XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.ballikombetar.info/lamtumire-zoteri-myfit-bakalli/20%Monthly2016-12-15 09:30
https://www.ballikombetar.info/si-u-bera-fashiste/20%Monthly2016-12-15 09:30
https://www.ballikombetar.info/i-pergjigjem-rudina-xhunges-paskal-milos-dhe-pellumb-xhufit/20%Monthly2016-12-15 09:31
https://www.ballikombetar.info/aulon-bej-kalaja/20%Monthly2016-12-15 09:31
https://www.ballikombetar.info/veteraneve-qe-spastruan-shqiperine-nga-vlerat-demokratike-rama-u-flet-per-spastrimet-ne-drejtesi/20%Monthly2016-12-15 09:31
https://www.ballikombetar.info/hekurudha-milot-prizren-projekti-i-te-gjitha-projekteve-midis-shqiperise-dhe-kosoves/20%Monthly2016-12-15 09:31
https://www.ballikombetar.info/keni-te-drejt-tme-urreni-ti-komandanti-gjarpni-e-ti-komandanti-daja/20%Monthly2016-12-15 09:31
https://www.ballikombetar.info/ismail-raka-pjese-nga-monografia/20%Monthly2016-12-15 09:31
https://www.ballikombetar.info/saim-tahiraj-hero-i-heshtur-i-kosoves/20%Monthly2016-12-15 09:32
https://www.ballikombetar.info/jehona-e-jashtezakonshme-e-dokumentarit/20%Monthly2016-12-15 09:32
https://www.ballikombetar.info/halucinacionet-e-mustafes-per-shtetin-e-pasur-te-kosoves-mashtrim-i-radhes-per-qytetaret/20%Monthly2016-12-15 09:32
https://www.ballikombetar.info/urime-gezuar-dhe-na-shkofte-puna-mbare/20%Monthly2016-12-15 09:32
https://www.ballikombetar.info/nje-dite-historike/20%Monthly2016-12-15 09:33
https://www.ballikombetar.info/kruja-e-kastriotit-shkembi-dhe-diga/20%Monthly2016-12-15 09:33
https://www.ballikombetar.info/pse-ia-kane-friken-hoxhallaret-flamurit-kuq-e-zi-si-djalli-kryqit/20%Monthly2016-12-15 09:33
https://www.ballikombetar.info/lidhjes-rama-vucic-po-i-mungon-interkonjeksioni/20%Monthly2016-12-15 09:33
https://www.ballikombetar.info/gezuar-festen-shqiperi-etnike/20%Monthly2016-12-15 09:34
https://www.ballikombetar.info/ku-gjendjen-eshtrat-e-6000-shqiptareve/20%Monthly2016-12-15 09:34
https://www.ballikombetar.info/c%e1%bf%befare-me-thua-bac-e-di/20%Monthly2016-11-27 13:48
https://www.ballikombetar.info/imzot-pal-engjelli-1417-1470-humanist-i-shquar-dhe-bashkepunetor-i-afert-i-gjergj-kastriotit-skenderbeut/20%Monthly2016-11-27 13:13
https://www.ballikombetar.info/arberit-ndermjet-perendimit-dhe-lindjes-gjate-mesjetes/20%Monthly2016-12-15 09:35
https://www.ballikombetar.info/regjistrimi-i-nexhmije-xhuglinit-ne-partine-fashiste/20%Monthly2016-12-15 09:36
https://www.ballikombetar.info/siguria-e-europes-eshte-ne-rrezik/20%Monthly2016-12-15 09:36
https://www.ballikombetar.info/si-ngjante-ti-rekrutonte-te-burgosurit-politik-sigurimi-i-shtetit/20%Monthly2016-12-15 09:37
https://www.ballikombetar.info/beqir-sina-i-lindur-ne-internim-sot-zeri-i-shqiptareve-ne-shba/20%Monthly2016-12-15 09:37
https://www.ballikombetar.info/cka-duhet-te-mesojne-shqiptaret/20%Monthly2017-01-02 14:06
https://www.ballikombetar.info/a-eshte-i-mjaftueshem-vetem-nje-film-per-kolonel-ahmet-krasniqin-ministrin-e-luftes-e-hero-i-kosoves/20%Monthly2017-03-04 19:44
https://www.ballikombetar.info/ultimatumi-qe-fatos-nano-i-dergoi-kolonel-ahmet-krasniqit-per-forcat-e-armatosura/20%Monthly2016-12-15 09:39
