XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.ballikombetar.info/dea-ne-shqiperi-ka-rilindur-mafia-e-droges-narko-trafiku-po-perdor-edhe-avione-te-vegjel/20%Monthly2016-12-22 08:41
https://www.ballikombetar.info/edvin-rama-fsheh-kapitullimin-e-ekonomise/20%Monthly2016-12-22 08:41
https://www.ballikombetar.info/koncesioni-i-rruges-se-kombit-afere-korruptive/20%Monthly2016-12-22 08:41
https://www.ballikombetar.info/turqia-po-u-kthehet-rrenjeve-te-lashta/20%Monthly2016-12-22 08:41
https://www.ballikombetar.info/shoku-tito/20%Monthly2016-12-22 08:44
https://www.ballikombetar.info/lugina-dhe-politika-boterore/20%Monthly2016-12-22 08:46
https://www.ballikombetar.info/shqiptaret-ndihmuan-serbine-qe-nga-roli-i-te-inkriminuares-te-luaj-viktimen-me-sukses/20%Monthly2016-12-22 08:46
https://www.ballikombetar.info/qeveria-megalomane-e-mustafes-ky-perbindesh-i-buxhetit-te-shtetit/20%Monthly2016-12-22 08:46
https://www.ballikombetar.info/lufta-psikologjike-kunder-identitetit-shqiptar/20%Monthly2016-12-22 08:47
https://www.ballikombetar.info/hashimi-nuk-ka-faj/20%Monthly2016-12-22 08:47
https://www.ballikombetar.info/ku-thrret-qameti/20%Monthly2016-12-22 08:47
https://www.ballikombetar.info/si-e-perjetova-mbi-supe-burgimin-politik-te-tim-shoqi/20%Monthly2016-12-22 08:47
https://www.ballikombetar.info/ky-eshte-persekutimi-me-i-madh-ne-historine-e-turqise/20%Monthly2016-07-30 15:20
https://www.ballikombetar.info/dgse-udb-a-dhe-hashim-thaci/20%Monthly2016-12-22 08:47
https://www.ballikombetar.info/ju-jeni-genjeshtaret-me-te-medhenje/20%Monthly2016-12-22 08:48
https://www.ballikombetar.info/hashim-thaci-100-dgse-dhe-100-udb/20%Monthly2016-12-22 08:52
https://www.ballikombetar.info/koncensioni-i-udhes-se-kombit-turqia-e-serbia/20%Monthly2016-12-22 09:03
https://www.ballikombetar.info/shefqet-krasniqi-i-blen-shtate-deputet-ne-parlamentin-e-kosoves/20%Monthly2016-12-22 09:03
https://www.ballikombetar.info/taksa-10-euro-per-rrugen-e-kombit-perpjekje-per-kthimin-e-shqiptareve-ne-izolim/20%Monthly2016-12-22 09:04
https://www.ballikombetar.info/kucedra-e-ujit-drejt-rritjes-se-cmimit-edhe-per-konsumatoret-familjare/20%Monthly2016-12-22 09:04
https://www.ballikombetar.info/bac-u-kry/20%Monthly2016-12-22 09:04
https://www.ballikombetar.info/a-po-pergatitet-likuidimi-i-sevdail-miftarit-per-ate-qe-foli-ne-gjykate/20%Monthly2016-12-23 21:34
https://www.ballikombetar.info/qeveria-e-televizionit-ose-bythe-e-vogel-pordhe-e-madhe/20%Monthly2016-12-23 21:34
https://www.ballikombetar.info/a-do-te-shuhen-mejtepet-e-gylenit-dhe-xhamite-e-erdoganit/20%Monthly2016-12-23 21:35
https://www.ballikombetar.info/hashim-thaci-me-sherbimin-sekret-dgse-e-ndau-mitrovicen-ne-dy-pjese/20%Monthly2016-12-23 21:36
https://www.ballikombetar.info/bashkimi-imagjinar-i-territorit-te-kosoves/20%Monthly2016-12-23 21:39
https://www.ballikombetar.info/nuk-na-duhen-percarjet/20%Monthly2016-12-23 21:40
https://www.ballikombetar.info/filozofia-rugoviane-sipas-filozofise-se-albert-camus-te-miti-i-sizifit/20%Monthly2016-12-23 21:42
https://www.ballikombetar.info/brez-mesi/20%Monthly2016-12-23 21:45
