XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.ballikombetar.info/historia-e-varjes-se-nezir-muzhaqit/20%Monthly2016-12-15 13:44
https://www.ballikombetar.info/te-nderuar-parlamentare-apo-tradhtare/20%Monthly2016-12-15 13:44
https://www.ballikombetar.info/mijra-kilometra-doktor/20%Monthly2016-12-15 13:45
https://www.ballikombetar.info/mjerimi-dhe-nenshtrimi-i-elites-tone-institucionale/20%Monthly2016-12-15 13:46
https://www.ballikombetar.info/nje-interviste-e-rralle-e-ahmet-zogut/20%Monthly2016-12-15 13:46
https://www.ballikombetar.info/bedri-spahiu-pse-e-therrisnim-enver-hoxhen-kerric/20%Monthly2017-07-18 22:32
https://www.ballikombetar.info/ismail-bej-vlora-dhe-historia-e-flamurit-qe-u-ngrit-me-28-nentor-1912/20%Monthly2016-08-29 08:55
https://www.ballikombetar.info/beogradi-kerkon-paqe-nga-shqiptaret-por-nuk-jep-paqen-per-kosoven/20%Monthly2016-12-15 13:46
https://www.ballikombetar.info/dyshimi-i-amerikaneve-a-u-vra-mithat-frasheri-nga-kgb-ja-ruse/20%Monthly2016-08-29 08:26
https://www.ballikombetar.info/shqiptari-qe-beri-burg-dyfishin-e-mandeles/20%Monthly2016-08-29 08:21
https://www.ballikombetar.info/kush-ishin-40-firmetaret-qe-nenshkruan-aktin-e-pavaresise/20%Monthly2016-11-23 15:59
https://www.ballikombetar.info/nipi-i-ismail-qemalit-flamur-i-nacionalizmit-shqiptar/20%Monthly2016-08-29 13:41
https://www.ballikombetar.info/qytetaret-e-mushtishtit-vepruan-arsyeshem/20%Monthly2016-12-15 13:46
https://www.ballikombetar.info/1-shtatori-dita-d-e-demarkacionit/20%Monthly2016-12-15 13:46
https://www.ballikombetar.info/ne-kohen-e-tim-gjyshi-parlamenti-nuk-kishte-kete-gjuhe-vulgare/20%Monthly2016-12-15 13:47
https://www.ballikombetar.info/grua-per-mua/20%Monthly2016-12-15 13:47
https://www.ballikombetar.info/nga-anton-harapi-lef-nosi-e-deri-te-mehmet-shehu-23-politikanet-shqiptare-qe-u-ekzekutuan/20%Monthly2016-12-20 18:42
https://www.ballikombetar.info/pse-bashkimi-mes-shqiperise-e-kosoves-eshte-legjitim/20%Monthly2016-12-15 13:47
https://www.ballikombetar.info/ne-rast-destabilizimi-ju-ikni-nga-vendi-e-ne-rrime-ketu/20%Monthly2016-12-15 13:47
https://www.ballikombetar.info/banak/20%Monthly2016-12-15 13:47
https://www.ballikombetar.info/reagim-nga-shoqata-e-intelektualeve-gjitheshqiptar-trojet-e-arbrit/20%Monthly2016-12-15 13:48
https://www.ballikombetar.info/zoti-e-bekofte-shqiperine-me-zotin-para/20%Monthly2016-12-15 13:48
https://www.ballikombetar.info/nacionalizmin-po-e-vrasin-dy-faktore/20%Monthly2016-12-15 12:19
https://www.ballikombetar.info/ne-gjilan-balli-kombetar-demokrat-mbane-kuvendin-zgjedhor/20%Monthly2016-12-15 13:48
https://www.ballikombetar.info/nje-vit-pa-akademik-mark-krasniqin/20%Monthly2016-12-15 13:48
https://www.ballikombetar.info/a-ishte-kurorezuar-gjergj-kastrioti-skenderbeu-per-mbret/20%Monthly2016-08-27 20:19
