XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.ballikombetar.info/e-shkruar-me-31-dhjetor/20%Monthly2016-12-31 14:40
https://www.ballikombetar.info/ramush-tregoj-dautit-e-as-ti-fadil-mos-u-ngut/20%Monthly2016-12-31 08:36
https://www.ballikombetar.info/nuk-vdes-pa-te-kqyre-me-njanin-sy-bre-shka/20%Monthly2017-03-12 21:50
https://www.ballikombetar.info/per-hesap-te-kujt-dezinformon-naim-maloku/20%Monthly2016-12-31 07:59
https://www.ballikombetar.info/gezuar-shqiptare/20%Monthly2016-12-31 07:47
https://www.ballikombetar.info/cna-mesojne-40-vjetet/20%Monthly2016-12-30 10:06
https://www.ballikombetar.info/vullneti-i-mire-do-te-triumfoj/20%Monthly2018-11-27 15:35
https://www.ballikombetar.info/at-gjergj-fishta-shqiptari-poet/20%Monthly2016-12-30 09:35
https://www.ballikombetar.info/meditim-gjate-nje-ndeshje-futbolli/20%Monthly2016-12-29 21:44
https://www.ballikombetar.info/vdekja-si-braktisje/20%Monthly2016-12-29 17:53
https://www.ballikombetar.info/edvin-rama-dhe-qeveria-e-cintegrimit-evropian/20%Monthly2016-12-29 15:32
https://www.ballikombetar.info/viti-i-ri-vjedhje-te-reja/20%Monthly2016-12-29 15:25
https://www.ballikombetar.info/muri-i-serbise-me-kosoven-provokim-i-radhes/20%Monthly2016-12-29 15:18
https://www.ballikombetar.info/reagim-i-shoqates-se-veteraneve-te-luftes/20%Monthly2016-12-29 11:17
https://www.ballikombetar.info/tmerrimi-i-tmerrit-terrorist/20%Monthly2016-12-29 10:06
https://www.ballikombetar.info/deklarate-e-ballit-kombetar-demokrat-ne-maqedoni/20%Monthly2016-12-28 21:39
https://www.ballikombetar.info/deklarate-e-shvl-te-uck-se/20%Monthly2016-12-27 12:31
https://www.ballikombetar.info/po-te-lutem-amerike/20%Monthly2016-12-26 18:46
https://www.ballikombetar.info/poetet-vdesin-te-rij/20%Monthly2016-12-26 18:25
https://www.ballikombetar.info/autori-i-listes-se-ekzekutimit-keshilltar-i-preidentit-thaci/20%Monthly2017-01-04 08:54
https://www.ballikombetar.info/ne-emer-te-popullit-iskpk-boton-21-libra-per-terrorin-komunist/20%Monthly2017-04-29 19:55
https://www.ballikombetar.info/dy-dokumente-te-tjera-nga-praktika-e-pranimit-ne-partine-fashiste/20%Monthly2016-12-27 11:32
https://www.ballikombetar.info/jepini-fund-maskarades-cdo-komunist-ka-qene-nje-cekist/20%Monthly2016-12-26 16:10
https://www.ballikombetar.info/divizioni-skenderbeu-dhe-gjashte-regjimentet-balliste/20%Monthly2018-03-02 18:05
https://www.ballikombetar.info/rruget-ne-prishtine-mbajne-emra-kriminelesh/20%Monthly2016-12-25 17:09
https://www.ballikombetar.info/urim-i-shoqates-trojet-e-arbrit/20%Monthly2016-12-23 20:25
https://www.ballikombetar.info/kolonel-ahmet-krasniqi-ti-e-bere-historine/20%Monthly2016-12-23 19:13
https://www.ballikombetar.info/kosova-perfshihet-ne-draft-ligjin-e-shba-ve-per-mbrojtje-nga-agresioni-rus-ne-europen-juglindore/20%Monthly2016-12-23 15:22
https://www.ballikombetar.info/nisma-per-nje-komunist-700-euro/20%Monthly2016-12-24 13:49
https://www.ballikombetar.info/arrestohen-per-terrorizem-dy-shqiptare/20%Monthly2016-12-23 12:39
