leni-djalit/20%Monthly2018-02-16 13:50
https://www.ballikombetar.info/vaji-i-pambarim/20%Monthly2018-02-16 07:46
https://www.ballikombetar.info/zbigniev-brzhezhinski-ne-ndodhemi-tashme-ne-nje-lufte-te-ftohte/20%Monthly2018-02-15 13:02
https://www.ballikombetar.info/cameria-e-shitur-nga-eterit-dhe-bijte/20%Monthly2018-02-15 12:47
https://www.ballikombetar.info/strasburgu-pas-azemit-plani-ishte-te-vritej-edhe-sali-berisha/20%Monthly2018-02-12 11:20
https://www.ballikombetar.info/nuk-harrojme/20%Monthly2018-02-12 07:20
https://www.ballikombetar.info/kur-do-te-behet-shqiperia/20%Monthly2018-02-12 06:45
https://www.ballikombetar.info/ku-ishe-ti-adam/20%Monthly2018-02-12 06:24
https://www.ballikombetar.info/fletarresti-i-lpk-per-heroin-e-kombit-salih-cekaj/20%Monthly2018-02-11 08:00
https://www.ballikombetar.info/ne-ditelindjen-e-musine-kokalarit/20%Monthly2018-02-11 07:08
https://www.ballikombetar.info/nje-kujtim-per-ushtarin-e-diteve-te-para-sahit-llalloshi/20%Monthly2018-02-08 04:27
https://www.ballikombetar.info/terrori-i-brigadave-komuniste-jugosllave-ndaj-shqiptareve/20%Monthly2018-05-31 22:20
https://www.ballikombetar.info/deklaratat-e-vulinit-nuk-jane-hajgare/20%Monthly2018-02-06 16:21
https://www.ballikombetar.info/rugova-dhe-heroi-absurd/20%Monthly2018-05-01 10:35
https://www.ballikombetar.info/kur-ra-mirdita-ra-dhe-kosova-e-krejt-shqyptaria/20%Monthly2018-12-05 05:47
https://www.ballikombetar.info/shhk-sali-cekaj-ne-8-vjetorin-e-themelimit/20%Monthly2018-02-06 07:07
https://www.ballikombetar.info/jo-tradhtise-jo-greqise-dhe-po-shqiperise/20%Monthly2018-02-03 06:14
https://www.ballikombetar.info/bravo-baton-haxhiu-per-guximin/20%Monthly2018-02-03 06:22
https://www.ballikombetar.info/shqiptare-na-kane-shitur-te-tereve-ne-dhe-atdheun-tone/20%Monthly2019-04-20 08:28
https://www.ballikombetar.info/shko-ne-rrote-te-sames-edhe-ti-ramush-haradinaj/20%Monthly2018-02-11 05:09
https://www.ballikombetar.info/snajperistet-e-rrejshem/20%Monthly2018-02-01 22:40