https://www.ballikombetar.info/tragjedia-muslimane-ne-kontekstin-e-zhberjes-se-europes-lindore-1989-1999/20%Monthly2016-12-15 13:48
https://www.ballikombetar.info/pronaret-e-havzi-neles-edi-rama-dhe-une/20%Monthly2016-12-15 13:49
https://www.ballikombetar.info/cili-eshte-bosi-i-grupit-pronto/20%Monthly2016-12-15 13:49
https://www.ballikombetar.info/interviste-me-mr-sc-nue-oroshi-kryetar-i-shoqates-se-intelektualeve-gjithshqiptare-trojet-e-arbrit/20%Monthly2016-12-15 13:51
https://www.ballikombetar.info/pse-e-humbem-nazionalizmin-neve-shqiptaret/20%Monthly2016-12-15 13:51
https://www.ballikombetar.info/tradhtia-brina-nuk-ka/20%Monthly2016-12-15 13:52
https://www.ballikombetar.info/me-ka-marre-malli-per-pergjuesit-e-mi-ka-dy-jave-qe-nuk-i-degjoj-me/20%Monthly2016-12-15 13:55
https://www.ballikombetar.info/diversantet-biologjik/20%Monthly2016-12-15 13:56
https://www.ballikombetar.info/votimi-kunder-demarkacionit-nuk-mund-ti-cenoje-marredhenjet-e-vecanta-te-shqiptareve-me-shba-dhe-vendet-mike-te-be-se/20%Monthly2016-12-15 13:58
https://www.ballikombetar.info/erdhi-koha-shqipetar/20%Monthly2016-12-15 13:59
https://www.ballikombetar.info/fajin-e-kane-greket-serbet-sorosi-homoseksualet-e-me-se-shumti-ti-legen/20%Monthly2016-12-15 13:59
https://www.ballikombetar.info/106-vjet-nga-lindja-e-nenes-tereze/20%Monthly2016-12-15 14:00
https://www.ballikombetar.info/portali-i-osmanlinjve-nxite-lufte-ndershqiptare/20%Monthly2016-12-15 14:01
https://www.ballikombetar.info/deputetet-qe-votojne-demarkacionin-historia-do-ti-quaje-tradhtare/20%Monthly2016-12-16 16:36
https://www.ballikombetar.info/mrekulli/20%Monthly2016-12-16 16:36
https://www.ballikombetar.info/sulmet-e-mistershme-produkt-i-zhvillimeve-politike-apo/20%Monthly2016-12-16 16:36
https://www.ballikombetar.info/kosoven-e-kane-coroditur-ata-qe-e-kane-coroditur-edhe-uck-ne/20%Monthly2016-12-16 16:40
https://www.ballikombetar.info/protestat-e-ndara-te-subjekteve-politike-perveqse-ndihmojne-pushtetaret-favorizojne-korrupsionin-dhe-krimin-e-organizuar-ne-vend/20%Monthly2016-12-20 18:44
https://www.ballikombetar.info/pese-dite-ne-tropoje/20%Monthly2016-12-20 18:50
https://www.ballikombetar.info/rruges-per-te-varri-i-naim-frasherit/20%Monthly2018-05-30 21:06
https://www.ballikombetar.info/mithat-frasheri-aktual-edhe-pas-100-vitesh-si-mund-te-shpetoje-shqiperia-nga-varferia/20%Monthly2017-04-08 22:07
https://www.ballikombetar.info/nje-portret-i-rralle-i-skenderbeut-nga-sami-frasheri/20%Monthly2016-08-21 19:15
https://www.ballikombetar.info/himara-eshte-ceshtje-e-respektimit-te-se-drejtes-te-prones-dhe-jo-te-etnise/20%Monthly2016-12-20 18:52
https://www.ballikombetar.info/27-vjet-pa-poetin-martir-havzi-nela/20%Monthly2016-08-21 18:16
https://www.ballikombetar.info/shefat-e-droges-menaxheret-e-kanabisit-te-edi-rames/20%Monthly2016-08-21 18:10
https://www.ballikombetar.info/deputeti-me-pese-vende-pune-brenda-viti-merr-67-mije-euro/20%Monthly2016-12-15 09:48
