XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.ballikombetar.info/hivzi-sulejmani-ishte-kriminel-qe-denoi-nacionalizmen-shqiptare-me-vdekje-pushkatim-andaj-mbajtja-gjalle-e-emrit-te-tij-neper-disa-institucione-kulturore-eshte-akt-kriminal/20%Monthly2017-04-30 22:00
https://www.ballikombetar.info/homazhe-ne-fshatin-bibaj-te-lapidari-i-ballisteve/20%Monthly2017-04-30 20:49
https://www.ballikombetar.info/trajtimi-cnjerezor-i-personave-dhe-trafikimi-i-paligjshem-i-organeve-njerezore-ne-kosove/20%Monthly2017-04-30 22:48
https://www.ballikombetar.info/saga-e-kuajve-te-luftes-dhe-ofendimi-i-nje-ushtrie/20%Monthly2017-04-30 19:00
https://www.ballikombetar.info/le-monde-fark-u-u-krijua-me-mbeshtetjen-amerikane-nen-hierarkine-e-rugoves-xhavit-haliti-agjent-i-shik-ut/20%Monthly2017-04-30 12:30
https://www.ballikombetar.info/prejardhja-e-shqiptareve-2/20%Monthly2017-04-30 11:00
https://www.ballikombetar.info/kryetari-i-shvl-te-uck-viziton-liderin-aktual-te-shqiptareve-ziadin-sela/20%Monthly2017-04-30 07:37
https://www.ballikombetar.info/vatra-105-vite-ne-sherbim-te-kombit/20%Monthly2017-04-29 12:30
https://www.ballikombetar.info/dekorimi-i-kater-figurave-te-shquara-antikomuniste/20%Monthly2017-04-30 12:35
https://www.ballikombetar.info/denojme-aktet-e-sulmeve-terroriste/20%Monthly2017-04-28 20:24
https://www.ballikombetar.info/deklaratat-te-turpshme-te-rames-dhe-thacit-si-dhe-reagimet-e-kocijanciq/20%Monthly2017-04-25 13:54
https://www.ballikombetar.info/cou-adem-jashari-se-keto-siu-falen-cou-bre-se-i-kane-lene-mendet/20%Monthly2018-11-15 13:33
https://www.ballikombetar.info/libri-eshte-sakrifice/20%Monthly2017-04-24 10:20
https://www.ballikombetar.info/sali-cekaj-ishte-komandanti-i-pare-i-njesise-se-pare-ushtarake-prej-se-ciles-lindi-uck-ja/20%Monthly2017-04-24 11:05
https://www.ballikombetar.info/heroi-sali-cekaj-e-verteta-historike-e-luftes-politike-dhe-ushtarake-per-pavaresine-shteterore-te-republikes-se-kosoves/20%Monthly2017-04-23 09:35
https://www.ballikombetar.info/salih-cekaj-ishte-njeri-nder-themeluesit-e-pare-te-uck/20%Monthly2017-04-20 19:23
https://www.ballikombetar.info/kryekomplotistit-i-ka-dalur-boja/20%Monthly2017-04-17 10:59
https://www.ballikombetar.info/aktivitet-i-dendur-i-kryetarit-te-antikomunisteve-shqiptare-z-nebil-cika/20%Monthly2017-04-16 19:20
https://www.ballikombetar.info/lufta-dhe-dilemat-shqiptare/20%Monthly2017-04-16 06:29
https://www.ballikombetar.info/urim-i-shoqates-se-intelektualeve-gjithshqiptare-trojet-e-arbrit/20%Monthly2017-04-14 11:43
https://www.ballikombetar.info/rama-nuk-po-tejkalon-dot-diktatoret/20%Monthly2017-04-14 11:34
https://www.ballikombetar.info/tregime-konspirative-per-luften/20%Monthly2017-04-10 20:08
https://www.ballikombetar.info/pse-po-falsifikohet-beteja-e-koshares-2/20%Monthly2017-04-10 15:10
https://www.ballikombetar.info/shoqata-sali-cekaj-ne-zvicer-organizon-akademi-perkujtimore-per-heroin-e-kombit/20%Monthly2017-04-10 13:07
https://www.ballikombetar.info/nustret-alizoti-cami-qe-shpetoi-nga-greku-fashist-dhe-u-vra-nga-shqiptari-komunist/20%Monthly2017-08-09 22:13
https://www.ballikombetar.info/me-rastin-e-25-vjetorit-te-shpalljes-se-autonomise-politike-territoriale-ilirida/20%Monthly2017-04-09 06:51
https://www.ballikombetar.info/levizja-besa-koketon-fshehurazi-me-vmro/20%Monthly2017-04-08 14:54
https://www.ballikombetar.info/fadil-hoxha-denoi-me-pushkatim-12-shqiptare-ne-vershac-te-vojvodines-ne-shkurt-te-vitit-1945/20%Monthly2017-04-08 09:42
https://www.ballikombetar.info/pse-shik-un-nuk-e-mbron-xhavit-haliti-qe-eshte-babai-i-tij-po-ia-lene-ta-mbroj-kadri-veselit/20%Monthly2017-04-08 08:55
https://www.ballikombetar.info/cadra-e-rojeve-te-demokracise-ne-tirane/20%Monthly2017-04-08 06:13
https://www.ballikombetar.info/pavaresia-qe-nuk-u-rikthye-kurre/20%Monthly2017-04-07 12:57
https://www.ballikombetar.info/tete-vrasesve-te-ahmet-krasniqit-iu-shtuan-edhe-tre/20%Monthly2017-04-07 07:19
https://www.ballikombetar.info/pergjigje-ushtarake-diktatorit-sirian-bashar-al-asad/20%Monthly2017-04-08 09:03
https://www.ballikombetar.info/edi-rama-ky-adhurues-i-shtetit-qe-mbjell-mjerim/20%Monthly2017-04-07 06:12
https://www.ballikombetar.info/qeveria-e-metafores-po-bie/20%Monthly2017-04-05 07:27
https://www.ballikombetar.info/nen-petkun-e-gazetarit-fshihet-tradhtari/20%Monthly2017-04-03 12:16
https://www.ballikombetar.info/te-luftojme-per-cdo-vote-ne-favor-te-cdu/20%Monthly2017-04-03 11:26
https://www.ballikombetar.info/gomari-qe-kerkon-pushtet/20%Monthly2017-04-02 20:53
https://www.ballikombetar.info/ka-ardhur-koha-qe-e-verteta-te-zbardhet-plotesisht-dhe-rrenes-se-madhe-perfundimisht-ti-vie-fundi/20%Monthly2017-04-02 20:28
https://www.ballikombetar.info/nga-boni-jusuf-buxhovi/20%Monthly2017-04-02 19:34
https://www.ballikombetar.info/marrja-kerkend-se-ka-mbyte/20%Monthly2017-04-02 19:22
https://www.ballikombetar.info/shqiperia-e-55-bandave/20%Monthly2017-04-01 20:34
https://www.ballikombetar.info/bej-ose-vdis-do-or-die/20%Monthly2017-04-01 18:54
https://www.ballikombetar.info/gazetareve/20%Monthly2017-04-01 11:00
https://www.ballikombetar.info/komedia-makabre-me-copetimin-e-shqiperise/20%Monthly2017-04-01 10:30
https://www.ballikombetar.info/mbreti-i-xhungles-politike/20%Monthly2017-04-01 10:24