https://www.ballikombetar.info/hammer-rama-te-distancohet-nga-droga-ndryshe-nuk-ka-negociata/20%Monthly2016-12-15 09:40
https://www.ballikombetar.info/me-ramen-ska-integrim-vetem-izolim/20%Monthly2016-12-15 09:40
https://www.ballikombetar.info/hante-dhe-qante/20%Monthly2016-12-15 09:40
https://www.ballikombetar.info/per-vashat-shqiptare/20%Monthly2016-12-15 09:40
https://www.ballikombetar.info/jeta-kombetare-dhe-konditat-ekonomike/20%Monthly2016-11-25 22:40
https://www.ballikombetar.info/historia-po-na-gjykon/20%Monthly2017-03-05 21:39
https://www.ballikombetar.info/me-kioska-e-nisi-me-kioska-e-bitisi/20%Monthly2016-12-15 09:40
https://www.ballikombetar.info/zbutu-te-bjen-me-mire/20%Monthly2016-12-15 09:41
https://www.ballikombetar.info/kosova-nuk-eshte-gati-per-ligjin-per-lustrim/20%Monthly2016-12-15 09:41
https://www.ballikombetar.info/reaksioni-turk-kunder-alfabetit-dhe-arsimit-shqip-1908-1912/20%Monthly2016-12-17 13:09
https://www.ballikombetar.info/gjermania-nxjerr-ne-drite-mashtrimet-e-rames/20%Monthly2016-12-15 09:41
https://www.ballikombetar.info/faktori-politik-shqiptar-ne-maqedoni-larg-interesave-partiake/20%Monthly2016-12-15 09:41
https://www.ballikombetar.info/e-preka-murin-murin-e-berlinit/20%Monthly2016-11-23 15:51
https://www.ballikombetar.info/me-mbaje-ne-fjale/20%Monthly2016-11-23 15:42
https://www.ballikombetar.info/ladi-u-vetevra-nuk-deshi-te-behej-spiun/20%Monthly2016-12-15 09:41
https://www.ballikombetar.info/fitimtaret-jemi-ne/20%Monthly2016-12-15 09:42
https://www.ballikombetar.info/mesazhi-terrorist-i-edvin-piktorit/20%Monthly2016-12-15 09:42
https://www.ballikombetar.info/shpallen-fajtore-organizatoret-dhe-vrasesit-e-enver-hadrit/20%Monthly2016-12-15 09:42
https://www.ballikombetar.info/ta-mbrosh-edi-ramen/20%Monthly2016-12-15 09:42
https://www.ballikombetar.info/pse-e-nderpreva-fejtonin-a-kishte-lufte-clirimtare-ne-rrethin-e-llapushes/20%Monthly2016-12-15 09:42
https://www.ballikombetar.info/kolonja-republika-e-stalinit/20%Monthly2016-12-15 09:42
https://www.ballikombetar.info/20-vjet-pa-dr-xhavit-ahmetin/20%Monthly2016-12-15 09:43
https://www.ballikombetar.info/balli-kombetar-demokrat-viziton-shtepine-e-xhafer-deves/20%Monthly2016-12-15 09:43
https://www.ballikombetar.info/mos-ma-mbyll-porten-e-lirise/20%Monthly2016-11-21 19:15
https://www.ballikombetar.info/presidenti-trump-mbeshtetje-per-ballin-kombetar-demokrat/20%Monthly2016-12-15 09:43
https://www.ballikombetar.info/simitet-e-diaspores-te-bashkuar-rreth-rames-e-thacit/20%Monthly2016-12-15 09:43
https://www.ballikombetar.info/jam-kurioz/20%Monthly2016-11-21 10:04
https://www.ballikombetar.info/integrimi-i-shqiperise-5-vjet-peng-i-edi-rames/20%Monthly2016-12-15 09:44
https://www.ballikombetar.info/shqetesim-nderkombetar-per-rritjen-e-antisemitizmit-ne-boten-shqiptare/20%Monthly2016-12-15 09:44
https://www.ballikombetar.info/e-ardhmja-e-maqedonise/20%Monthly2016-12-15 09:44
https://www.ballikombetar.info/samiti-i-diaspores-apo-samiti-i-organizimit-te-ps-se-ne-diaspore/20%Monthly2016-12-15 09:44
https://www.ballikombetar.info/17-nentor-festimi-i-clirimit-te-tiranes-si-fyerje-per-tironsit/20%Monthly2016-12-15 09:44
https://www.ballikombetar.info/homazh-per-te-rinjte-qe-u-detyruan-te-vetvriten/20%Monthly2016-12-15 09:45