https://www.ballikombetar.info/njerezit-e-nentokes-zanafillen-e-kane-nga-fondi-vendlindja-therret/20%Monthly2016-12-20 18:54
https://www.ballikombetar.info/rehabilitim-nuk-mund-te-gezojme-kurre-nga-mburravecet-aktual/20%Monthly2016-12-20 18:57
https://www.ballikombetar.info/heshtja-qe-flet/20%Monthly2016-12-20 18:58
https://www.ballikombetar.info/kerkojme-doreheqjen-e-qeverise/20%Monthly2016-12-20 18:58
https://www.ballikombetar.info/te-gjithe-ne-proteste/20%Monthly2016-12-20 18:58
https://www.ballikombetar.info/mjerimi-i-presidentit-thaci/20%Monthly2016-12-20 18:59
https://www.ballikombetar.info/gjashtedhjeteshtate-vjet-me-pare/20%Monthly2016-12-21 17:30
https://www.ballikombetar.info/ne-shkollen-fillore-elena-gjika-ne-prishtine-ne-vend-te-portretit-te-gjergj-kastriotit-flamuri-turk/20%Monthly2016-12-21 17:44
https://www.ballikombetar.info/rikthimi-madheshtor-i-heroit-te-shqiperise-etnike-ndue-perlleshi/20%Monthly2016-12-21 17:45
https://www.ballikombetar.info/post-festum-i-sesionit-shkencor-at-gjergj-fishta/20%Monthly2016-12-21 17:46
https://www.ballikombetar.info/profesori-qe-mbron-demarkacionin-mori-tender-afro-gjysme-milioni-nga-qeveria/20%Monthly2016-12-21 17:50
https://www.ballikombetar.info/miresevjen-z-biden/20%Monthly2016-12-21 17:51
https://www.ballikombetar.info/ftoj-deputetet-e-ldk-se-mos-ta-votojne-demarkacionin/20%Monthly2016-12-21 17:52
https://www.ballikombetar.info/si-u-themelua-liceu-sami-frasheri-ne-prishtine/20%Monthly2016-12-21 17:52
https://www.ballikombetar.info/requiem-per-shtepine-e-pavaresise/20%Monthly2016-12-21 17:52
https://www.ballikombetar.info/17-vjet-pa-ideologun-e-fundit-shqiptar/20%Monthly2016-12-21 17:52
https://www.ballikombetar.info/balle-per-balle-me-udb-ne-si-u-likuidua-hasan-remniku/20%Monthly2016-12-21 17:52
https://www.ballikombetar.info/qaste-te-prekshme/20%Monthly2016-12-21 17:55
https://www.ballikombetar.info/zeri-i-ndergjegjes-kombetare-therret-te-gjithe-ne-protesten-e-19-gushtit/20%Monthly2016-12-21 17:56
https://www.ballikombetar.info/kush-e-ndillte-shqiperine-etnike-nga-burgu-i-nishit-ne-vitin-1954/20%Monthly2017-07-18 22:24
https://www.ballikombetar.info/diplomati-i-pare-kosovar-qe-u-mbulua-nga-hija-e-te-vellait/20%Monthly2016-12-21 17:56
https://www.ballikombetar.info/si-e-njoha-xhafer-deven-e-fan-nolin/20%Monthly2016-12-21 18:09
https://www.ballikombetar.info/nenshkrimi-im-e-shpetoi-maqedonine-nga-copetimi/20%Monthly2016-12-21 21:39
https://www.ballikombetar.info/shqiperia-nen-kanabis-prova-te-reja-te-rojeve-qeveritare-te-trafikut/20%Monthly2016-12-22 07:20
https://www.ballikombetar.info/koha-per-revolte-popullore-dhe-qeveri-teknike/20%Monthly2016-12-22 07:21
https://www.ballikombetar.info/turqia-nuk-eshte-me-nje-aleat-i-besueshem/20%Monthly2016-08-13 19:49