https://www.ballikombetar.info/mos-e-harroni-bujar-kaloshin/20%Monthly2016-12-23 21:48
https://www.ballikombetar.info/shenjetoret-serbe-ishin-te-shthurur-pedofile-mizore-dhe-te-etur-per-gjak/20%Monthly2016-12-23 21:51
https://www.ballikombetar.info/kristofor-kisi-kryepeshkopi-i-harruar-dhe-misteri-i-vdekjes/20%Monthly2018-02-25 23:18
https://www.ballikombetar.info/kush-jane-urdherdhenesit-e-bajram-hotit/20%Monthly2016-12-23 21:54
https://www.ballikombetar.info/shqiptaret-dhe-terrorizmi/20%Monthly2016-12-23 21:54
https://www.ballikombetar.info/tahir-zajmi-dhe-lidhja-e-dyte-e-prizrenit/20%Monthly2016-12-23 21:54
https://www.ballikombetar.info/ushtrija-clirimtare-e-kosoves-dhe-ushtrija-clirimtare-e-stankovecit/20%Monthly2016-12-23 21:55
https://www.ballikombetar.info/jemi-te-shokuar-me-ngjarjet-ne-munih/20%Monthly2016-12-23 21:56
https://www.ballikombetar.info/ipeshkvia-e-kosoves-bashkendane-dhimbjen-per-te-renet-e-munihut/20%Monthly2016-12-23 21:56
https://www.ballikombetar.info/asnje-kompromis-me-terroristet-dhunuesit-e-barbaret/20%Monthly2016-12-23 21:56
https://www.ballikombetar.info/pse-terrorizmi-islam/20%Monthly2016-12-23 21:56
https://www.ballikombetar.info/kryegjyshata-boterore-bektashiane/20%Monthly2016-12-23 21:56
https://www.ballikombetar.info/ngushellime-familjeve-sulaj-segashi-dhe-zabergja/20%Monthly2016-12-23 21:57
https://www.ballikombetar.info/kenan-sofuoglu-e-kercenon-me-vrasje-ish-futbollistin-hakan-sukur/20%Monthly2016-12-23 21:57
https://www.ballikombetar.info/erdogan-autorizon-dhune-fizike-ndaj-pilotit-shqiptar-qe-rrezoi-aeroplanin-rus-su-24/20%Monthly2016-07-23 12:50
https://www.ballikombetar.info/mbyllen-mijera-institucione-ne-turqi/20%Monthly2016-07-23 11:14
https://www.ballikombetar.info/familjaret-e-viktimave-ne-munchen-mberrijne-ne-vendin-e-ngjarjes/20%Monthly2016-07-23 10:45
https://www.ballikombetar.info/urrejtja-e-rame/20%Monthly2016-12-15 09:49
https://www.ballikombetar.info/rreziku-nga-ndergjegja-e-vrare-e-politikaneve-shqiptar/20%Monthly2016-12-23 21:57
https://www.ballikombetar.info/deklarate-per-shtyp-e-ballit-kombetar-demokrat-2/20%Monthly2016-12-23 21:57
https://www.ballikombetar.info/mos-kini-frike/20%Monthly2016-12-23 21:57
https://www.ballikombetar.info/nuk-ka-falje-per-kriminelet-qe-e-vrane-ahmet-krasniqin/20%Monthly2016-12-23 21:59
https://www.ballikombetar.info/deri-kur-me-keshtu/20%Monthly2016-12-23 22:38
https://www.ballikombetar.info/fantazma-e-mukjes/20%Monthly2016-12-23 22:39
https://www.ballikombetar.info/mesazh-nga-duboviku/20%Monthly2016-12-23 22:39
https://www.ballikombetar.info/nga-e-thena-ne-te-bere-shkon-ne-mes-nje-lum-i-tere/20%Monthly2016-12-23 22:39
https://www.ballikombetar.info/leter-e-hapur-e-te-perndjekurve-politik-per-ambasadorin-donald-lu/20%Monthly2016-12-23 22:55
https://www.ballikombetar.info/ne-turqi-shpallet-gjendja-e-jashtezakonshme/20%Monthly2016-07-20 21:19
https://www.ballikombetar.info/erdogan-konfirmon-ne-turqi-sundon-diktatura/20%Monthly2016-07-20 21:07
https://www.ballikombetar.info/gjeloshi/20%Monthly2016-12-23 22:39