https://www.ballikombetar.info/balli-kombetar-demokrat-i-denon-pameshire-dhe-i-cileson-si-vepra-antishqiptare-aktet-terroriste/20%Monthly2016-12-23 10:17
https://www.ballikombetar.info/serbia-nuk-e-ka-patur-nuk-e-ka-e-as-nuk-mund-ta-kete-kosoven/20%Monthly2016-12-23 09:38
https://www.ballikombetar.info/rama-po-mbledh-vrases-per-zgjedhjet-e-2017-es/20%Monthly2016-12-23 09:25
https://www.ballikombetar.info/ushtria-ruse-me-e-forte-se-cdo-armik-potencial/20%Monthly2016-12-23 09:03
https://www.ballikombetar.info/per-keto-te-verteta-kriminelet-me-plagosen-mua-dhe-mi-vrane-dy-shoke/20%Monthly2016-12-23 08:21
https://www.ballikombetar.info/as-ma-pak-e-as-ma-shume-komunistet-jane-vec-tradhtare/20%Monthly2017-01-09 22:02
https://www.ballikombetar.info/balli-kombetar-demokrat-pergezon-miqte-e-shqiptareve/20%Monthly2016-12-23 03:59
https://www.ballikombetar.info/1944-shen-bartolomeu-komunist-i-tiranes/20%Monthly2017-03-12 21:53
https://www.ballikombetar.info/modeli-i-betimit-te-nepunesit-ne-regjimin-fashist/20%Monthly2016-12-23 04:16
https://www.ballikombetar.info/canakaleja-ishte-varri-me-i-madh-i-shqiptareve/20%Monthly2016-12-22 19:36
https://www.ballikombetar.info/kerkese-per-z-erdogan-han/20%Monthly2016-12-22 18:54
https://www.ballikombetar.info/ben-gilman-engjulli-mbrojtes-i-universitetit-te-tetoves/20%Monthly2016-12-22 17:41
https://www.ballikombetar.info/diplomacia-amerikane-shqiptaret-dhe-evropa-gjate-luftes-se-pare-boterore-1914-1918/20%Monthly2016-12-22 16:19
https://www.ballikombetar.info/nga-pansllavizmi-komunist-tek-islami-radikal/20%Monthly2016-12-22 16:08
https://www.ballikombetar.info/pjeter-bogdani-i-pari-i-cetes-se-profeteve/20%Monthly2017-06-14 12:32
https://www.ballikombetar.info/dy-data-historike-ajo-e-themelimit-te-ldk-se-dhe-qik-ut/20%Monthly2016-12-22 14:31
https://www.ballikombetar.info/foreign-affairs-sugjeron-krijimin-e-shqiperise-etnike/20%Monthly2016-12-22 14:08
https://www.ballikombetar.info/nje-cokollate-nga-pejgamberi/20%Monthly2016-12-21 22:03
https://www.ballikombetar.info/nje-bote-kujtimesh/20%Monthly2016-12-21 20:38
https://www.ballikombetar.info/me-bashkim-mbrohet-vlera-e-ushtrise-clirimtare-kombetare/20%Monthly2016-12-22 18:40
https://www.ballikombetar.info/fajin-e-ka-saliu/20%Monthly2016-12-21 17:26
https://www.ballikombetar.info/ballguri-i-drenasit/20%Monthly2016-12-21 17:09
https://www.ballikombetar.info/rreth-kufijve-dhe-semantikes-se-balades/20%Monthly2016-12-21 16:49
https://www.ballikombetar.info/per-dy-jave-te-gjithe-te-cmendur/20%Monthly2016-12-21 15:30
https://www.ballikombetar.info/shenjat-se-rusia-do-te-perzihet-ne-zgjedhjet-europiane-te-2017/20%Monthly2016-12-21 15:19
https://www.ballikombetar.info/aktet-terroriste-dhe-diktatoret-po-e-sfidojne-paqen-boterore/20%Monthly2016-12-21 15:11
https://www.ballikombetar.info/kur-shqiptaret-vrane-dy-konsuj-ruse/20%Monthly2016-12-21 14:36
https://www.ballikombetar.info/rama-u-fali-cekeve-550-milion-euro/20%Monthly2016-12-21 14:29
https://www.ballikombetar.info/apropos-mehmet-gjevori/20%Monthly2016-12-21 14:05
https://www.ballikombetar.info/shaban-polluzha-mbetet-kryekomandanti-i-kosoves/20%Monthly2016-12-21 13:40
