XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.ballikombetar.info/dorashka-eshte-hedhur/20%Monthly2016-12-15 11:14
https://www.ballikombetar.info/gezuar-ditelindjen-vella-zahir/20%Monthly2016-12-15 11:14
https://www.ballikombetar.info/gjermanet-ne-arren-te-halit-osmani/20%Monthly2016-12-15 11:15
https://www.ballikombetar.info/komunistet-e-kosoves-dhe-te-shqiperise-pushkatuan-8-mije-shqiptare-ne-tivare/20%Monthly2016-10-31 17:33
https://www.ballikombetar.info/projekti-i-federates-ballkanike/20%Monthly2016-10-31 16:51
https://www.ballikombetar.info/lumturia-princerore-si-mesim-historik/20%Monthly2016-12-15 11:16
https://www.ballikombetar.info/shembjet-e-popujve-fillojne-me-vllavrasje/20%Monthly2016-11-11 17:10
https://www.ballikombetar.info/urrejtje-e-rames-per-lirine-e-fjales/20%Monthly2016-12-15 11:17
https://www.ballikombetar.info/o-shqiptare-bije-pellazgesh-trashegimtar-te-aleksandrit-madh-kujdes-nga-demonet-antishqiptare/20%Monthly2016-12-15 11:17
https://www.ballikombetar.info/mos-i-ikni-te-vertetes-per-bacen-adem/20%Monthly2016-10-31 13:10
https://www.ballikombetar.info/edhe-i-vdekur-denoheshe/20%Monthly2016-12-18 10:10
https://www.ballikombetar.info/dekorimi-i-ballisteve-ja-kush-ka-te-drejte-mes-nishanit-dhe-rames/20%Monthly2016-12-15 11:17
https://www.ballikombetar.info/vetite-luftarake-te-shqiptareve-dhe-skenderbeu/20%Monthly2016-12-16 18:56
https://www.ballikombetar.info/edi-rama-forever/20%Monthly2016-12-15 11:17
https://www.ballikombetar.info/madia/20%Monthly2016-12-15 11:17
https://www.ballikombetar.info/po-a/20%Monthly2016-12-15 11:18
https://www.ballikombetar.info/europa-dhe-ne-te-tjeret/20%Monthly2016-10-30 20:10
https://www.ballikombetar.info/grekomania/20%Monthly2016-10-30 20:05
https://www.ballikombetar.info/shqyptari-i-madh/20%Monthly2017-03-05 22:00
https://www.ballikombetar.info/ju-rrefej-historine-e-epirit-shqiptar-qe-duan-te-na-e-marrin-greket/20%Monthly2016-10-30 17:12
https://www.ballikombetar.info/reagim-kunder-reagimit-mos-prekni-te-legjenda-e-gjalle-ju-z-kastrati/20%Monthly2016-12-15 11:18
https://www.ballikombetar.info/deklarate-per-shtyp-e-kryetarit-te-ballit-kombetar-demokrat/20%Monthly2016-12-15 11:18
https://www.ballikombetar.info/rubin-krahu-i-luftes-te-largohet-i-suksesshem/20%Monthly2016-12-15 11:19
https://www.ballikombetar.info/historia-e-kosoves-beri-qe-nato-te-intervenoje-me-1999/20%Monthly2016-12-15 11:19
https://www.ballikombetar.info/banditet-e-rilindjes-pravosllave/20%Monthly2016-12-15 11:20
https://www.ballikombetar.info/kryeministri-antishqiptar-e-pravosllav-i-rilindjes/20%Monthly2016-12-15 11:20
https://www.ballikombetar.info/per-shqiperine/20%Monthly2017-02-26 23:08
https://www.ballikombetar.info/pordhopol/20%Monthly2016-12-15 11:20
https://www.ballikombetar.info/komedia-e-partive/20%Monthly2016-10-28 11:55
https://www.ballikombetar.info/une-jam-me-ata-qe-masakruan-kosoven-dhe-shqiperine/20%Monthly2016-12-15 11:20
https://www.ballikombetar.info/klithmat-e-hienave-bolshevike/20%Monthly2016-12-15 11:20
https://www.ballikombetar.info/jemi-popull-i-cuditshem/20%Monthly2016-12-15 11:20
https://www.ballikombetar.info/si-do-ishin-sot/20%Monthly2016-12-15 11:22
https://www.ballikombetar.info/gjergj-fishta-e-ka-vendin-ne-kosove/20%Monthly2016-12-15 11:22
https://www.ballikombetar.info/partite-e-bandave-te-katovices/20%Monthly2016-12-15 11:22
https://www.ballikombetar.info/si-nuk-e-vrau-veten-asnje-komandant-a-gjeneral-lufte/20%Monthly2016-12-15 11:22