https://www.ballikombetar.info/une-i-denuari-me-vdekje-nga-fashizmi-islamik-ju-shpjegoj-tradhtine-e-madhe-te-europes/20%Monthly2016-08-13 19:43
https://www.ballikombetar.info/ligji-i-dosjeve-pastron-administraten-nga-bashkepunetoret-e-sigurimit/20%Monthly2016-12-22 07:21
https://www.ballikombetar.info/ndalojeni-aktin-e-tradhtise-mos-e-votoni-demarkacionin/20%Monthly2016-12-22 07:21
https://www.ballikombetar.info/krejt-kosova-adem-grabovca/20%Monthly2016-12-22 07:21
https://www.ballikombetar.info/turqia-arreston-babain-e-futbollistit-te-kombetares-turke-hakan-sukur/20%Monthly2016-12-22 07:21
https://www.ballikombetar.info/rinia-e-kosoves-dine-edhe-jeten-me-ta-fale-por-per-token-e-tyre-dine-edhe-shpirtin-me-ta-kalle/20%Monthly2016-12-29 19:56
https://www.ballikombetar.info/deklarate-per-shtyp/20%Monthly2016-12-22 07:22
https://www.ballikombetar.info/vetem-dy-fjale-juve-qe-insistoni-ti-falni-kufijte-shekullore/20%Monthly2016-12-22 07:22
https://www.ballikombetar.info/cun-lajci-akuzon-rende-isa-mustafen-e-krahason-me-ali-shukriun/20%Monthly2016-12-22 07:22
https://www.ballikombetar.info/besa-gaxherri-kufiri-ka-qene-ne-cakorr/20%Monthly2016-12-22 07:22
https://www.ballikombetar.info/afati-kalimtar-i-deputeteve-shpresa-e-fundit-e-pushtetareve/20%Monthly2016-12-22 07:22
https://www.ballikombetar.info/demarkacioni-me-te-keqen/20%Monthly2016-12-22 07:22
https://www.ballikombetar.info/sa-libra-kemi-botuar-qe-100-vjet-per-kosoven/20%Monthly2016-12-22 07:22
https://www.ballikombetar.info/balli-kombetar-demokrat-deklarate-per-shtyp/20%Monthly2016-12-22 07:22
https://www.ballikombetar.info/alenaca-kuq-e-zi-i-bashkohet-koalicionit-te-djathte/20%Monthly2016-12-22 07:22
https://www.ballikombetar.info/anton-quni-demanton-lajmin-e-gazetes-blic/20%Monthly2016-12-22 07:23
https://www.ballikombetar.info/perdhosja-e-shqiponjes-se-flamurit-dhe-nderimi-i-yllit-te-kuq-komunist/20%Monthly2016-12-22 07:23
https://www.ballikombetar.info/takohet-sulltani-i-turqise-me-carin-e-rusise/20%Monthly2016-08-12 12:29
https://www.ballikombetar.info/prokuroria-eshte-duke-e-hetuar-murat-mehen-ka-ne-banke-mbi-508-mije-euro/20%Monthly2016-12-22 07:23
https://www.ballikombetar.info/ne-ldk-shtohet-pakenaqesia/20%Monthly2016-12-22 07:23
https://www.ballikombetar.info/a-ka-te-djathte-dhe-te-majte-ne-shqiperi/20%Monthly2016-12-22 07:23
https://www.ballikombetar.info/komunikate-per-media-nga-grupi-i-eksperteve-te-pavarur/20%Monthly2016-12-22 07:23
https://www.ballikombetar.info/delegacioni-i-ballit-kombetar-demokrat-qendroi-ne-prekaz/20%Monthly2016-12-22 07:24
https://www.ballikombetar.info/protesta-po-vjen-demarkacioni-dhe-asociacioni-nuk-kalojne/20%Monthly2016-12-22 07:24
https://www.ballikombetar.info/bombat-ua-hangshim/20%Monthly2016-12-22 07:24
https://www.ballikombetar.info/votimi-pro-demarkacionit-fatal-per-vendin/20%Monthly2016-12-22 07:24
https://www.ballikombetar.info/konference-per-media-e-ballit-kombetar-demokrat/20%Monthly2016-12-22 07:24