https://www.ballikombetar.info/nata-e-shen-horrit/20%Monthly2016-12-23 22:42
https://www.ballikombetar.info/proteste-e-kote-e-nje-poeti-te-papune/20%Monthly2016-12-23 22:56
https://www.ballikombetar.info/fitore-e-parimeve-te-larta/20%Monthly2016-12-23 22:56
https://www.ballikombetar.info/velloja-e-reformes-ra/20%Monthly2016-12-23 22:56
https://www.ballikombetar.info/shpetuam-nga-demokracia-dhe-drejtesia/20%Monthly2016-12-23 22:57
https://www.ballikombetar.info/suddeutsche-zeitung-jemeni-sundohet-nga-fiset-ukraina-nga-oligarket-shqiperia-nga-klika-e-enver-hoxhes/20%Monthly2016-12-23 22:58
https://www.ballikombetar.info/varferia-doli-te-jete-me-e-forte-se-kombinati-i-celikut-te-partise/20%Monthly2016-12-23 23:09
https://www.ballikombetar.info/vuciq-e-quan-te-veshtire-kapitullin-e-35-te-per-kosoven-paralajmeron-takim-me-ramen/20%Monthly2016-12-24 08:20
https://www.ballikombetar.info/kujdes-me-21-korrik/20%Monthly2016-12-24 08:20
https://www.ballikombetar.info/nazistimi-i-kryeministrit/20%Monthly2016-12-24 08:21
https://www.ballikombetar.info/periudhe-kritike-per-sigurine-ne-kosove/20%Monthly2016-12-24 08:21
https://www.ballikombetar.info/vellezerit-turq/20%Monthly2016-12-24 08:21
https://www.ballikombetar.info/falsifikimi-i-historise-me-te-re-kombetare-nga-pseudopatriotet-dhe-clirimtaret/20%Monthly2016-12-24 08:25
https://www.ballikombetar.info/turqine-e-perfshine-vala-e-suspendimeve/20%Monthly2016-07-19 20:28
https://www.ballikombetar.info/grushti-i-shtetit-te-eroganit-qe-na-beri-mire/20%Monthly2016-12-24 08:30
https://www.ballikombetar.info/reforma-ne-drejtesi/20%Monthly2016-12-24 08:30
https://www.ballikombetar.info/paralajmerim-per-sulme-terroriste-ne-prishtine/20%Monthly2016-12-24 08:30
https://www.ballikombetar.info/lamtumire-edi-rama-kryeminister/20%Monthly2016-12-24 08:30
https://www.ballikombetar.info/po-torturohet-piloti-shqiptar-qe-rrezoi-aeroplanin-rus-su-24/20%Monthly2016-07-19 13:28
https://www.ballikombetar.info/cfare-ndodhi-gjate-grushtit-te-shtetit-ja-pse-nuk-u-vra-erdogan/20%Monthly2016-07-19 12:24
https://www.ballikombetar.info/nje-rrefim-per-naten-e-se-premtes-republika-turke-ka-vdekur/20%Monthly2016-07-20 10:40
https://www.ballikombetar.info/erdogan-i-dergon-rames-listen-e-gylenisteve-ne-tirane-ja-kush-jane-njerezit-e-gylen-ne-politike-dhe-media/20%Monthly2016-12-24 08:31
https://www.ballikombetar.info/10-sekretet-e-erreta-te-perandorise-osmane/20%Monthly2017-07-18 22:25
https://www.ballikombetar.info/ejvallah-erdogan-thanks-trump-mirsevjen-doktor/20%Monthly2016-12-24 08:32
https://www.ballikombetar.info/kur-tentimi-per-pucin-ushtarak-kthehet-ne-terrorizem-shteteror/20%Monthly2016-12-24 08:34
https://www.ballikombetar.info/te-burgosurit-e-kumavoves-jane-rrahur-kane-plage/20%Monthly2016-12-24 08:34
https://www.ballikombetar.info/jeniceret-e-erdoganit/20%Monthly2016-12-24 08:35
https://www.ballikombetar.info/lista-e-arrestimeve-ishte-e-gatshme-para-tentimit-te-grushtshtetit/20%Monthly2016-07-18 22:12
https://www.ballikombetar.info/haradinaj-erdoganin-se-kemi-vella-ne-kosove-mund-te-ndodhin-sulme-terroriste/20%Monthly2016-12-24 08:35
