XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.ballikombetar.info/ministri-i-paedukate-i-arsimit/20%Monthly2016-12-15 12:08
https://www.ballikombetar.info/letra-e-komunisteve-grek-per-revolucionin-e-vonuar-te-rexhep-qosjes/20%Monthly2016-12-15 12:09
https://www.ballikombetar.info/dezertimet-e-komandanteve-ishin-te-panumerta-nuk-ishte-vetem-blerim-kuqi/20%Monthly2016-12-15 12:14
https://www.ballikombetar.info/kolonel-ahmet-krasniqi-kurre-nuk-ka-qene-anetar-i-ldk-se/20%Monthly2016-12-15 12:20
https://www.ballikombetar.info/asnjehere-nuk-eshte-vone/20%Monthly2016-12-15 12:21
https://www.ballikombetar.info/kush-te-tha-qe-te-mos-dish-shqip-or-bir-o-dhaskalos/20%Monthly2016-12-15 12:21
https://www.ballikombetar.info/kisha-politike-e-kriminelit-miloshevic/20%Monthly2016-12-15 12:22
https://www.ballikombetar.info/urimi-i-baces-sinan-per-adem-demacin/20%Monthly2016-12-15 12:34
https://www.ballikombetar.info/ngeci-dreqi/20%Monthly2016-12-15 12:34
https://www.ballikombetar.info/perfundoj-greva-komode/20%Monthly2016-12-15 12:35
https://www.ballikombetar.info/pse-hashim-thaci-dhe-xhavit-haliti-pasi-shkaterruan-shtabin-e-zones-se-iii-te-rrafshit-te-dukagjinit-kerkuan-takim-me-bujar-bukoshin-dhe-ahmet-krasniqin/20%Monthly2016-12-15 12:53
https://www.ballikombetar.info/ne-duam-gjakun-tone-duam-drejtesi/20%Monthly2016-12-15 12:38
https://www.ballikombetar.info/instituti-i-studimeve-historike-lumo-skendo/20%Monthly2016-12-15 13:01
https://www.ballikombetar.info/heqja-e-maskave-pastron-skenen-politike/20%Monthly2016-12-15 13:02
https://www.ballikombetar.info/rrofte-rrota-2/20%Monthly2016-12-15 13:02
https://www.ballikombetar.info/tirana-dhe-prishtina-me-qeverisje-lokale-te-dirigjuara-nga-klientela-e-ndertimit/20%Monthly2016-12-15 13:02
https://www.ballikombetar.info/kisha-shen-maria-ne-elbasan-mbeshtetje-studenteve-ne-prishtine/20%Monthly2016-12-15 13:02
https://www.ballikombetar.info/kisha-politike-e-diktatorit-fashist-millosheviq/20%Monthly2016-12-15 13:03
https://www.ballikombetar.info/princ-henri/20%Monthly2016-12-15 13:03
https://www.ballikombetar.info/peza-si-mesazh-i-percarjes-dhe-jo-i-bashkimit/20%Monthly2016-12-15 13:04
https://www.ballikombetar.info/hashim-thaci-e-poshteron-popullin-shqiptar-te-kosoves/20%Monthly2016-12-15 13:04
https://www.ballikombetar.info/cfare-duhet-te-ndryshoje-partia-demokratike/20%Monthly2016-12-15 13:04
https://www.ballikombetar.info/shqiptaria-dhe-syzet-ideologjike/20%Monthly2016-12-15 13:05
https://www.ballikombetar.info/dallimi-mes-shtetit-sovran-dhe-shtetit-nen-protektorat-nderkombetar/20%Monthly2016-12-15 13:05
https://www.ballikombetar.info/cka-tha-asllan-boletini-ne-vushtrri-ne-vitin-1945/20%Monthly2016-09-18 20:12
https://www.ballikombetar.info/fjalimi-i-fundit-madheshtor-i-gjergj-kastriotit/20%Monthly2016-09-18 08:47
https://www.ballikombetar.info/behu-shqiperi/20%Monthly2016-12-15 13:05
https://www.ballikombetar.info/ekskluzive-rrefimi-dramatik-i-kolonel-ahmet-krasniqit-para-gjykates-kroate-3/20%Monthly2016-12-15 13:05
https://www.ballikombetar.info/ja-si-e-ndihmova-ushtrine-kroate-kunder-okupimit-serb/20%Monthly2016-12-15 13:06
https://www.ballikombetar.info/pistoleta-e-ministrit-ahmet-krasniqi-ne-kukes-dhe-fuat-ramiqi/20%Monthly2016-12-15 13:06
https://www.ballikombetar.info/ekskluzive-rrefimi-dramatik-i-kolonel-ahmet-krasniqit-para-gjykates-kroate/20%Monthly2016-12-15 13:06
https://www.ballikombetar.info/nga-viti-ne-vit-me-te-varfer-e-me-te-pashprese/20%Monthly2016-12-16 17:56
https://www.ballikombetar.info/po-te-ngrihej-sot-azem-hajdari-2/20%Monthly2016-12-15 13:07
https://www.ballikombetar.info/nga-atentatet-te-vrasja-e-mistershme-50-fakte-per-jeten-e-azem-hajdarit/20%Monthly2016-12-15 13:07