https://www.ballikombetar.info/dekorimi-i-ballisteve-roshi-vendim-i-drejte-historik/20%Monthly2016-12-15 11:23
https://www.ballikombetar.info/spo-di-a-ta-mbaj-per-vete-a-per-vlla/20%Monthly2016-12-15 11:23
https://www.ballikombetar.info/arti-pasaporta-me-e-mire-e-nje-kombi/20%Monthly2016-10-24 11:12
https://www.ballikombetar.info/ne-luftuam-per-shqiperine-per-bashkimin-tone-kombetar/20%Monthly2016-12-15 11:23
https://www.ballikombetar.info/pajtimi-dhe-falja-vellazeri-dhe-dashuri-gjitheshqiptare/20%Monthly2016-12-15 11:23
https://www.ballikombetar.info/poeti-kombetar-shqiptar-gjergj-fishta-1871-1940/20%Monthly2018-05-30 21:52
https://www.ballikombetar.info/pse-i-pelqen-edi-rama-komb-mohuesit-ivo-andric-emir-kusturica-goran-bregovic/20%Monthly2016-12-15 11:23
https://www.ballikombetar.info/dekorimi-i-nacionalisteve-te-lushnjes/20%Monthly2016-10-24 08:33
https://www.ballikombetar.info/bjen-kushtrimi-qe-ngjalle-jeten-e-harruat-anton-cetten/20%Monthly2016-12-15 11:24
https://www.ballikombetar.info/te-dine-per-katund-kosove/20%Monthly2016-12-15 11:24
https://www.ballikombetar.info/pabesia-e-isa-mustafes-e-beri-thacin-president/20%Monthly2016-12-15 11:24
https://www.ballikombetar.info/si-u-konvertuan-shqiptaret-e-krishtere-ne-myslimane/20%Monthly2016-10-22 20:32
https://www.ballikombetar.info/dy-tre-cerkeze-a-tartare-nuk-mund-te-na-e-nderrojne-kombin/20%Monthly2016-12-15 11:24
https://www.ballikombetar.info/balli-kombetar-demokrat-vlereson-rolin-kombetar-te-presidentit-rugova/20%Monthly2016-12-15 11:24
https://www.ballikombetar.info/ceremoni-e-nderimit-te-82-luftetareve-per-shqipni-etnike/20%Monthly2016-12-15 11:25
https://www.ballikombetar.info/shkolla-arabe-ne-katundin-shqiptar/20%Monthly2016-12-15 11:25
https://www.ballikombetar.info/himni-per-nenen-kosove/20%Monthly2016-12-15 11:25
https://www.ballikombetar.info/kur-napoleon-bonaparti-admironte-shqiptaret-jeni-nje-komb-trim/20%Monthly2016-10-18 09:25
https://www.ballikombetar.info/aleatet-strategjik-te-shqiperise-turqia-e-greqia/20%Monthly2016-12-15 11:25
https://www.ballikombetar.info/kush-po-i-kercenohet-shqypnise/20%Monthly2016-12-15 11:26
https://www.ballikombetar.info/lista-e-vdekjeve-dhe-proceseve-gjyqesore/20%Monthly2016-12-15 11:26
https://www.ballikombetar.info/partite-maqedonase-me-projekte-antishqiptare/20%Monthly2016-12-15 11:26
https://www.ballikombetar.info/thenia-e-urte-e-kadri-minushit/20%Monthly2016-12-15 11:26
https://www.ballikombetar.info/atentatori-ndaj-rugoves-eshte-gjalle/20%Monthly2016-12-15 11:26
https://www.ballikombetar.info/rrefimi-trondites-i-heroit-metush-krasniqi/20%Monthly2018-05-17 08:12
https://www.ballikombetar.info/i-vetmi-shteg/20%Monthly2016-10-15 21:24
https://www.ballikombetar.info/u-japim-pergjigje-te-vertetave-te-medha-historike/20%Monthly2016-12-15 11:26
https://www.ballikombetar.info/pse-viktimat-e-gjenocidit-nuk-guxojne-te-kene-ushtrine-e-tyre-mbrojtese/20%Monthly2016-12-15 11:27
https://www.ballikombetar.info/deshton-qeveria-e-kazanit/20%Monthly2016-12-15 11:27
https://www.ballikombetar.info/mashtrimet-e-rames-marrin-vize-ne-serbi/20%Monthly2016-12-15 11:27
https://www.ballikombetar.info/alban-rraci-i-besojme-gjykates-speciale-jo-hashim-thacit/20%Monthly2016-12-15 11:27
https://www.ballikombetar.info/avokatja-kemi-deshmi-materiale-kush-e-ka-tradhtuar-grupin-e-kumanoves/20%Monthly2016-12-15 11:27