https://www.ballikombetar.info/bashkesia-islame-e-kosoves-e-pushtuar-prej-vahabisteve-dhe-neo-otomaneve-selxhuk/20%Monthly2016-12-24 08:35
https://www.ballikombetar.info/aydan-ozoguz-erdogan-dhe-turqia-te-respektojne-ndarjen-e-pushteteve-dhe-rregullat-demokratike/20%Monthly2016-07-18 12:38
https://www.ballikombetar.info/25-nga-34-kreret-e-pucit-gjeneral-e-kolonel-te-arrestuar-jane-me-prejardhje-shqiptare/20%Monthly2016-07-17 21:07
https://www.ballikombetar.info/flasin-familjaret-e-gjeneralit-adem-huduti/20%Monthly2016-12-24 08:35
https://www.ballikombetar.info/kausha-rioshe/20%Monthly2016-12-24 08:35
https://www.ballikombetar.info/erdogan-po-i-shkaterron-strukturat-demokratike/20%Monthly2016-07-17 19:58
https://www.ballikombetar.info/erdogan-nxjerr-peshtyme-mbi-gulen-in-shqiptaret-mbi-ademin/20%Monthly2016-12-24 08:36
https://www.ballikombetar.info/mbi-6000-te-burgosur-nder-ta-edhe-keshilltari-ushtarak-i-presidentit-erdogan/20%Monthly2016-07-17 16:01
https://www.ballikombetar.info/putin-i-telefonon-erdoganit/20%Monthly2016-07-17 15:21
https://www.ballikombetar.info/perse-kjo-dashuri-e-shqiptareve-ndaj-erdoganit/20%Monthly2016-12-24 08:37
https://www.ballikombetar.info/imami-i-selxhukeve-nprizren-enes-limani-therret-erdoganin-per-vrasjen-e-kundershtareve/20%Monthly2016-12-24 08:37
https://www.ballikombetar.info/vellezer-po-por-secili-gjeneral-ne-ushtrine-e-vet/20%Monthly2016-07-17 13:12
https://www.ballikombetar.info/familja-e-oficerit-turk-apel-dramatik-popullit-shqiptar/20%Monthly2016-07-17 12:03
https://www.ballikombetar.info/muftiu-i-beogradit-dhe-shefqet-krasniqi-e-pershendesin-fitoren-e-erdoganit-kunder-pucisteve/20%Monthly2016-07-17 11:11
https://www.ballikombetar.info/john-kerry-i-thote-erdoganit-ndale-dhunen/20%Monthly2016-07-17 10:46
https://www.ballikombetar.info/hulusi-akar-me-tradhtuan-kemalistet-shqiptare/20%Monthly2016-07-17 09:35
https://www.ballikombetar.info/selxhuket-dhe-shqipfolesit-ngrejne-harkun-e-triumfit/20%Monthly2016-07-17 08:24
https://www.ballikombetar.info/drejtesia-lincuese-e-rexhep-taip-erdogan/20%Monthly2016-07-17 07:16
https://www.ballikombetar.info/gjykata-e-tiranes-denon-me-1-vjet-e-4-muaj-burg-ballist-morinen/20%Monthly2016-12-24 08:37
https://www.ballikombetar.info/politka-kosovare-si-kacikat-e-pules-me-afat-te-skaduar/20%Monthly2016-12-24 08:37
https://www.ballikombetar.info/kriminelet-jane-te-humbur-perfundim-i-keq-po-i-pret/20%Monthly2016-12-24 08:38
https://www.ballikombetar.info/michael-rubin-keshilltar-i-pentagonit-ne-muajin-mars-e-paralajmeroi-grushtshtetin-ushtarak-ne-turqi/20%Monthly2016-07-16 21:13
https://www.ballikombetar.info/dhuna-dhe-hakmarrja-mund-ti-kushtojne-shume-shtrenjte-turqise/20%Monthly2016-07-16 20:42
https://www.ballikombetar.info/ne-bazen-e-nato-s-incirlik-ka-filluar-burgosja-e-oficereve/20%Monthly2016-07-16 20:34
https://www.ballikombetar.info/fillon-pastrimi-i-armates-turke-nga-oficeret-shqiptare/20%Monthly2016-12-24 08:38
https://www.ballikombetar.info/deputeti-turk-akuzon-erdoganin-se-orkestroi-pucin-per-interesa-politike/20%Monthly2016-12-24 08:38
