XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.ballikombetar.info/hashim-thaci-po-do-ta-shpetoj-veten-e-tij/20%Monthly2017-01-23 21:48
https://www.ballikombetar.info/konica-fishta-dhe-nusja-e-mbretit/20%Monthly2017-01-23 21:26
https://www.ballikombetar.info/edi-rama-dhe-frika-nga-donald-trump/20%Monthly2017-01-23 21:15
https://www.ballikombetar.info/a-ishin-te-gjithe-komandantet-e-uck-se-spiun/20%Monthly2017-01-22 09:59
https://www.ballikombetar.info/imer-imeri-u-bere-gazi-i-dyjese/20%Monthly2017-01-21 19:16
https://www.ballikombetar.info/mbi-kufoma-deri-ne-kolltukun-e-presidentit/20%Monthly2017-01-21 19:08
https://www.ballikombetar.info/ekspertet-e-sigurise-dhe-mediat-tona/20%Monthly2017-01-19 10:15
https://www.ballikombetar.info/fitorja-e-pirros-dhe-violina-e-nastradinit/20%Monthly2017-01-18 21:00
https://www.ballikombetar.info/ish-presidenti-dhe-gruaja-e-tij-ne-kujdes-intensiv/20%Monthly2017-01-18 20:48
https://www.ballikombetar.info/komunistet-shqiptar-ne-krah-te-malazezeve-kunder-shqiptareve-te-plaves-e-gucise/20%Monthly2017-04-29 19:51
https://www.ballikombetar.info/ali-ahmeti-kujtoje-mukjen-dhe-turpin-qe-la-pas/20%Monthly2017-01-18 18:32
https://www.ballikombetar.info/dosja-agjenturore-injeoranti/20%Monthly2017-01-18 17:29
https://www.ballikombetar.info/a-po-troket-nje-lufte-e-re-ne-siujdhesen-ilirike/20%Monthly2017-01-18 17:15
https://www.ballikombetar.info/yryshet-e-deputetit-pal-lekajt/20%Monthly2017-01-17 19:42
https://www.ballikombetar.info/pse-u-vrane-dhe-kush-mund-te-jene-te-perzier-ne-vrasjen-u-jusuf-gervalles-bardhosh-gervalles-dhe-te-kadri-zekes/20%Monthly2017-01-17 20:24
https://www.ballikombetar.info/17-janar-1468-vjet-pas-krishtit/20%Monthly2017-01-17 19:12
https://www.ballikombetar.info/janari-muaj-i-amshimit/20%Monthly2017-01-16 23:15
https://www.ballikombetar.info/rusia-dhe-serbia-po-provokojne-trazira-ne-ballkan/20%Monthly2017-01-16 21:40
https://www.ballikombetar.info/1952-montazhi-qe-nuk-u-botua-kurre/20%Monthly2017-01-16 21:17
https://www.ballikombetar.info/agron-bala-une-dhe-ministri-mashtrues/20%Monthly2017-01-16 17:46
https://www.ballikombetar.info/vrasja-zyrtare-e-komandantit-dhe-e-deputetit/20%Monthly2017-01-16 17:07
https://www.ballikombetar.info/treni-shovinist-dhe-politika-e-shteteve-perendimore/20%Monthly2017-01-16 15:10
https://www.ballikombetar.info/serbia-ne-trenin-e-rusise/20%Monthly2017-01-16 13:20
https://www.ballikombetar.info/kush-e-ndali-trenin/20%Monthly2017-01-16 11:39
https://www.ballikombetar.info/hajdin-abazi-e-bardhyl-mahmuti-u-betuan-ne-vitin-1998-se-do-ta-vrasin-ibrahim-rugoven-e-kolonel-ahmet-krasniqin/20%Monthly2017-01-16 15:46
https://www.ballikombetar.info/gadishulli-ilirik-dhe-e-liga-qe-i-rri-siper/20%Monthly2017-01-16 09:59
https://www.ballikombetar.info/baton-haxhiu-ti-ishe-postieri-i-ivica-stanishiqit/20%Monthly2017-01-16 08:22
https://www.ballikombetar.info/moldavia-kerkon-mbeshtetjen-e-nato-s-per-modernizimin-e-ushtrise/20%Monthly2017-01-15 10:43
https://www.ballikombetar.info/rama-i-dorezon-zgjedhjet-tek-krimi/20%Monthly2017-01-15 10:23
https://www.ballikombetar.info/pellumb-lamaj-per-mithat-frasherin/20%Monthly2017-01-15 10:03