https://www.ballikombetar.info/termet-politik-nga-prokuroria/20%Monthly2016-12-21 13:21
https://www.ballikombetar.info/dy-deputete-po-hetohen-per-vrasje/20%Monthly2016-12-21 13:12
https://www.ballikombetar.info/vrasja-e-ambasadorit-cfare-fshihej-pas-atentatit/20%Monthly2018-05-30 11:35
https://www.ballikombetar.info/ky-koc/20%Monthly2016-12-21 12:53
https://www.ballikombetar.info/the-albanian-american-civic-league/20%Monthly2018-05-30 11:36
https://www.ballikombetar.info/shkencetarja-qe-ra-viktime-e-dinjitetit-dhe-bukurise/20%Monthly2016-12-21 08:55
https://www.ballikombetar.info/e-doktoruara-ne-sorbone-dhe-perkushtimi-i-saj-per-kosoven/20%Monthly2016-12-21 08:47
https://www.ballikombetar.info/si-ia-moren-gjakun-100-foshnjave-per-tia-dhene-enver-hoxhes/20%Monthly2016-12-22 18:35
https://www.ballikombetar.info/mehmet-fuat-qypriliu-1890-1966/20%Monthly2016-12-21 03:33
https://www.ballikombetar.info/si-e-festuan-shqiptarete-ne-emigracion-43-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2016-12-21 03:30
https://www.ballikombetar.info/jakup-shume-je-demagog-more-miliona-marka-nga-bukoshi/20%Monthly2016-12-20 21:10
https://www.ballikombetar.info/fillon-faza-e-trete-e-luftes-speciale-kunder-gjermanise/20%Monthly2016-12-20 20:19
https://www.ballikombetar.info/ballistet-e-familjes-se-ali-ageve-nga-turjaka/20%Monthly2018-05-01 21:30
https://www.ballikombetar.info/a-ju-vjen-marre-kur-nderseni-e-genjeni/20%Monthly2016-12-20 09:34
https://www.ballikombetar.info/pse-nuk-jeni-lidhur-ne-kodin-telefonik-te-shqiperise-por-te-serbise-kolonialiste/20%Monthly2016-12-20 09:07
https://www.ballikombetar.info/zoterinj-hajdute-vidhni-leke-te-rames/20%Monthly2016-12-19 23:51
https://www.ballikombetar.info/atentatori-me-kollare-qellon-ambasadorin-rus/20%Monthly2016-12-19 23:24
https://www.ballikombetar.info/forcohet-balli-kombetar-demokrat/20%Monthly2016-12-19 18:23
https://www.ballikombetar.info/deshmitari-k6-shkaktoi-termet-ne-gjyqin-e-hages-opinioni-shqiptar-i-nokautuar/20%Monthly2016-12-19 13:05
https://www.ballikombetar.info/2017-viti-kur-do-te-pastrohet-bukur-mire-uck-ja-dhe-fark-u/20%Monthly2017-01-16 18:40
https://www.ballikombetar.info/mallkimi-qe-nuk-po-i-le-shqiptaret-te-ecin-para/20%Monthly2016-12-19 09:55
https://www.ballikombetar.info/akademia-po-keqperdoret-per-interesa-personale/20%Monthly2016-12-19 08:12
https://www.ballikombetar.info/mjaft-me-perkulje-para-lapidareve-serb/20%Monthly2016-12-19 07:29
https://www.ballikombetar.info/maqedonise-i-kercenohet-lufta/20%Monthly2016-12-19 09:50
https://www.ballikombetar.info/zbulohet-grupi-armiqesor-italian-ne-shqiperi/20%Monthly2016-12-19 06:48
https://www.ballikombetar.info/pdk-fiton-bindshem-ne-komunen-e-drenasit/20%Monthly2016-12-19 06:39
https://www.ballikombetar.info/fjalimi-i-18-dhjetorit-1946-i-enver-hoxhes-per-marreveshjen-me-jugosllavine-dhe-per-kosoven/20%Monthly2018-02-24 12:21
https://www.ballikombetar.info/rrefimi-rrenqethes-i-sali-bollatit-pas-66-vjetesh-kthim-tek-dhimbja-ne-cameri/20%Monthly2016-12-18 11:05
