XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.ballikombetar.info/izolimi-dhe-copetimi-i-ri-i-kosoves-nga-vete-shqiptaret-e-lige-dhe-puthadoret-e-europes/20%Monthly2017-03-31 14:00
https://www.ballikombetar.info/cfare-me-tha-azemi-para-se-te-vdiste/20%Monthly2017-03-30 14:05
https://www.ballikombetar.info/ke-e-quante-shpellar-kryeministri-koco-kota/20%Monthly2017-03-29 08:49
https://www.ballikombetar.info/zgjerohet-sekretariati-koordinator-i-ballit-kombetar-demokrat-ne-mergim/20%Monthly2017-03-23 07:28
https://www.ballikombetar.info/ish-ushtaraku-i-uck-se-flet-per-takimet-e-rugoves-me-adem-jasharin-dhe-tradhtine-qe-iu-be-komandantit/20%Monthly2017-03-22 23:04
https://www.ballikombetar.info/ruaje-abetaren-e-mbaje-men-ku-asht-kufini-me-mal-tzi/20%Monthly2017-03-22 21:38
https://www.ballikombetar.info/bashkim-forcash-rreth-keshillit-koordinator/20%Monthly2017-03-22 16:43
https://www.ballikombetar.info/kongresi-amerikan-rreziku-rus-per-shqiperine-dhe-mbare-evropen/20%Monthly2017-03-20 22:32
https://www.ballikombetar.info/morali-i-qortuesve/20%Monthly2017-03-20 21:13
https://www.ballikombetar.info/haxhi-qamili-lavderimi-i-kriminelit/20%Monthly2017-03-20 15:59
https://www.ballikombetar.info/cfare-beri-lef-nosi-me-aktin-e-pavaresise/20%Monthly2017-03-20 15:29
https://www.ballikombetar.info/politika-me-greket-duke-harruar-camet-tradhti-kunder-memedheut/20%Monthly2017-03-20 13:51
https://www.ballikombetar.info/epiri-shenohej-shqiperi-ose-shqiperi-e-poshtme/20%Monthly2017-03-20 13:08
https://www.ballikombetar.info/mithat-frasheri-ku-te-gjejme-nepunes-qe-dine-shqip/20%Monthly2017-03-20 12:31
https://www.ballikombetar.info/si-e-falsifikoi-stefanaq-pollo-historine-me-porosi-te-enver-hoxhes/20%Monthly2017-03-20 11:33
https://www.ballikombetar.info/xhevat-korca-fundi-i-nje-korifeu/20%Monthly2017-03-20 11:16
https://www.ballikombetar.info/sigurimi-dhe-vatikani/20%Monthly2017-03-20 10:42
https://www.ballikombetar.info/nje-start-i-fuqishem-i-kandidates-tone-floriana-igrishta/20%Monthly2017-03-20 09:52
https://www.ballikombetar.info/emrat-e-xhelateve-qe-torturonin-te-burgosurit/20%Monthly2017-03-20 09:16
https://www.ballikombetar.info/vatra-shqiptare-ne-shba-mithat-frasheri-fytyre-e-kombit/20%Monthly2017-03-20 09:09
https://www.ballikombetar.info/rauf-fico-shqiptari-i-madh-i-shqiperise-se-vogel/20%Monthly2018-11-04 18:45
https://www.ballikombetar.info/vangjel-koca-gjeniu-shqiptar-i-shekullit-xx/20%Monthly2017-03-19 23:15
https://www.ballikombetar.info/fatmir-xhafaj-eshte-ministri-juaj-shoke-komunist/20%Monthly2017-03-19 17:26
https://www.ballikombetar.info/mos-te-harrohet-edhe-kontributi-i-mbretit-zog/20%Monthly2017-03-19 13:48
https://www.ballikombetar.info/shefqet-verlaci-nje-jete-plot-sfida/20%Monthly2017-03-19 13:40
https://www.ballikombetar.info/nje-takim-i-lidhjes-shqiptare-1878/20%Monthly2017-03-19 11:50