https://www.ballikombetar.info/uniforma-e-serbise-per-heroin-e-popujve-jugosllav-enver-hoxhen/20%Monthly2016-12-15 13:07
https://www.ballikombetar.info/fanatizmi-ja-armiku/20%Monthly2016-09-11 16:00
https://www.ballikombetar.info/pas-pavaresise-ismail-qemalin-e-konsideronin-helenofil/20%Monthly2016-09-11 15:40
https://www.ballikombetar.info/kontributi-atdhetar-i-zogolleve-te-matit/20%Monthly2016-09-10 19:42
https://www.ballikombetar.info/studimi-i-mehdi-frasherit-per-reformen-administrative-ne-shqiperi/20%Monthly2016-09-10 18:48
https://www.ballikombetar.info/kjo-eshte-kisha-e-krimit-te-serbise-ne-kosove/20%Monthly2016-12-15 13:08
https://www.ballikombetar.info/se-fundmi-kendellja-domosdoshmeri-z-isa-mustafa/20%Monthly2016-12-15 13:08
https://www.ballikombetar.info/bashkimi-me-shqiperine-eshte-qellimi-yne-natyror/20%Monthly2016-12-15 13:08
https://www.ballikombetar.info/pse-ahmet-zogu-e-perjetesoi-aleksandrin-e-madh-ne-monedhen-shqiptare/20%Monthly2017-03-05 22:14
https://www.ballikombetar.info/azem-vllasi-ka-qene-instrument-fshesa-e-ndyte-e-nevojtores/20%Monthly2016-12-15 13:08
https://www.ballikombetar.info/pronto-u-denua-nga-te-gjithe-pervec-lidhjes-demokratike/20%Monthly2016-12-15 13:12
https://www.ballikombetar.info/vrasja-e-lef-nosit/20%Monthly2016-09-08 20:13
https://www.ballikombetar.info/propozim-i-shoqates-se-intelektualeve-trojet-e-arbrit/20%Monthly2016-12-15 13:42
https://www.ballikombetar.info/hitleri-deshiron-nje-shqiperi-e-cila-do-te-ishte-e-pavarur-sipas-iniciatives-se-saj/20%Monthly2016-09-08 20:37
https://www.ballikombetar.info/pse-nuk-e-kam-vizituar-kurre-varrin-e-presidentit-rugova/20%Monthly2016-12-15 13:36
https://www.ballikombetar.info/kotesia-historike-e-shqiptareve/20%Monthly2016-09-08 18:49
https://www.ballikombetar.info/problemi-i-gruas/20%Monthly2016-09-08 18:27
https://www.ballikombetar.info/a-jemi-kund-gjalle/20%Monthly2016-10-03 20:07
https://www.ballikombetar.info/shqip-kuvendojme-apo-corbe-trazojme/20%Monthly2017-07-17 21:36
https://www.ballikombetar.info/kush-ishte-shqiptari-qe-u-be-princ-dhe-sundoi-per-19-vite-moldavine/20%Monthly2016-09-04 12:45
https://www.ballikombetar.info/engjell-i-paqes/20%Monthly2016-09-04 12:31
https://www.ballikombetar.info/shenjterimi-i-nene-terezes/20%Monthly2016-12-15 13:38
https://www.ballikombetar.info/si-ti-mbajme-premtimet-e-pkj-se-ndaj-enver-hoxhes/20%Monthly2016-12-15 13:38
https://www.ballikombetar.info/masakra-e-bihorit-fati-i-shqiptareve-te-pafajshem/20%Monthly2018-12-25 13:58
https://www.ballikombetar.info/mocioni-i-mosbesimit-ndaj-qeverise-veprimi-i-radhes-i-deputeteve/20%Monthly2016-12-15 13:38
https://www.ballikombetar.info/takime-te-rralla/20%Monthly2016-12-15 13:38
https://www.ballikombetar.info/me-shenjterimin-e-nenes-tereze-po-rikthehet-e-verteta-historike-per-shqiptaret/20%Monthly2016-12-15 13:39
https://www.ballikombetar.info/dibra-e-arbrit/20%Monthly2016-12-15 13:39
https://www.ballikombetar.info/bombat-mbajne-nenshkrimin-e-pushtetit/20%Monthly2016-12-15 13:39
https://www.ballikombetar.info/raporti-i-okb-se-shqiptaret-te-paret-ne-bote-qe-duan-te-ikin-nga-vendi-i-tyre/20%Monthly2016-12-15 13:41
https://www.ballikombetar.info/edvini-shkencetari-me-i-ri-i-shqiperise-veteshpallet-edhe-si-perkthyes-te-pellazgjishtes/20%Monthly2016-12-15 13:43
https://www.ballikombetar.info/nga-paniku-rama-zbulon-grupin-e-banditeve-qe-i-ben-presion-dibres/20%Monthly2016-12-15 13:43
https://www.ballikombetar.info/deshtimi-i-votimit-ne-kuvend-fundi-i-koalicionit-pdk-ldk/20%Monthly2016-12-15 13:43
https://www.ballikombetar.info/kryeministri-nuk-pranon-te-kushtezohet-dhe-ti-marre-mbi-vete-mekatet-dhe-krimet-e-pdk-se/20%Monthly2016-12-15 13:44
https://www.ballikombetar.info/qeveria-te-dorehiqet-dhe-kushtetuta-te-ndryshohet/20%Monthly2016-12-15 13:44