https://www.ballikombetar.info/guzhinjer-mikelanxhelo/20%Monthly2016-12-18 10:42
https://www.ballikombetar.info/more-po-skam-pulapse-beni-ish/20%Monthly2017-03-05 18:18
https://www.ballikombetar.info/ishte-viti-1845-kur-shkodra-blinte-28-piano-e-30-violina/20%Monthly2016-12-18 09:51
https://www.ballikombetar.info/lezha-shpeton-nga-kucedra-e-permbytjes-vetem-me-nje-plan-kombetar/20%Monthly2016-12-18 07:53
https://www.ballikombetar.info/te-ndare-pergjithnje/20%Monthly2016-12-18 07:42
https://www.ballikombetar.info/krimet-komuniste-ne-kosove-njelloj-si-ne-shqiperi/20%Monthly2016-12-18 06:44
https://www.ballikombetar.info/cka-i-shkruante-enver-hadri-dajes-se-tij-said-kryeziu-ne-vitin-1976/20%Monthly2016-12-18 05:16
https://www.ballikombetar.info/jete-me-te-gjate-i-shtrenjti-mik-i-shqiperise-dhe-shqiptareve/20%Monthly2016-12-17 15:43
https://www.ballikombetar.info/masakra-e-myzeqese-21-tetor-1943/20%Monthly2016-12-17 13:24
https://www.ballikombetar.info/fjalimi-servil-i-enver-hoxhes-ndaj-jugosllavise-dhe-titos-1946/20%Monthly2017-02-26 22:34
https://www.ballikombetar.info/mjeket-e-burgosur-ne-spac/20%Monthly2016-12-17 12:58
https://www.ballikombetar.info/parandjenja-e-gjemes-e-astrit-deharit/20%Monthly2016-12-17 12:37
https://www.ballikombetar.info/saim-tahiraj-rrefen-takimin-me-kolonel-ahmet-krasniqin/20%Monthly2016-12-17 12:03
https://www.ballikombetar.info/historiku-i-kf-shkendija/20%Monthly2016-12-17 11:35
https://www.ballikombetar.info/vajtim-per-roberi-te-shqiptarevet/20%Monthly2016-12-17 09:31
https://www.ballikombetar.info/naim-frasheri/20%Monthly2016-12-17 09:28
https://www.ballikombetar.info/hymni-i-flamurit/20%Monthly2016-12-17 09:10
https://www.ballikombetar.info/mos-e-mbuloni-shkelqimin-e-lidereve-tane/20%Monthly2016-12-17 08:55
https://www.ballikombetar.info/dil-klement/20%Monthly2016-12-17 08:48
https://www.ballikombetar.info/qeveria-e-mundimeve/20%Monthly2016-12-17 00:03
https://www.ballikombetar.info/enver-hoxha-dhe-mehmet-shehu/20%Monthly2016-12-16 23:55
https://www.ballikombetar.info/edi-rama-e-ka-dorezuar-vendin-tek-kriminelet/20%Monthly2016-12-16 23:29
https://www.ballikombetar.info/ku-jane-shtatoret-e-arberoreve-te-lavdishem/20%Monthly2016-12-16 22:29
https://www.ballikombetar.info/roli-i-shqiperise-per-sigurine-dhe-stabilitetin-ne-rajon/20%Monthly2016-12-16 22:17
https://www.ballikombetar.info/shqiperia-e-gjykuar-prej-nje-zonje-angleze/20%Monthly2016-12-16 22:08
https://www.ballikombetar.info/pune-te-mbare-profesor-shefqeti/20%Monthly2016-12-16 21:42
https://www.ballikombetar.info/koketrashe-shqipetar/20%Monthly2016-12-16 20:18
https://www.ballikombetar.info/legjendat-dhe-te-vertetat-per-skenderbeun/20%Monthly2016-12-16 19:51
https://www.ballikombetar.info/cipi-i-palacove/20%Monthly2016-12-18 11:09
https://www.ballikombetar.info/konica-ky-gjigand-i-opozitarizmit/20%Monthly2016-12-16 19:26
https://www.ballikombetar.info/faik-konica-aristokrat-edhe-kur-shau/20%Monthly2016-12-16 19:04