https://www.ballikombetar.info/shqiptaret-jane-8-milion/20%Monthly2017-01-15 07:38
https://www.ballikombetar.info/perralla-e-trenit/20%Monthly2017-01-14 21:41
https://www.ballikombetar.info/kryeministri-ne-snapchat-serbia-ne-mitrovice/20%Monthly2017-01-14 13:34
https://www.ballikombetar.info/mobilizim-i-forces-kombetare-per-shqiperi-etnike/20%Monthly2017-01-14 12:32
https://www.ballikombetar.info/masakra-e-bihorit-ne-faqet-e-gazetes-bashkimi-i-kombit/20%Monthly2017-01-14 08:54
https://www.ballikombetar.info/si-ta-dalloni-shqiptarin-filorus/20%Monthly2017-01-13 09:38
https://www.ballikombetar.info/kosova-per-sanxhakun/20%Monthly2017-01-13 06:17
https://www.ballikombetar.info/kur-kuvendin-e-mbulon-turpi/20%Monthly2017-01-12 12:22
https://www.ballikombetar.info/thaci-veseli-haliti-dhe-disa-te-tjere-u-hoqen-nga-listat-e-intepolit/20%Monthly2017-01-11 22:30
https://www.ballikombetar.info/ja-si-u-pushkatuan-ramiz-hoxha-dhe-selman-binishi-nga-uck-ja/20%Monthly2017-01-11 22:04
https://www.ballikombetar.info/pse-frikesoheshin-komandantet-e-uck-se-nga-ministria-e-mbrojtjes-dhe-fark-u/20%Monthly2017-01-11 21:48
https://www.ballikombetar.info/shqiptaret-e-ilirides-ne-kuvendin-kombetar-te-prizrenit-2-korrik-1878/20%Monthly2017-01-11 21:32
https://www.ballikombetar.info/betejat-kunder-kujteses/20%Monthly2017-01-11 21:23
https://www.ballikombetar.info/vargje-si-akte-krenarie-perkushtimi-dhe-atdhetarie/20%Monthly2017-01-11 19:19
https://www.ballikombetar.info/a-eshte-arrestimi-i-ramush-haradinajt-edhe-pasoje-e-politikes-se-shkeljes-se-syrit/20%Monthly2017-01-11 19:40
https://www.ballikombetar.info/turpi-i-nje-parlamenti-ballgur/20%Monthly2017-01-11 10:12
https://www.ballikombetar.info/boterori-2026-me-48-perfaqesuese/20%Monthly2018-05-05 08:31
https://www.ballikombetar.info/krimi-i-organizuar-deshiron-te-influencojne-ne-zgjedhjet-parlamentare/20%Monthly2017-01-10 19:35
https://www.ballikombetar.info/festimi-ne-vendin-e-krimit/20%Monthly2017-01-10 19:27
https://www.ballikombetar.info/pse-nuk-po-ndodh-lirimi-i-haradinajt/20%Monthly2017-01-10 19:27
https://www.ballikombetar.info/mpj-deklaratat-e-daciqit-provokime-ndaj-stabilitetit-ne-rajon/20%Monthly2017-01-09 22:18
https://www.ballikombetar.info/pyetja-qe-vrau-ilir-konushevcin-mergimin/20%Monthly2017-01-09 21:01
https://www.ballikombetar.info/kongresi-i-lushnjes-nuk-mori-asnje-vendim-per-tiranen-kryeqytet/20%Monthly2017-01-09 20:48
https://www.ballikombetar.info/g2-e-uck-se-ka-deshmi-per-tradhtine-e-hashim-thacit/20%Monthly2017-01-09 20:56
https://www.ballikombetar.info/prill-1909-hapja-e-klubit-vllazni-ne-elbasan/20%Monthly2017-01-09 20:10
https://www.ballikombetar.info/mbledhje-e-anetareve-te-ballit-kombetar-demokrat-ne-zvicer/20%Monthly2017-01-09 20:23
https://www.ballikombetar.info/bashkimi-kombetar-qe-nuk-e-duan-qeverite/20%Monthly2017-01-09 18:10
https://www.ballikombetar.info/pjesmarrja-ne-gjenocid-dhe-pastrim-etnik/20%Monthly2017-03-12 21:46
https://www.ballikombetar.info/arrestimi-i-haradinajt-eksperiment-i-koordinuar-politik/20%Monthly2017-01-09 11:45
https://www.ballikombetar.info/kush-e-spiunoi-grupin-e-komandant-muje-krasniqit/20%Monthly2017-01-09 09:46