https://www.ballikombetar.info/pse-marreveshjet-e-brukselit-jane-tradhti-kombetare/20%Monthly2016-12-22 07:24
https://www.ballikombetar.info/pera-i-lnc-se/20%Monthly2016-12-22 07:24
https://www.ballikombetar.info/qeveri-teknike/20%Monthly2016-12-22 07:24
https://www.ballikombetar.info/kush-e-djallezon-shqiperine-etnike/20%Monthly2016-12-22 07:25
https://www.ballikombetar.info/kastriot-ballisti-dhe-majlinda-jane-krenaria-e-shqiptareve/20%Monthly2016-08-08 13:55
https://www.ballikombetar.info/fitorja-e-majlindes-eshte-me-shume-sesa-fitore/20%Monthly2016-12-15 10:03
https://www.ballikombetar.info/kufijte-ndares-mes-shqiptareve-nuk-e-kane-asnje-vlere-te-vetme/20%Monthly2016-12-22 07:25
https://www.ballikombetar.info/shteti-shqiptar-refuzoi-dy-here-majlinda-kelmendin/20%Monthly2016-12-22 07:25
https://www.ballikombetar.info/vend-aromatik/20%Monthly2016-12-22 07:25
https://www.ballikombetar.info/nje-dite-ne-plazhet-e-adriatikut-shqiptar/20%Monthly2016-12-22 07:25
https://www.ballikombetar.info/thact-ne-rio-jasharajt-nkosove/20%Monthly2016-12-22 07:25
https://www.ballikombetar.info/mesazh-i-mbretneshes-olimpike-per-popullin-dhe-rinine-e-kosoves/20%Monthly2016-12-22 07:26
https://www.ballikombetar.info/mbreteresha-e-kosoves-nuk-i-permbane-dot-lotet/20%Monthly2016-08-07 21:34
https://www.ballikombetar.info/majlinda-kelmendi-fiton-medaljen-e-arte-ne-lojerat-olimpike/20%Monthly2016-08-07 20:16
https://www.ballikombetar.info/statujat-e-gruevskit-vershojne-hasanbegun/20%Monthly2016-12-22 07:26
https://www.ballikombetar.info/me-19-gusht-proteste-kunder-qeverise-dhe-presidences/20%Monthly2016-12-22 07:26
https://www.ballikombetar.info/kosove-shkretes-po-i-del-tymi/20%Monthly2016-12-22 07:26
https://www.ballikombetar.info/erdogani-tek-putini/20%Monthly2016-08-07 09:47
https://www.ballikombetar.info/komisioni-i-murat-mehes-ka-bere-gabime-te-pafalshme/20%Monthly2016-12-22 07:26
https://www.ballikombetar.info/demaci-dhe-kurti-u-prishen-per-thacin/20%Monthly2016-12-22 07:30
https://www.ballikombetar.info/zot-ruana-nga-pergjimet/20%Monthly2016-12-22 07:27
https://www.ballikombetar.info/hashim-thaci-luan-qoke-me-amerikanet/20%Monthly2016-12-22 07:32
https://www.ballikombetar.info/a-te-hezitojme-ta-themi-te-verteten/20%Monthly2016-12-22 07:32
https://www.ballikombetar.info/kush-eshte-krushku-i-evropes-qe-abuzon-me-shqiptaret/20%Monthly2016-12-22 07:32
https://www.ballikombetar.info/duhet-urgjentisht-nje-levizje-politike-dhe-qytetare/20%Monthly2016-12-22 07:33
https://www.ballikombetar.info/president-e-jo-mahi/20%Monthly2016-12-22 07:33
https://www.ballikombetar.info/rugova-pacifist-pa-te-meta-populli-i-tij-nuk-e-donte-luften/20%Monthly2016-12-22 07:33
https://www.ballikombetar.info/shpura-e-hashim-thacit-i-thur-elozhe-malit-te-zi/20%Monthly2016-12-22 07:33