https://www.ballikombetar.info/shqipetaret-do-thumbasin-se-jemi-nje-komb-i-ftohte-ku-sicilido-menton-per-veten-e-tija/20%Monthly2016-12-17 08:58
https://www.ballikombetar.info/maqedonia-per-mire-apo-per-keq/20%Monthly2016-12-16 17:51
https://www.ballikombetar.info/astriti-eshte-vrare-nuk-eshte-vetevrare-ja-deshmite/20%Monthly2016-12-16 17:29
https://www.ballikombetar.info/caro-carlo/20%Monthly2016-12-16 16:59
https://www.ballikombetar.info/deda/20%Monthly2016-12-16 16:52
https://www.ballikombetar.info/rete-e-zeza-mbi-ballkan/20%Monthly2016-12-16 08:15
https://www.ballikombetar.info/per-nje-pakt-mbarekombetar/20%Monthly2016-12-16 07:33
https://www.ballikombetar.info/presidenti-trump-kunder-intervenimeve-ushtarake-jashte-sferes-se-interesit-te-shba/20%Monthly2016-12-15 22:05
https://www.ballikombetar.info/nishani-shqiptaret-shtetformues/20%Monthly2016-12-15 21:44
https://www.ballikombetar.info/vaji-i-bylbylit/20%Monthly2016-12-15 21:13
https://www.ballikombetar.info/gjuha-shqype/20%Monthly2016-12-15 20:17
https://www.ballikombetar.info/bageti-e-bujqesi/20%Monthly2016-12-15 20:05
https://www.ballikombetar.info/edi-rama-po-fiton-para-ne-kurriz-te-qytetareve/20%Monthly2016-12-15 18:17
https://www.ballikombetar.info/po-punojme-qe-te-sigurojme-votat-per-demarkacionin/20%Monthly2016-12-15 18:20
https://www.ballikombetar.info/eshte-mire-te-denohet-vmro-ja/20%Monthly2016-12-29 19:40
https://www.ballikombetar.info/ditet-e-fundit-te-nje-kasapi/20%Monthly2016-12-15 10:10
https://www.ballikombetar.info/o-moj-shqypni/20%Monthly2016-12-17 09:41
https://www.ballikombetar.info/italia-kerkon-hapjen-e-negociatave-per-shqiperine-bllokon-greqia/20%Monthly2016-12-15 19:39
https://www.ballikombetar.info/tigri-exxonmobil-dhe-arusha-ruse/20%Monthly2016-12-15 07:11
https://www.ballikombetar.info/a-i-adopton-arbeni-femijet-e-sirise-bashke-me-nanat-e-tyre/20%Monthly2016-12-15 07:06
https://www.ballikombetar.info/c%e1%bf%bena-thua-kenge/20%Monthly2016-12-14 21:34
https://www.ballikombetar.info/buciti-lasgushi/20%Monthly2016-12-14 21:29
https://www.ballikombetar.info/drenica-nga-djep-i-nacional-demokrates-na-u-shnderru-ne-qerdhe-majtizmi/20%Monthly2016-12-14 21:26
https://www.ballikombetar.info/serbet-na-sulmonin-edhe-nga-toka-e-edhe-nga-ajri/20%Monthly2016-12-15 18:13
https://www.ballikombetar.info/rusia-po-nxit-lufte-ne-ballkan-nato-gati-te-nderhyje/20%Monthly2016-12-15 18:31
https://www.ballikombetar.info/saim-tahiraj-thaci-me-shoke-e-tradhtoi-adem-jasharin/20%Monthly2016-12-15 19:37
https://www.ballikombetar.info/vanhoutte-shqiptare-mos-merrni-pjese-ne-qeveri-nese-jeni-te-margjinalizuar/20%Monthly2016-12-14 19:34
https://www.ballikombetar.info/vmro-dhe-lsdm-afer-luftes-ne-kumanove/20%Monthly2016-12-14 19:34
https://www.ballikombetar.info/rusia-armatim-vdekjeprures-per-serbine/20%Monthly2016-12-15 18:45
https://www.ballikombetar.info/ju-do-jeni-kryeminister-i-shqiperise/20%Monthly2016-12-14 19:35
https://www.ballikombetar.info/terroristi-i-kerkuar-nga-mali-i-zi-fotografohet-me-lavrovin/20%Monthly2016-12-14 21:11
https://www.ballikombetar.info/mos-na-rreni-duke-u-vetshpallur-krijues-e-themelues/20%Monthly2016-12-14 20:03