https://www.ballikombetar.info/pikepyetjet-e-arrestimit-te-haradinajt/20%Monthly2017-01-08 13:43
https://www.ballikombetar.info/ballist-morina-ne-shenjester-te-serbeve-dhe-te-mercenareve-amorale-te-padronit-edi-rama/20%Monthly2017-01-08 11:36
https://www.ballikombetar.info/abetarja-e-zymit/20%Monthly2017-01-08 11:10
https://www.ballikombetar.info/a-i-harruam-komandantat-e-stupcave/20%Monthly2017-01-05 19:52
https://www.ballikombetar.info/vizite-poshteruese-ne-pervjetorin-e-masakres-se-bihorit/20%Monthly2017-01-05 14:21
https://www.ballikombetar.info/partia-ime-eshte-shqiperia/20%Monthly2017-01-04 18:50
https://www.ballikombetar.info/baath-party-made-in-fyrom/20%Monthly2017-01-04 14:13
https://www.ballikombetar.info/kur-shtetndertuesit-zevendesohen-me-shtetrrenuesit/20%Monthly2017-01-04 09:22
https://www.ballikombetar.info/izolimi-i-romeve-dhe-vetizolimi-i-islamikeve/20%Monthly2017-01-04 09:12
https://www.ballikombetar.info/testamenti-dhe-varri-i-mithat-frasherit/20%Monthly2017-01-03 22:16
https://www.ballikombetar.info/shen-naumi-dhe-e-verteta-historike/20%Monthly2017-01-03 21:01
https://www.ballikombetar.info/liria-nuk-eshte-dhurate-as-prone-shoqatash/20%Monthly2017-01-03 18:13
https://www.ballikombetar.info/shkupi-ja-pse-ishte-shqiptar-ne-shekujt-xix-xx/20%Monthly2017-01-03 08:55
https://www.ballikombetar.info/qazim-bllaca-njeri-nga-shtate-drejtuesit-kryesore-te-lidhjes-se-dyte-shqiptare-te-prizrenit/20%Monthly2017-01-03 07:28
https://www.ballikombetar.info/kobzeza-nexhmije/20%Monthly2017-01-02 21:45
https://www.ballikombetar.info/si-ia-shtypi-me-kembe-koken-foshnjes-6-muajshe-komandanti-komunist/20%Monthly2017-01-02 19:00
https://www.ballikombetar.info/si-u-sekuestruan-bibliotekat-e-mithat-frasherit-lef-nosit-dhe-mustafa-krujes/20%Monthly2017-05-04 06:41
https://www.ballikombetar.info/mustafa-kruja-mbeti-shqiptar-nuk-u-be-kurre-fashist/20%Monthly2017-01-02 18:11
https://www.ballikombetar.info/new-york-times-me-31-dhjetor-te-vitit-1912/20%Monthly2017-02-26 22:21
https://www.ballikombetar.info/revolta-e-qaf-barit-23-maj-1984/20%Monthly2017-01-02 17:17
https://www.ballikombetar.info/zoti-e-shpetoi-njehere-komunizmi-e-vari-dy-here/20%Monthly2017-01-02 17:08
https://www.ballikombetar.info/balli-kombetar-demokrat-parti-e-shqiptarizmit/20%Monthly2017-01-01 22:42
https://www.ballikombetar.info/gjyqi-special/20%Monthly2017-01-01 16:51
https://www.ballikombetar.info/nje-memorial-per-te-renet-ne-masakren-e-tivarit/20%Monthly2017-01-01 16:35
https://www.ballikombetar.info/kemi-genjyer-jo-28-000-por-vetem-3-500/20%Monthly2018-05-25 23:52
https://www.ballikombetar.info/a-harrohet-mustafa-kruja/20%Monthly2017-01-02 21:29
https://www.ballikombetar.info/albania-sacra%c2%94/20%Monthly2017-01-01 11:13
https://www.ballikombetar.info/kolonel-ahmet-krasniqi-strateg-dhe-vizionar-i-pashoq-i-artit-ushtarak/20%Monthly2017-01-01 11:23
https://www.ballikombetar.info/arti-i-te-shkruarit/20%Monthly2017-01-01 09:49
https://www.ballikombetar.info/si-u-shkruan-kujtimet-e-ismajl-bej-vlores/20%Monthly2017-01-01 09:33
https://www.ballikombetar.info/nuk-jemi-kurorezuar-me-ju-qe-tju-pyesim-kah-po-shkojme/20%Monthly2017-01-01 10:02