XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.ballikombetar.info/studimi-per-perceptimin-e-komunizmit-zemeron-viktimat-e-kohes/20%Monthly2017-02-28 23:09
https://www.ballikombetar.info/provokimet-e-nje-kufome-politike/20%Monthly2017-02-28 23:01
https://www.ballikombetar.info/dy-fjale-per-nje-shkrimtar-qe-vdiq/20%Monthly2017-02-28 22:56
https://www.ballikombetar.info/dekalogu-moral-i-ballit-kombetar-demokrat/20%Monthly2017-03-09 13:03
https://www.ballikombetar.info/vetingu-i-qeverise/20%Monthly2017-02-28 22:12
https://www.ballikombetar.info/disa-te-verteta-per-arkivat-e-shqiperise/20%Monthly2017-02-28 22:05
https://www.ballikombetar.info/o-sot-o-kurre-per-kosoven/20%Monthly2017-02-27 07:41
https://www.ballikombetar.info/mehmet-gradica-dhe-roli-i-tij-ne-mbrojtje-te-vendit/20%Monthly2017-02-26 22:02
https://www.ballikombetar.info/ndergjegjja-e-vrare-per-vrasjen-e-ali-ukes/20%Monthly2017-02-26 14:57
https://www.ballikombetar.info/vrasjet-e-26-shkurtit-1951/20%Monthly2017-02-26 14:48
https://www.ballikombetar.info/tungjatjeta-paqesore-ju-qe-i-trembeni-luftes-se-lulzim-bashes/20%Monthly2017-02-25 22:09
https://www.ballikombetar.info/kush-mrizon-ne-institutin-albanologjik/20%Monthly2017-02-25 11:04
https://www.ballikombetar.info/moj-kosove-tu-ndjefte-e-mira/20%Monthly2017-02-25 10:54
https://www.ballikombetar.info/babai-i-shikut-xhavit-haliti-eshte-kallauzi-i-te-gjitha-te-ligave-qe-e-shemtuan-kosoven-dhe-popullin-e-saje/20%Monthly2017-02-25 10:41
https://www.ballikombetar.info/z-basha-po-permende-nje-here-trump-in-o-burre/20%Monthly2017-02-25 10:34
https://www.ballikombetar.info/pusho-ne-paqe-xhemajl-murati-tupalla/20%Monthly2017-02-25 10:26
https://www.ballikombetar.info/oratoret-qe-munguan-ne-protesten-e-18-shkurtit-ne-bulevardin-e-mbretit/20%Monthly2017-02-20 13:37
https://www.ballikombetar.info/ideja-e-thacit-per-pajtim-me-serbine-veprim-skandaloz-politik/20%Monthly2017-02-18 21:04
https://www.ballikombetar.info/deri-kur-do-ti-lejojme-forcat-e-djallit-te-manipulojne-me-ceshtjet-madhore-kombetare/20%Monthly2017-02-17 15:05
https://www.ballikombetar.info/genjeshtari-keqberes-ibrahim-kelmendi-provokon-shqiptaret/20%Monthly2017-02-13 21:15
https://www.ballikombetar.info/sa-leke-kushton-disidenca/20%Monthly2017-02-13 20:43
https://www.ballikombetar.info/shen-tereza-dridhi-landin-bavarez/20%Monthly2017-02-13 20:36
https://www.ballikombetar.info/pse-nuk-arriti-mehmet-hajrizi-te-formoje-qeverine-e-kosoves/20%Monthly2017-02-12 21:27
https://www.ballikombetar.info/edhe-i-vdekur-armiku-havzi-nela-i-mban-syte-nga-jugosllavia/20%Monthly2017-02-12 18:35
https://www.ballikombetar.info/te-nderuar-motra-e-vellezer-shqiptare/20%Monthly2017-02-12 17:08
https://www.ballikombetar.info/sot-ortodoksia-shqiptare-e-nderon-papa-kristo-negovanin/20%Monthly2017-02-12 10:04
https://www.ballikombetar.info/homazh-musine-kokalarit-fisnikes-qe-perendimi-e-shiti-te-sigurimi-i-shtetit/20%Monthly2017-02-12 08:37
https://www.ballikombetar.info/enver-hoxha-lushnja-vend-kulakesh/20%Monthly2018-05-25 22:37
https://www.ballikombetar.info/bukepermbyesit-e-bastardet-e-luftes-e-te-lirise-se-kosoves/20%Monthly2017-02-12 08:21
https://www.ballikombetar.info/fjalimi-origjinal-i-ismajl-bej-vlores-me-28-nentor-1912/20%Monthly2017-02-11 09:10
https://www.ballikombetar.info/italiania-i-refuzoi-dashurine-enveri-i-burgosi-burrin-drejtor-banke-deri-sa-vdiq/20%Monthly2017-02-11 08:20
https://www.ballikombetar.info/ju-rrefej-si-e-njoha-ismajl-bej-vloren/20%Monthly2017-02-11 09:10
https://www.ballikombetar.info/shqiperia-kroacia-dhe-mali-i-zi-kerkojne-takim-me-presidentin-trump/20%Monthly2017-02-10 21:37
https://www.ballikombetar.info/per-ke-do-te-votoje-minoriteti-shqiptar-ne-shqiperi/20%Monthly2017-02-10 21:15
https://www.ballikombetar.info/kush-i-mbrojti-hebrenjte-ne-shqiperi/20%Monthly2017-02-10 20:31
https://www.ballikombetar.info/koha-e-xhaferr-deves/20%Monthly2017-02-10 21:28
https://www.ballikombetar.info/ta-ndihmojme-at-nikollen/20%Monthly2018-11-17 11:23
https://www.ballikombetar.info/komunistet-jane-te-pandreqshem/20%Monthly2017-02-07 16:23
https://www.ballikombetar.info/pseudopatriotet-dhe-mbeturinat-komuniste-te-maskuar-nen-petkun-e-bashkimit-kombetar/20%Monthly2017-02-06 12:29
https://www.ballikombetar.info/4-shkurti-si-dite-e-mbjelljes-se-urrejtjes-komuniste-ndaj-kosoves/20%Monthly2017-02-06 11:40