https://www.ballikombetar.info/ne-kujtim-te-demonstrates-14-dhjetorit-1990-ne-elbasan/20%Monthly2016-12-14 21:11
https://www.ballikombetar.info/armata-siriane-para-fitores-ne-alepo/20%Monthly2016-12-15 18:38
https://www.ballikombetar.info/rex-tillerson-pritet-te-drejtoje-ministrine-e-jashtme-te-shba/20%Monthly2016-12-13 08:43
https://www.ballikombetar.info/turp-per-bogovinen-time-102-vota-per-lsdm/20%Monthly2016-12-14 20:47
https://www.ballikombetar.info/nese-rama-sdo-te-permbahej-ne-21-janar-sot-sdo-te-ishte-me/20%Monthly2016-12-14 21:12
https://www.ballikombetar.info/ndikimi-i-rusise-ne-rajon-cfare-fshihet-pas-vizites-se-shefit-te-cia-s-ne-tirane/20%Monthly2016-12-14 21:16
https://www.ballikombetar.info/venecia-heq-kontrollin-nga-duart-e-rames/20%Monthly2016-12-14 21:53
https://www.ballikombetar.info/rama-do-futet-35-vite-ne-burg-per-cez-in/20%Monthly2016-12-14 21:07
https://www.ballikombetar.info/duke-kujtuar-te-kaluaren-e-dime-vleren-e-lirise/20%Monthly2016-12-14 21:10
https://www.ballikombetar.info/nje-pergjigje-te-hapur-persekutorit-kristaq-pleqi/20%Monthly2016-12-14 21:55
https://www.ballikombetar.info/pse-i-braktisen-shqiptaret-e-maqedonise/20%Monthly2016-12-14 21:56
https://www.ballikombetar.info/aderime-cilesore-te-balli-kombetar-demokrat/20%Monthly2016-12-14 21:56
https://www.ballikombetar.info/plasem-ne-shqiptaret-e-diaspores/20%Monthly2017-01-02 14:01
https://www.ballikombetar.info/faleminderit-te-dashur-tradhetare/20%Monthly2016-12-14 22:07
https://www.ballikombetar.info/deklarate-e-ballit-kombetar-demokrat-3/20%Monthly2016-12-14 22:07
https://www.ballikombetar.info/shqiptaret-ky-popull-i-vuajtur/20%Monthly2016-12-14 22:09
https://www.ballikombetar.info/rusia-putiniste-rrezikues-i-atdheut-tone-shqipetar/20%Monthly2016-12-14 22:13
https://www.ballikombetar.info/mbeshtetje-e-aktivitetit-ne-republiken-e-kosoves/20%Monthly2016-12-14 22:13
https://www.ballikombetar.info/edhe-dy-femra-ne-misionin-shqiptar-ne-afganistan/20%Monthly2016-12-14 22:13
https://www.ballikombetar.info/nga-frika-se-mos-peson-fundin-rama-propozon-mbylljen-portaleve-gjate-fushates/20%Monthly2016-12-14 22:13
https://www.ballikombetar.info/rusia-kerkon-krijimin-e-aleances-proruse/20%Monthly2016-12-11 08:22
https://www.ballikombetar.info/gavriq-nuk-e-dija-qe-jam-afer-ambasades-amerikane/20%Monthly2016-12-21 13:53
https://www.ballikombetar.info/shtat-thuprat-e-skenderbeut-apo-shtat-vllezerit-nga-malisheva/20%Monthly2016-12-14 22:10
https://www.ballikombetar.info/si-ma-vrane-vellane-komunistet-ne-2-prill-1991/20%Monthly2016-12-10 20:16
https://www.ballikombetar.info/hip-ketu-e-shih-stambollin/20%Monthly2016-12-14 21:55
https://www.ballikombetar.info/zgjidhni-me-djathtas-aleancen-per-shqiptaret/20%Monthly2016-12-15 09:18
https://www.ballikombetar.info/realiteti-qe-nxori-nje-sondazh/20%Monthly2016-12-15 09:19
https://www.ballikombetar.info/komunizma-kolera-qe-shkaterron-shpirtin-e-njeriut/20%Monthly2017-03-12 22:49
https://www.ballikombetar.info/tirana-e-pergjakur-12-nentor-1944/20%Monthly2016-12-15 09:19