https://www.ballikombetar.info/shumica-derrmuese/20%Monthly2016-12-18 10:50
https://www.ballikombetar.info/reagon-balli-kombetar-demokrat/20%Monthly2016-12-15 09:45
https://www.ballikombetar.info/rrenimi-veper-antishqiptare/20%Monthly2016-12-15 09:45
https://www.ballikombetar.info/zoti-basha-une-apo-panariti-i-lsi/20%Monthly2016-12-15 09:45
https://www.ballikombetar.info/mikpritje-ne-pbkd-per-z-haxhi-dauti-president-i-albanian-american-council/20%Monthly2016-12-15 09:45
https://www.ballikombetar.info/e-vrau-mero-bazja/20%Monthly2016-12-15 09:46
https://www.ballikombetar.info/historia-nuk-eshte-monopol-i-askujt/20%Monthly2016-11-20 08:52
https://www.ballikombetar.info/ua-kam-thene-ne-sy-eshte-dashur-tju-bombardojme/20%Monthly2016-11-20 00:11
https://www.ballikombetar.info/vetflijimet-heroike-te-nacionalisteve-mirditore-per-te-mos-rene-te-gjalle-ne-duart-e-komunisteve/20%Monthly2016-12-15 09:46
https://www.ballikombetar.info/cfare-po-ndodhe-me-evropen-dhe-me-boten-perendimore-ne-pergjithesi/20%Monthly2016-12-15 09:46
https://www.ballikombetar.info/suvatimi-e-bojatisja-e-diktatures/20%Monthly2016-12-15 09:46
https://www.ballikombetar.info/akademik-gazmend-zajmi-intelektual-dhe-atdhetar-i-spikatur/20%Monthly2016-12-15 09:46
https://www.ballikombetar.info/si-e-shembi-edvin-rama-shtepine-e-osman-kazazit/20%Monthly2016-12-15 09:46
https://www.ballikombetar.info/historiani-hakif-bajrami-shtremberues-i-se-vertetes/20%Monthly2018-02-15 14:22
https://www.ballikombetar.info/kur-frustrimet-e-300-milion-arabeve-kunder-izraeliteve-na-i-bartin-hoxhallaret-shqipfoles/20%Monthly2016-12-15 09:47
https://www.ballikombetar.info/pse-i-pelqen-edi-rama-komb-mohuesit-ivo-andric-emir-kusturica-goran-bregoviq/20%Monthly2018-02-24 13:26
https://www.ballikombetar.info/ja-makina-qe-shpiku-komunizma/20%Monthly2016-12-15 09:57
https://www.ballikombetar.info/fjalimi-i-trump-qe-tronditi-boten/20%Monthly2016-11-18 08:55
https://www.ballikombetar.info/engel-kosova-parandaloi-sulmin-terrorist/20%Monthly2016-12-15 09:57
https://www.ballikombetar.info/cmizerje/20%Monthly2016-12-15 09:57
https://www.ballikombetar.info/korrupcioni-i-papranueshem-te-mbrohen-deshmitaret/20%Monthly2016-12-15 09:58
https://www.ballikombetar.info/me-rastin-e-krijimit-te-nje-hallke-burokratike-te-panevojshme/20%Monthly2016-12-15 09:58
https://www.ballikombetar.info/ne-budallenjt-2/20%Monthly2016-12-15 09:58
https://www.ballikombetar.info/shqiperia-po-iken/20%Monthly2016-12-15 09:58
https://www.ballikombetar.info/partizanet-e-mehmet-shehut-te-brigades-v-prite-mbi-gjermanet-e-plagosur-qe-po-iknin-nga-shqiperia/20%Monthly2016-11-17 20:05
https://www.ballikombetar.info/si-refuzoi-ibrahim-rugova-te-perkulej-para-varrit-te-diktatorit-enver-hoxha/20%Monthly2018-05-01 12:14
https://www.ballikombetar.info/me-veshet-e-mi-degjova-duke-e-maltretuar-begun-ne-stacionin-policor-ne-kumanove/20%Monthly2016-12-21 09:38
https://www.ballikombetar.info/masakra-e-tivarit-dhe-tradhtia-e-enver-hoxhes-fadil-hoxha-nuk-meriton-ngritjen-e-nje-permendoreje/20%Monthly2016-12-21 09:18
https://www.ballikombetar.info/historia-e-haki-tahes-njeriut-qe-vrau-milladin-popoviqin/20%Monthly2016-12-21 09:07