https://www.ballikombetar.info/po-ti-kishte-pasur-50-mije-ushtare-uck-ja-do-te-pinim-kafe-ne-beograd-ne-kosove/20%Monthly2016-12-15 11:27
https://www.ballikombetar.info/i-them-po-serbise-e-greqise-dhe-jo-ibrahim-rugoves/20%Monthly2019-01-25 13:11
https://www.ballikombetar.info/homazh-per-dr-don-gjergj-gjergji-gashin/20%Monthly2016-12-15 11:27
https://www.ballikombetar.info/vasha-me-palmen-e-martires/20%Monthly2016-10-15 14:39
https://www.ballikombetar.info/partia-socialiste-kunder-bashkimit-kombetar/20%Monthly2016-12-15 11:28
https://www.ballikombetar.info/si-do-te-mbarojne-regjisoret-e-burgosjeve-spektakolare/20%Monthly2016-12-15 11:28
https://www.ballikombetar.info/historia-perseritet-1943-2016/20%Monthly2016-12-29 19:53
https://www.ballikombetar.info/shteti-i-maqedonise-pjelle-e-pkj-se/20%Monthly2016-12-15 11:28
https://www.ballikombetar.info/idealista-pa-ideal/20%Monthly2016-10-15 11:27
https://www.ballikombetar.info/si-e-njoha-une-at-gjecovin/20%Monthly2016-10-15 11:13
https://www.ballikombetar.info/atdhedashuria/20%Monthly2016-12-15 11:46
https://www.ballikombetar.info/jo-jo-lasgushi-do-varroset-si-njeri-i-zakonshem/20%Monthly2016-12-15 11:46
https://www.ballikombetar.info/shen-jeronimi-shenjtori-perkthyes-nga-iliria/20%Monthly2016-10-15 08:25
https://www.ballikombetar.info/zimmermann-rugova-ishte-nje-prej-personaliteteve-me-te-jashtezakonshme-politike-qe-kam-takuar-ne-jugosllavi/20%Monthly2016-12-15 11:46
https://www.ballikombetar.info/vere-1991-letra-e-senatorit-dole-per-gazeten-illyria-dhe-gjendja-e-shqiptareve/20%Monthly2016-10-15 06:53
https://www.ballikombetar.info/izet-duraku/20%Monthly2016-12-15 11:47
https://www.ballikombetar.info/ku-ishe-ti-hero/20%Monthly2016-12-15 11:47
https://www.ballikombetar.info/koalicioni-shqiptar-me-nje-qellim-synon-realizimin-e-objektivave-kombetare-ne-mal-te-zi/20%Monthly2016-12-15 11:47
https://www.ballikombetar.info/enver-hadri-kosova-eshte-gjaku-yne-qe-nuk-falet/20%Monthly2016-12-15 11:47
https://www.ballikombetar.info/rri-larg-honit-te-dhembjes/20%Monthly2016-12-15 11:47
https://www.ballikombetar.info/cfare-fshihet-pas-ndertimit-te-varrezave-greke/20%Monthly2016-12-15 11:48
https://www.ballikombetar.info/driteroi/20%Monthly2016-12-15 11:48
https://www.ballikombetar.info/quo-vadis-shqiperi/20%Monthly2016-12-15 11:48
https://www.ballikombetar.info/beogradi-eshte-meka-e-jote/20%Monthly2016-12-15 11:48
https://www.ballikombetar.info/takimi-sekret-i-ilir-metes-me-ekstremistin-grek-jorgos-surlas/20%Monthly2016-12-15 11:48
https://www.ballikombetar.info/a-duhet-ta-lejojme-kryeministrin-shqiptar-te-negocioj-per-kosoven/20%Monthly2016-12-15 11:48
https://www.ballikombetar.info/marsi-i-mbrapshte-dhe-misteret-rreth-tij/20%Monthly2017-03-05 20:32
https://www.ballikombetar.info/fjalimi-i-hasan-prishtines-ne-ceremonine-e-varrimit-te-atdhetarit-gurakuqi-ne-bari-te-italise-ne-mars-1925/20%Monthly2016-12-15 11:49
https://www.ballikombetar.info/association-le-royaume-du-soleil-lyon-france/20%Monthly2016-12-15 11:49
https://www.ballikombetar.info/sharjet-prej-rrugaci-nuk-e-prekin-cajupin-kolosin-e-letersise/20%Monthly2016-12-15 11:49
https://www.ballikombetar.info/protest-e-qeverise-shqipetare-kunder-akteve-te-qeverise-serbo-kroato-sllovene-ne-veri-te-shqiperise/20%Monthly2016-10-10 14:25
https://www.ballikombetar.info/une-jam-cam-une-jam-europian/20%Monthly2016-12-15 11:49
https://www.ballikombetar.info/dedikimi-prekes-i-grida-dumes-per-gilman-bakallin-per-njerez-si-ti-hyra-ne-politike/20%Monthly2016-12-15 11:49