https://www.ballikombetar.info/nje-kafe-e-embel-ne-kosova-sot/20%Monthly2016-12-24 08:38
https://www.ballikombetar.info/armata-turke-kerkon-rrezimin-e-erdoganit/20%Monthly2016-12-24 08:38
https://www.ballikombetar.info/deklarate-per-mediat-e-ambasadorit-te-shba-donald-lu-15-korrik-2016/20%Monthly2016-12-24 08:39
https://www.ballikombetar.info/nuk-dojme-me-deke-e-me-marre-rrenen-nvorr/20%Monthly2016-12-24 08:39
https://www.ballikombetar.info/doni-kurvin/20%Monthly2016-12-24 08:49
https://www.ballikombetar.info/te-shtyhet-ratifikimi-i-marreveshjes-me-malin-e-zi-dhe-i-bashkesise-se-komunave-serbe-deri-ne-zgjedhjet-e-reja/20%Monthly2016-12-24 09:49
https://www.ballikombetar.info/e-fitoi-pamvaresine/20%Monthly2016-12-24 09:49
https://www.ballikombetar.info/mos-e-provokoni-komunen-e-ferizajt/20%Monthly2016-12-24 09:49
https://www.ballikombetar.info/zef-mala-mes-lavdise-dhe-persekutimit/20%Monthly2016-07-14 09:52
https://www.ballikombetar.info/fox-news-bilall-shehu-nuk-solli-gruan-e-tij-solli-edi-ramen/20%Monthly2016-12-24 09:50
https://www.ballikombetar.info/kush-i-trembet-radikalizmit-ne-ballkan/20%Monthly2016-12-24 09:50
https://www.ballikombetar.info/forcat-e-armatosura-te-kosoves-pararoje-e-vellazerim-bashkimit/20%Monthly2016-12-24 09:50
https://www.ballikombetar.info/genocidi-grek-ne-shqiperine-juglindore-ne-vitet-1913-14-e-ne-vazhdim/20%Monthly2016-12-24 09:50
https://www.ballikombetar.info/balli-kombetar-demokrat-ne-shba-kerkon-te-mos-ratifikohet-marreveshja-e-demarkacionit/20%Monthly2016-12-24 09:50
https://www.ballikombetar.info/mustafa-kruja-me-urdher-te-enverit-titoja-zhduku-fizikisht-intelektualet-shqiptare-ne-jugosllavi/20%Monthly2016-11-30 20:59
https://www.ballikombetar.info/bedri-pejani-shqiptaret-e-kerkonin-sanxhakun-jo-per-shkak-te-ambicieve-imperialiste/20%Monthly2016-12-24 09:50
https://www.ballikombetar.info/mithat-frasheri-yne/20%Monthly2016-07-13 13:47
https://www.ballikombetar.info/shpetimi-i-isa-mustafes-dhe-hashim-thacit-demarkacioni-dhe-shperngulja-e-shqiptareve/20%Monthly2016-12-24 09:51
https://www.ballikombetar.info/ambasadori-lu-jemi-te-zhgenjyer-nga-basha/20%Monthly2016-12-24 09:51
https://www.ballikombetar.info/eh-mor-erion-veliaj-cdo-gje-qe-vjen-nga-komunizmi-eshte-verem/20%Monthly2016-12-24 09:51
https://www.ballikombetar.info/gaforrja-ne-qeveri-po-na-heq-edhe-statusin-e-kandidatit/20%Monthly2016-12-24 09:52
https://www.ballikombetar.info/njoftim-balli-kombetar-demokrat/20%Monthly2016-12-24 09:52
https://www.ballikombetar.info/stojanoviqi-ben-thirrje-per-funksionalizimin-e-kishes-se-sllobodan-millosheviqit-ne-kampusin-e-universitetit-te-prishtines/20%Monthly2016-12-24 09:52
https://www.ballikombetar.info/tortura-cnjerezore-ndaj-grupit-te-kumanoves/20%Monthly2016-12-24 09:52
https://www.ballikombetar.info/sadriazem-nturqi-dhe-kryetar-shteti-njugosllavi/20%Monthly2016-12-24 09:52
https://www.ballikombetar.info/keshillat-e-jahjages-dhe-rekomandimet-e-zonjes-nulland/20%Monthly2016-12-24 09:52
https://www.ballikombetar.info/besimtaret-dhe-tradhtaret/20%Monthly2016-12-24 09:53
https://www.ballikombetar.info/a-kemi-gazetari-te-pavarur-ne-kosove-apo-jo/20%Monthly2016-12-24 09:53