https://www.ballikombetar.info/burthat/20%Monthly2016-12-15 09:59
https://www.ballikombetar.info/shtatore-per-haki-tahen/20%Monthly2016-12-15 09:59
https://www.ballikombetar.info/si-u-shkrine-me-gelqere-te-pashuar-eshtrat-e-400-ish-te-burgosurve-politike/20%Monthly2019-04-20 08:27
https://www.ballikombetar.info/i-shpetoi-pushkatimit-kush-nuk-ishte-bere-synet/20%Monthly2019-04-20 08:27
https://www.ballikombetar.info/mbylle-zerin-e-amerikes/20%Monthly2016-12-15 10:00
https://www.ballikombetar.info/gjenocidi-komunist-ne-shqiperi/20%Monthly2016-11-13 21:01
https://www.ballikombetar.info/lista-e-terroristeve-komuniste/20%Monthly2016-11-13 19:45
https://www.ballikombetar.info/ne-kampin-e-tepelenes-komunistet-lane-te-vdisnin-nga-uria-300-femije/20%Monthly2016-12-22 18:30
https://www.ballikombetar.info/me-idete-bolshevike-te-qeverise-shqiperia-eshte-bere-si-hani-i-stavros/20%Monthly2016-12-15 10:00
https://www.ballikombetar.info/edvin-piktori-i-tregon-dhembet-gjykates-kushtetuese-dhe-komisionit-te-venecias/20%Monthly2016-12-15 10:01
https://www.ballikombetar.info/negociatat-me-serbine-investim-i-gabueshem-i-bashkesise-nderkombetare-ne-kosove/20%Monthly2016-12-15 10:01
https://www.ballikombetar.info/cka-ka-mbetur-ende-pa-u-thene-per-luften-ne-kosove/20%Monthly2018-05-25 23:12
https://www.ballikombetar.info/rexhep-qosja-e-zbuloi-vrasesin/20%Monthly2016-12-15 10:01
https://www.ballikombetar.info/zbulimi-maqedon-i-implikuar-ne-planifikimin-e-sulmit-ne-shkoder/20%Monthly2016-12-15 10:01
https://www.ballikombetar.info/partite-politike-e-mbajne-fshehte-burimin-e-financave/20%Monthly2016-12-15 10:01
https://www.ballikombetar.info/gazetari-rus-pyet-keshilltarin-e-trumpit-per-kosoven-pergjigjia-e-tij-shokon-serbine/20%Monthly2016-11-12 22:34
https://www.ballikombetar.info/minat-serbe-spiunat-serbe/20%Monthly2016-12-15 10:02
https://www.ballikombetar.info/une-i-njoh-vrasesit-e-vlores/20%Monthly2016-12-15 10:02
https://www.ballikombetar.info/ja-fytyra-e-diktatures-brenda-qelive-te-burgut/20%Monthly2017-03-05 21:42
https://www.ballikombetar.info/cila-ishte-platforma-e-sistemit-komunist-per-tjetersimin-e-komunitetit-shqiptar-jashte-shtetit-ame-ne-shba-e-gjetke/20%Monthly2016-12-15 10:02
https://www.ballikombetar.info/rama-me-vizatime-shqiperia-me-mjerime/20%Monthly2016-12-15 10:02
https://www.ballikombetar.info/alarm-ne-kraleve-sterviten-grupet-terroriste-ne-emer-te-islamit/20%Monthly2016-12-15 10:02
https://www.ballikombetar.info/aty-ku-jane-shqiptaret-aty-eshte-shqiperia/20%Monthly2016-12-15 11:08
https://www.ballikombetar.info/sundimi-i-tmerrit-zombi-shqiptar/20%Monthly2016-12-15 11:08
https://www.ballikombetar.info/ne-kalane-e-fshehte-te-gjergj-kastriot-skenderbeut/20%Monthly2016-12-15 11:09
https://www.ballikombetar.info/ushtria-izraelite-zbardhi-pergjimet-e-muhaxherit-sulmoni-shkodren/20%Monthly2016-12-15 11:09
https://www.ballikombetar.info/a-na-kercenon-vertet-nje-atentat-terrorist/20%Monthly2016-12-15 11:09
https://www.ballikombetar.info/dear-trump/20%Monthly2016-12-15 11:09
https://www.ballikombetar.info/lidhja-e-dyte-e-prizrenit-nje-moment-historik-qe-meriton-vemendje/20%Monthly2018-02-26 00:02