https://www.ballikombetar.info/shefi-i-shtabit-te-ushtrise-amerikane-kini-kujdes-do-tiu-mundim-si-askush-me-pare/20%Monthly2016-12-15 11:50
https://www.ballikombetar.info/populli-dhe-intelektualet/20%Monthly2016-10-10 13:30
https://www.ballikombetar.info/zani-i-t%d1%91-dekunit/20%Monthly2016-12-15 11:50
https://www.ballikombetar.info/drejt-oksidentit-jo-me-mballoma/20%Monthly2016-12-15 11:50
https://www.ballikombetar.info/valle-anarkia-ku-do-ta-shpjere-vendin/20%Monthly2016-12-15 11:50
https://www.ballikombetar.info/mbi-tezen-ilire-e-pellazge/20%Monthly2016-10-09 23:29
https://www.ballikombetar.info/rreziku-i-perbrendshem/20%Monthly2016-10-09 23:22
https://www.ballikombetar.info/drenica-dhe-shpirti-i-madh-pajtimtar/20%Monthly2016-12-15 12:01
https://www.ballikombetar.info/dasma-mbreterore-fisnikeria-boterore-zbriti-ne-tirane-politikanet-shqiptare-munguan/20%Monthly2016-12-15 12:01
https://www.ballikombetar.info/ngushellime-familjes-se-intelektualit-gilman-bakalli/20%Monthly2016-12-15 12:01
https://www.ballikombetar.info/seferina-serani-shqiptarja-qe-mbrojti-kosoven-ne-televizion-grek-po-persekutohet-ne-greqi-e-france/20%Monthly2016-12-15 12:01
https://www.ballikombetar.info/ernest-koliqi-jemi-nji-nder-brezni-ma-fatmjera-qi-njofti-historija-njerzore/20%Monthly2016-10-08 22:58
https://www.ballikombetar.info/ku-humbi-emni-lume/20%Monthly2016-10-30 18:24
https://www.ballikombetar.info/me-sfidues-demarkacioni-apo-asociacioni/20%Monthly2016-12-15 12:02
https://www.ballikombetar.info/letrat-e-ernest-koliqit-si-e-futa-arsimin-shqip-ne-kosove-dhe-mora-ne-pune-lasgush-poradecin-e-gjergj-kokoshin/20%Monthly2018-05-30 16:52
https://www.ballikombetar.info/enveri-po-e-shqyen-kombin-ne-e-bame-shqipnine-e-madhe/20%Monthly2018-05-30 16:51
https://www.ballikombetar.info/nje-cuterr-ne-helveti/20%Monthly2016-10-08 20:29
https://www.ballikombetar.info/ironia-e-radhes-o-sa-mire-me-qene-shqiptar/20%Monthly2016-12-15 12:02
https://www.ballikombetar.info/kush-e-vrau-mithat-frasherin/20%Monthly2016-12-15 12:02
https://www.ballikombetar.info/mirupafshim-moter/20%Monthly2016-10-08 07:23
https://www.ballikombetar.info/sot-dasma-mbretnore-ja-detajet-e-ceremonise/20%Monthly2016-12-15 12:03
https://www.ballikombetar.info/dr-ibrahim-rugova-eshte-njeri-i-derguar-prej-zotit/20%Monthly2017-05-15 08:12
https://www.ballikombetar.info/1923-ceremonia-e-fillimit-te-punimeve-se-legates-amerikane-ne-tirane/20%Monthly2016-12-15 12:03
https://www.ballikombetar.info/si-tu-kthehemi-vlerave-tona/20%Monthly2016-12-15 12:03
https://www.ballikombetar.info/toka-e-mallkuar-e-shamit/20%Monthly2016-12-15 12:04
https://www.ballikombetar.info/paret-e-babit-hajdut/20%Monthly2016-12-15 12:04
https://www.ballikombetar.info/vishe-kostumin-e-presidentit-te-kosoves-ne-tirane-z-thaci/20%Monthly2016-12-15 12:04
https://www.ballikombetar.info/deri-kur-do-te-vazhdoj-poshterimi-dhe-degradimi-institucional-i-vendit-tone/20%Monthly2016-12-15 12:04
https://www.ballikombetar.info/dijetari-i-fundit/20%Monthly2016-12-15 12:04
https://www.ballikombetar.info/tre-brezat-spahija-per-kosoven-e-pavarur/20%Monthly2016-12-15 12:04
https://www.ballikombetar.info/67-vjet-nga-dita-kur-ndali-se-rrahuri-ne-nju-jork-zemra-e-midhat-abdyl-frasherit/20%Monthly2016-10-03 05:31
https://www.ballikombetar.info/kosova-nuk-me-do/20%Monthly2016-12-15 12:05
https://www.ballikombetar.info/sondazhet-pasqyre-reale-apo-imagjinare/20%Monthly2016-12-15 12:07