https://www.ballikombetar.info/sot-dua-te-kujtoj-ballistet/20%Monthly2016-12-15 09:18
https://www.ballikombetar.info/belisarius-gjenerali-legjendar-nga-iliria-pse-ishte-si-aleksandri-i-madh/20%Monthly2016-12-10 09:42
https://www.ballikombetar.info/17-8-1944-dokument-mbledhja-e-pergjithshme-e-intelektualeve-te-shqipnise-h1/20%Monthly2016-12-15 14:03
https://www.ballikombetar.info/pse-nuk-lexohet-garashanini-cubriloviqi-andriqi-neper-xhamia/20%Monthly2016-12-15 09:19
https://www.ballikombetar.info/federalizimi-mundesia-me-e-mire-per-barazi-etnike-ne-maqedoni/20%Monthly2016-12-15 09:19
https://www.ballikombetar.info/shoqata-nene-tereza-dhe-materniteti-ne-kodren-e-trimave-simbol-i-humanizmit-solidaritetit-dhe-rezistences/20%Monthly2016-12-15 09:20
https://www.ballikombetar.info/te-dashur-me-anmiqte-vrases-ndaj-shqiptareve/20%Monthly2016-12-15 09:20
https://www.ballikombetar.info/rendesia-historike-dhe-politike-e-lidhjes-se-dyte-te-prizrenit/20%Monthly2016-12-15 09:20
https://www.ballikombetar.info/midhat-bej-frasheri-dhe-historianet-e-leshit/20%Monthly2016-12-15 09:20
https://www.ballikombetar.info/e-verteta-dardane-dhe-serbet/20%Monthly2018-05-30 21:35
https://www.ballikombetar.info/nje-qen-i-cartur/20%Monthly2016-12-09 19:25
https://www.ballikombetar.info/dimitry-leger-itu-nuk-i-jep-kod-per-kosoven-me-15-dhjetor/20%Monthly2016-12-15 09:21
https://www.ballikombetar.info/pse-e-majta-ish-komuniste-e-urren-28-nentorin/20%Monthly2017-03-12 21:25
https://www.ballikombetar.info/mbreti-leka-i/20%Monthly2016-12-09 18:01
https://www.ballikombetar.info/ne-diten-e-rinise-shqiptare-edvini-lavde-per-rinine-serbe/20%Monthly2016-12-15 09:21
https://www.ballikombetar.info/prokuror-millaku-urdhero-faktet-burgose-hashimin/20%Monthly2017-01-16 14:16
https://www.ballikombetar.info/pse-i-festojme-ditet-e-shenuara-te-pushtuesit/20%Monthly2016-12-15 09:22
https://www.ballikombetar.info/muri-fund-i-iluzioneve-per-bashkim/20%Monthly2016-12-15 09:22
https://www.ballikombetar.info/qendresa-antikomuniste-ne-shalen-e-bajgores-1941-1950/20%Monthly2016-12-15 09:22
https://www.ballikombetar.info/balli-kombetar-demokrat-dega-ne-viti-mbane-kuvendin-e-pare-zgjedhor/20%Monthly2016-12-15 09:22
https://www.ballikombetar.info/denimi-me-debim-nga-puna-i-shkrimtarit-petrit-palushi/20%Monthly2016-12-15 09:23
https://www.ballikombetar.info/kush-ishte-zonja-e-pare-e-prishtines/20%Monthly2016-12-15 09:23
https://www.ballikombetar.info/vendimet-e-kryesise-se-partise-balli-kombetar-demokrat/20%Monthly2016-12-15 09:23
https://www.ballikombetar.info/ambasada-amerikane-ne-shkup-porosi-per-qytetaret-e-saj-per-zgjedhjet-e-11-dhjetorit/20%Monthly2016-12-15 09:23
https://www.ballikombetar.info/vehbi-ibrahimi-e-hysen-terpeza-ibrahim-kelmendit-do-tia-kerkonin-lulen-e-ballit/20%Monthly2016-12-15 09:23
https://www.ballikombetar.info/dibres-sone-i-raft-pika/20%Monthly2016-12-15 09:23
https://www.ballikombetar.info/nje-portret-per-ciceronin-dhe-6-gabimet-qe-njerezimi-vazhdon-ti-perserise-brez-pas-brezi/20%Monthly2016-12-07 22:02