https://www.ballikombetar.info/ceshtja-e-kosoves-dhe-enver-hoxha/20%Monthly2016-12-15 11:10
https://www.ballikombetar.info/nishani-i-kerkon-falje-kishes-katolike-ne-emer-te-shtetit-shqiptar/20%Monthly2016-12-15 11:10
https://www.ballikombetar.info/i-semuri-mendor-me-ide-enveriste-nuk-mundej-qe-te-keshillonte-amerikanet-se-kush-do-te-ishte-presidenti-i-tyre/20%Monthly2016-12-15 11:10
https://www.ballikombetar.info/genjeshtra-e-paskrupullt-rama-vucic-lidhur-me-qendrimin-e-presidentit-trump-per-kosoven/20%Monthly2016-12-15 11:10
https://www.ballikombetar.info/rama-per-foreign-policy-donald-trump-eshte-turpi-i-civilizimit-tone/20%Monthly2016-12-15 11:10
https://www.ballikombetar.info/hashim-historiani-a-ke-keshilltare-te-historise/20%Monthly2016-12-15 11:11
https://www.ballikombetar.info/me-ta-me-njerezit-e-vertete/20%Monthly2016-12-15 11:11
https://www.ballikombetar.info/fitorja-e-donald-trump-dhe-partise-republikane/20%Monthly2016-11-09 09:50
https://www.ballikombetar.info/fshese-e-merituar/20%Monthly2016-12-19 09:58
https://www.ballikombetar.info/te-prekur-thelle-ne-shpirt/20%Monthly2016-12-15 11:11
https://www.ballikombetar.info/kuvendet-ne-vitet-e-para-te-pushtetit-komunist-ne-qarkun-e-kukesit-per-paralizimin-e-muharrem-bajraktarit-1945-1946/20%Monthly2016-11-06 11:03
https://www.ballikombetar.info/ferexheja-dhe-qyteterimi/20%Monthly2017-02-26 23:02
https://www.ballikombetar.info/epiri-eshte-dhe-do-mbetet-shqiptar/20%Monthly2016-11-06 09:16
https://www.ballikombetar.info/perkufizimi-i-patriotizmit/20%Monthly2017-03-05 21:50
https://www.ballikombetar.info/konstandini-i-vogel-dhe-kthimi-i-odiseut/20%Monthly2016-11-06 08:23
https://www.ballikombetar.info/themeluesi-i-shvl-uck-se-z-daim-hiseni-njeherit-mik-dhe-bashkveprimtar-i-bac-avniut-i-shpreh-ngushllime-familjes-dehari/20%Monthly2016-12-15 11:12
https://www.ballikombetar.info/tregu-i-grave-ne-kavaje/20%Monthly2016-12-15 11:12
https://www.ballikombetar.info/korca-qiellore/20%Monthly2016-12-15 11:12
https://www.ballikombetar.info/shqiptaret-te-vetmit-ne-ballkan-ku-putin-nuk-mund-te-shtrije-ndikim/20%Monthly2016-12-15 11:13
https://www.ballikombetar.info/rishkrimi-i-historise-nevoje-e-shoqerise/20%Monthly2016-12-15 11:13
https://www.ballikombetar.info/atdhetari-mesuesi-gjuhetari-ilia-dilo-sheperi/20%Monthly2017-02-17 21:40
https://www.ballikombetar.info/kercenimet-e-marksisteve-te-veshur-me-pushtet/20%Monthly2016-12-15 11:13
https://www.ballikombetar.info/sofra-e-madhe-dardane-e-darkes-se-lames-ne-moosburg/20%Monthly2016-12-15 11:13
https://www.ballikombetar.info/uck-ja-e-vertete-nuk-i-frikesohet-askujt/20%Monthly2016-12-15 11:13
https://www.ballikombetar.info/skandalet-nuk-kane-te-ndalur/20%Monthly2016-12-15 11:13
https://www.ballikombetar.info/pse-pse-na-vrate-o-vellazen-shqiptare/20%Monthly2016-12-15 11:14
https://www.ballikombetar.info/zahirin-e-vrame-se-na-shau-azem-sylen-ne-tirane/20%Monthly2016-12-15 11:14
https://www.ballikombetar.info/67-ballist/20%Monthly2016-12-15 11:14
https://www.ballikombetar.info/enver-hoxha-ne-daten-e-themelimit-te-pksh-ngeli-vetem-arketar-partie/20%Monthly2018-05-25 22:42
https://www.ballikombetar.info/vlerat-e-luftes-nuk-mbrohen-me-rezolute/20%Monthly2016-12-15 11:14