https://www.ballikombetar.info/shefi-katedres-se-gjeodezise-mali-i-zi-ska-parcela-kadastrale-pertej-kulles-e-cakorrit/20%Monthly2016-12-24 09:53
https://www.ballikombetar.info/3208/20%Monthly2016-12-24 09:53
https://www.ballikombetar.info/leter-myslimaneve-te-facebook-ut/20%Monthly2016-12-24 09:53
https://www.ballikombetar.info/udb-ja-dhe-emigracioni-shqiptar/20%Monthly2016-12-24 09:54
https://www.ballikombetar.info/dedikuar-mithat-frasherit/20%Monthly2016-07-07 13:17
https://www.ballikombetar.info/kombi-dhe-feja/20%Monthly2016-07-07 13:00
https://www.ballikombetar.info/lufta-e-gerhotit-nje-pusi-e-thurur-nga-italianet-dhe-komunistet/20%Monthly2016-12-24 09:55
https://www.ballikombetar.info/75-vjet-me-pare-ne-kosove/20%Monthly2018-02-25 17:46
https://www.ballikombetar.info/politizimi-i-misioneve-diplomatike-produkt-i-pazareve-politike/20%Monthly2016-12-24 10:07
https://www.ballikombetar.info/prof-ernest-koliqi-flet-ndersa-trupi-i-ali-kelcyres-percillet-ne-29-shtator-1963-ne-varrezat-acatolico-di-testaccio/20%Monthly2016-12-24 10:12
https://www.ballikombetar.info/e-verteta-e-armiqesise-se-tim-eti-me-enver-hoxhen/20%Monthly2016-12-24 11:36
https://www.ballikombetar.info/bashkia-lezhe-shpall-non-grata-historianin-turk-qe-fyu-skenderbeun/20%Monthly2016-12-24 10:18
https://www.ballikombetar.info/shtepite-e-medha-dhe-bejleret-shqiptare/20%Monthly2016-07-05 09:40
https://www.ballikombetar.info/thenie-brilante-per-shqiptaret-nga-faik-konica-dhe-mithat-frasheri/20%Monthly2016-07-05 09:11
https://www.ballikombetar.info/historia-e-via-egnatia-rruga-qe-bashkonte-perendimin-me-lindjen/20%Monthly2016-07-05 08:53
https://www.ballikombetar.info/cameria-ndergjegjja-e-vrare-e-shqiptareve/20%Monthly2018-05-31 22:08
https://www.ballikombetar.info/edvini-ne-paris-si-perfaqesues-i-lobit-serb/20%Monthly2016-12-24 10:19
https://www.ballikombetar.info/qeveria-kruja-deshmi-e-fakte-per-qellimin-e-thelle-atdhetar/20%Monthly2016-07-03 22:14
https://www.ballikombetar.info/safet-butka-qe-i-donte-shqiptaret-me-shume-nga-vetja/20%Monthly2016-12-24 10:19
https://www.ballikombetar.info/hamit-matjani-legjenda-e-agjentit-shqiptar-viktime-e-tradhetise-se-kim-filbit/20%Monthly2016-07-03 21:29
https://www.ballikombetar.info/ej-komandanta-te-pasluftes/20%Monthly2016-12-24 10:19
https://www.ballikombetar.info/pa-inat-per-2-korrikun-e-shqiptareve/20%Monthly2016-12-24 10:19
https://www.ballikombetar.info/stop-vrasjeve/20%Monthly2016-12-24 10:19
https://www.ballikombetar.info/punesimet-pa-kritere-ne-institucione-mjegullojne-te-ardhmen-e-shtetit-neser/20%Monthly2016-12-24 10:19
https://www.ballikombetar.info/pse-aziatiket-flasin-ne-emer-te-shqiptareve/20%Monthly2017-01-16 21:29
https://www.ballikombetar.info/e-vrane-sepse-ishte-femije-i-shqiptareve/20%Monthly2016-12-24 10:20
https://www.ballikombetar.info/eja-moter-2/20%Monthly2016-12-24 10:20
https://www.ballikombetar.info/mehmet-gradica-nacionalisti-qe-nuk-u-gjunjezua-kurre/20%Monthly2016-12-24 10:20
https://www.ballikombetar.info/heroi-qe-sfidoi-historine/20%Monthly2016-12-24 10:20