https://www.ballikombetar.info/mundesia-e-humbur-dhe-tradhtia-e-madhe/20%Monthly2017-03-19 11:25
https://www.ballikombetar.info/barbarite-e-andarteve-grek-ne-shqiperine-e-jugut/20%Monthly2017-03-19 11:00
https://www.ballikombetar.info/jo-clirim-por-tragjedi-qe-ende-vazhdon/20%Monthly2017-03-19 10:31
https://www.ballikombetar.info/historia-e-nje-martiri/20%Monthly2017-03-19 10:10
https://www.ballikombetar.info/ta-shpallim-apo-jo-tradhtar-hasan-prishtinen/20%Monthly2017-03-19 08:33
https://www.ballikombetar.info/qen-bir-qeni/20%Monthly2017-03-19 08:18
https://www.ballikombetar.info/qendrimi-i-lvv-se-demton-interesat-vitale-te-kosoves/20%Monthly2017-03-19 07:31
https://www.ballikombetar.info/ne-pervjetorin-e-hartimit-te-projektit-famekeq-te-vaso-cubrilloviqit-7-mars-1937/20%Monthly2017-03-18 20:47
https://www.ballikombetar.info/familja-emblematike-jashari-mbi-partite-politike/20%Monthly2017-03-18 19:09
https://www.ballikombetar.info/kane-mbetur-po-ata/20%Monthly2017-03-14 21:47
https://www.ballikombetar.info/shkarkimi-i-ministrave/20%Monthly2017-03-13 00:05
https://www.ballikombetar.info/zhdukja-e-kufomave-dhe-varrezat-masive/20%Monthly2017-03-12 13:14
https://www.ballikombetar.info/25-vjet-nga-vdekja-e-martin-camajt/20%Monthly2017-03-12 13:00
https://www.ballikombetar.info/bravo-edi-rama-nese-nuk-di-pyet-o-burre/20%Monthly2017-03-12 12:17
https://www.ballikombetar.info/koalicioni-opozitar-shtrine-protesten-ne-te-gjithe-vendin/20%Monthly2017-03-12 12:08
https://www.ballikombetar.info/si-u-shkruajt-historia-e-shqiperise/20%Monthly2017-03-12 11:14
https://www.ballikombetar.info/familja-plaku-e-konispolit-100-vjet-burg-nga-diktatura-komuniste-e-enver-hoxhes/20%Monthly2017-03-11 12:38
https://www.ballikombetar.info/disa-te-dhena-rreth-deportimit-debimit-dhe-demeve-gjate-luftes-ne-kosove/20%Monthly2017-03-11 11:23
https://www.ballikombetar.info/iniciativa-e-thacit-dhe-dilemat-e-saj/20%Monthly2017-03-11 09:45
https://www.ballikombetar.info/kolonel-demiraj-paralajmeron-rrezikun-e-invazionit-grek/20%Monthly2017-03-09 22:43
https://www.ballikombetar.info/1949-modeli-i-pare-i-vendimit-te-internimeve/20%Monthly2017-03-09 21:22
https://www.ballikombetar.info/patriotet-e-serbise-dhe-argatet-e-tyre-po-i-pret-denimi/20%Monthly2017-03-09 21:06
https://www.ballikombetar.info/dekalogu-i-ibrahim-rugoves/20%Monthly2017-03-09 13:10
https://www.ballikombetar.info/kush-ishin-albanezet-qe-jetuan-ne-vushtrri/20%Monthly2017-03-09 11:29
https://www.ballikombetar.info/flijimi-i-marie-shllakut-vazhdon-te-lihet-ne-heshtje-nga-bashkia-shkodres/20%Monthly2017-03-09 11:23
https://www.ballikombetar.info/keshilli-koordinator-i-ballit-per-shqiperine-etnike/20%Monthly2017-03-09 08:11
https://www.ballikombetar.info/margaritare-dhe-marrezi-shqiptare/20%Monthly2017-03-08 23:43
https://www.ballikombetar.info/veterane-te-kujt-jemi-ne/20%Monthly2017-03-08 23:31
https://www.ballikombetar.info/deputetet-te-tregojne-menquri/20%Monthly2017-03-08 23:07