https://www.ballikombetar.info/8-dhjetori-1990-demokraci-e-prere-ne-bese/20%Monthly2016-12-15 09:24
https://www.ballikombetar.info/me-mungon-vdekja-burrerisht/20%Monthly2016-12-14 21:38
https://www.ballikombetar.info/ligji-i-dosjeve-djallezor-ndaj-viktimave/20%Monthly2016-12-15 09:24
https://www.ballikombetar.info/pushtuesi-i-mire-dhe-pushtuesi-i-keq/20%Monthly2016-12-15 09:25
https://www.ballikombetar.info/aneksimi-i-veriut-te-kosoves-pa-lufte-nga-serbia/20%Monthly2016-12-15 09:24
https://www.ballikombetar.info/heronjte-salih-cekaj-dhe-tahir-zemaj-ushtrine-e-organizuan-profesionalisht/20%Monthly2016-12-15 09:25
https://www.ballikombetar.info/nga-pellazget-iliret-te-skenderbeu-historia-e-shqiponjes-me-dy-koka/20%Monthly2016-12-16 21:57
https://www.ballikombetar.info/perse/20%Monthly2016-12-15 09:25
https://www.ballikombetar.info/ne-vitin-1941-aranit-cela-kerkonte-te-punesohej-ne-administraten-e-fashizmit/20%Monthly2016-12-07 15:47
https://www.ballikombetar.info/ja-si-u-interesua-qeveria-shqiptare-ne-vitet-30-per-kosovaret-qe-po-perziheshin-drejt-turqise/20%Monthly2017-02-17 21:28
https://www.ballikombetar.info/bula-djerse-ne-ballin-e-kujtimeve-te-mija/20%Monthly2016-12-15 09:26
https://www.ballikombetar.info/gjykata-speciale-te-filloje-me-denimin-e-krimineleve-qe-e-vran-kolonel-ahmet-krasniqin/20%Monthly2017-09-23 09:40
https://www.ballikombetar.info/krishterimi-martir-gjate-shekujve/20%Monthly2016-12-06 22:57
https://www.ballikombetar.info/elegji-per-shoket-e-rilindjes/20%Monthly2016-12-15 09:27
https://www.ballikombetar.info/sndalet-perpjekja-e-edvinit-per-te-rehabilituar-diktatorin-hoxha/20%Monthly2016-12-15 09:27
https://www.ballikombetar.info/edhe-me-reformen-rama-sillet-si-trafikant/20%Monthly2016-12-15 09:27
https://www.ballikombetar.info/tash-femijet-lindin-me-fakultet/20%Monthly2016-12-14 21:37
https://www.ballikombetar.info/pollogu-hambari-i-votave-shqiptare/20%Monthly2016-12-15 09:27
https://www.ballikombetar.info/ruajna-zot-prej-bandave-te-lpk-se-hajnave-e-vrasesve-te-pdk-se-e-krimineleve-te-shik-ut/20%Monthly2017-04-13 21:50
https://www.ballikombetar.info/letra-e-sahit-krasniqit-zv-minister-ne-qeverine-e-republikes-se-kosoves/20%Monthly2016-12-15 09:28
https://www.ballikombetar.info/e-vrau-kurvi/20%Monthly2016-12-15 09:28
https://www.ballikombetar.info/kjo-ka-ndodhur-me-te-vertete/20%Monthly2016-12-15 09:28
https://www.ballikombetar.info/mbi-rinine-fashiste-dhe-sekretarin-e-enver-hoxhes/20%Monthly2016-12-15 09:28
https://www.ballikombetar.info/drenice-zgjohu-drenice/20%Monthly2016-12-15 09:29
https://www.ballikombetar.info/e-enjte-pa-doktor/20%Monthly2016-12-22 20:29
https://www.ballikombetar.info/rruga-nuk-merret-pa-shoke/20%Monthly2016-12-29 19:42
https://www.ballikombetar.info/denesja-nga-flaka-qe-me-vlonte-ne-shpirt/20%Monthly2016-12-15 09:29
https://www.ballikombetar.info/ftese-publike/20%Monthly2016-12-29 19:43
https://www.ballikombetar.info/o-mileti-i-kosoves-hashim-thaqi-foli-e-fali-si-burrat-u-pajtua-me-hasmit/20%Monthly2016-12-15 09:30