https://www.ballikombetar.info/spastrimet-e-erdoganit-jane-lufte-sektare/20%Monthly2016-08-06 06:56
https://www.ballikombetar.info/rama-me-pushime-qeveria-e-kapitulluar/20%Monthly2016-12-22 07:33
https://www.ballikombetar.info/guximi-politik-i-haradinajt-dhe-pragmatizmi-i-bulliqit-ndalin-demarkacionin/20%Monthly2016-12-22 07:33
https://www.ballikombetar.info/me-pas-dite-per-qishtu-kurre-skisha-fole/20%Monthly2016-12-22 07:33
https://www.ballikombetar.info/a-ia-dhane-80-mije-dollaret-rames-trafikantet-e-droges/20%Monthly2016-12-22 07:34
https://www.ballikombetar.info/rama-pergatit-ministrine-e-kanabisit/20%Monthly2016-12-22 07:34
https://www.ballikombetar.info/vafsh-ne-djall-franky/20%Monthly2016-12-22 07:34
https://www.ballikombetar.info/edita-si-pop-star-e-rrenes/20%Monthly2016-12-22 07:34
https://www.ballikombetar.info/kosoves-i-mungon-pavaresia-sepse-ate-nuk-e-duan-te-plote-vete-kosovaret/20%Monthly2016-12-22 07:35
https://www.ballikombetar.info/kryeminister-deshet-fakte-ja-ku-jane/20%Monthly2016-12-22 08:33
https://www.ballikombetar.info/te-respektohet-kodi-patriotik/20%Monthly2016-12-22 08:34
https://www.ballikombetar.info/populli-i-lumtur-shqiptar/20%Monthly2016-12-22 08:34
https://www.ballikombetar.info/strukturat-e-erreta-shteterore-te-irjm-se-planifikojne-akte-te-terrorizmit/20%Monthly2016-12-22 08:34
https://www.ballikombetar.info/kurre-nuk-eshte-vone-per-drejtesi/20%Monthly2016-12-22 08:35
https://www.ballikombetar.info/shpetimi-i-klanit-vjen-permes-azilit-politik-ne-asociacionin-e-serbise-se-madhe/20%Monthly2016-12-22 08:35
https://www.ballikombetar.info/nishani-sot-te-gjithe-shqiptaret-kudo-qe-jetojne-kane-nje-qellim-te-anetaresohen-ne-be/20%Monthly2016-12-22 08:35
https://www.ballikombetar.info/rama-do-leje-per-te-vjedhur-edhe-1-vit/20%Monthly2016-12-22 08:35
https://www.ballikombetar.info/kur-islamombrojtesit-zhurmojne-krimet/20%Monthly2016-12-22 08:35
https://www.ballikombetar.info/kultivuesit-e-kanabisit-ne-tepelene-shfrytezojne-dhe-dhunojne-banoret/20%Monthly2016-12-22 08:35
https://www.ballikombetar.info/qeveri-teknike-me-konsensus-ose-me-presion-popullor/20%Monthly2016-12-22 08:36
https://www.ballikombetar.info/thuajuni-grave-vajzave-e-motrave-tuaja-ta-fshehin-bukurine/20%Monthly2016-12-22 08:39
https://www.ballikombetar.info/ujku-qimen-e-nderron-por-jo-edhe-zanatin/20%Monthly2016-12-22 08:39
https://www.ballikombetar.info/zoti-bilja/20%Monthly2016-12-22 08:40
https://www.ballikombetar.info/pse-nuk-reagon-adem-demaci/20%Monthly2016-12-22 08:40
https://www.ballikombetar.info/100-metra-qef/20%Monthly2016-12-22 08:40
https://www.ballikombetar.info/hashimi-duke-nenshkruar-faljen-e-tokes-shqiptare-malit-te-zi/20%Monthly2016-12-22 08:40
https://www.ballikombetar.info/arome-vllaznimi/20%Monthly2016-12-22 08:41
https://www.ballikombetar.info/rugove-zbardhjani-ftyren-kadri-bajrit/20%Monthly2016-12-22 08:41