https://www.ballikombetar.info/ftese-e-kryetarit-te-ballit-kombetar-demokrat-ne-komunen-e-gjakoves/20%Monthly2017-03-08 22:42
https://www.ballikombetar.info/ja-edhe-kush-i-ndihmoi-adem-jasharit/20%Monthly2017-03-08 22:31
https://www.ballikombetar.info/nje-jete-i-anatemuar-si-mesues-e-aktivist-politik/20%Monthly2017-03-08 21:25
https://www.ballikombetar.info/sesion-shkencor-cameria-dhe-marredhenjet-shqiptaro-greke-neper-shekuj/20%Monthly2017-03-09 11:03
https://www.ballikombetar.info/reagim-i-shoqates-se-veteraneve-te-luftes-2/20%Monthly2017-03-08 13:11
https://www.ballikombetar.info/edi-rama-zbaton-amanetin-e-berishes-per-bashkim-kombetar/20%Monthly2017-03-08 12:28
https://www.ballikombetar.info/luli-i-vocerr-i-madh/20%Monthly2017-03-07 12:43
https://www.ballikombetar.info/jason-emert-ne-cadren-e-protestes/20%Monthly2017-03-06 09:18
https://www.ballikombetar.info/zgjedhjet-lokale-te-shtyhen-per-ne-vjeshte/20%Monthly2017-03-06 09:10
https://www.ballikombetar.info/qendresa-heroike-e-familjes-jashari-frymezim-per-brezat-e-rinj/20%Monthly2017-03-06 05:48
https://www.ballikombetar.info/zbardhen-pasurite-ja-cilet-jane-prokuroret-me-te-pasur/20%Monthly2017-03-05 16:38
https://www.ballikombetar.info/ja-lista-e-emrave-qe-e-ndihmuan-adem-jasharin-dhe-per-te-cilet-flet-rifat-jashari/20%Monthly2017-03-05 15:39
https://www.ballikombetar.info/fjalimi-i-mithat-frasherit-ne-bbc/20%Monthly2017-03-05 08:04
https://www.ballikombetar.info/kufijte-jane-gervishtur-neper-zemrat-e-njerezve/20%Monthly2017-03-05 08:47
https://www.ballikombetar.info/reagon-prof-dr-riza-cavolli/20%Monthly2017-03-04 23:44
https://www.ballikombetar.info/si-u-dorezuan-nga-enver-hoxha-tek-brigadat-serbe-mijera-shqiptare-te-kosoves/20%Monthly2018-12-27 21:59
https://www.ballikombetar.info/haradinaj-peng-politik-apo-i-interpolit/20%Monthly2017-03-04 16:18
https://www.ballikombetar.info/nata-dhe-mesuesi/20%Monthly2017-03-04 16:12
https://www.ballikombetar.info/mbi-sekretet-kriminale-qe-ruajne-arkivat/20%Monthly2017-04-30 12:32
https://www.ballikombetar.info/ata-qe-sakrifikuan-pasurine-per-shqiperine/20%Monthly2017-03-03 21:34
https://www.ballikombetar.info/platforma-e-pare-publike-kunder-realizmit-socialist/20%Monthly2017-03-03 21:21
https://www.ballikombetar.info/shqiptaret-2/20%Monthly2018-05-01 08:29
https://www.ballikombetar.info/strategjia-e-bashes/20%Monthly2017-03-01 21:18
https://www.ballikombetar.info/turqit-e-maqedonise-kunder-zyrtarizimit-te-gjuhes-shqipe/20%Monthly2017-03-01 14:37
https://www.ballikombetar.info/poeti-i-enderrave-te-thyera/20%Monthly2017-03-01 13:04
https://www.ballikombetar.info/modeli-funksional-i-shtetit-te-se-drejtes/20%Monthly2017-03-01 12:55
https://www.ballikombetar.info/shqiperia-dhe-ceshtja-e-kufijve-shqiptaro-greke/20%Monthly2017-03-01 12:50
https://www.ballikombetar.info/politika-aktrim-ne-fushen-e-vuajtjes-se-njerezve/20%Monthly2017-03-01 12:39