XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.ballikombetar.info/mehdi-frasheri-rrefimet-e-njeriut-celes-te-kufijve-tane-2/20%Monthly2016-06-30 23:02
https://www.ballikombetar.info/shqiperia-e-sheshit-omonia-e-vili-minarollit/20%Monthly2016-06-30 22:19
https://www.ballikombetar.info/martirizimi-i-nje-populli/20%Monthly2016-06-30 18:51
https://www.ballikombetar.info/muharrem-bajraktari-legjenda-e-nacionalizmit/20%Monthly2018-12-25 20:15
https://www.ballikombetar.info/grate-e-mia/20%Monthly2016-06-29 11:57
https://www.ballikombetar.info/disa-njoftime-me-pak-te-njohura-lidhur-me-inaugurimin-e-bustit-te-princ-lazarit-ne-mitrovicen-veriore/20%Monthly2016-06-29 11:14
https://www.ballikombetar.info/lindja-e-shqiperise-28-nentor-1912-3-shtator-1914/20%Monthly2016-06-29 10:21
https://www.ballikombetar.info/mesazhi-i-vatikanit-per-perfundimin-e-muajit-te-ramazanit/20%Monthly2016-12-24 10:21
https://www.ballikombetar.info/serbizimi-i-pjeses-veriore-pasoje-e-bisedimeve-te-brukselit/20%Monthly2016-12-24 10:21
https://www.ballikombetar.info/myfid-bej-libohova-diplomati-qe-krijoi-lek-un/20%Monthly2016-06-28 13:31
https://www.ballikombetar.info/erdogan-i-kerkon-falje-putinit/20%Monthly2016-12-24 10:21
https://www.ballikombetar.info/brexit-apo-thyerja-e-mitit-te-bashkimit-evropian/20%Monthly2016-12-24 10:21
https://www.ballikombetar.info/cka-cka-paska-thene-armand-duka/20%Monthly2016-06-27 13:43
https://www.ballikombetar.info/mustafa-kruja-leter-nolit-ne-shqiperi-po-sundon-titoja/20%Monthly2016-06-27 13:13
https://www.ballikombetar.info/mjerim-i-intelektual-i-bastardhimit-te-gjuhes-shqipe/20%Monthly2016-12-24 10:21
https://www.ballikombetar.info/car-lazari-ne-mitrovice/20%Monthly2016-12-24 10:21
https://www.ballikombetar.info/lef-nosi-kishte-biblioteken-e-dyte-te-shqiperise-pas-bibliotekes-se-mithat-frasherit/20%Monthly2016-12-24 10:21
https://www.ballikombetar.info/na-thone-fluturon-gomari-dhe-ne-shqiptaret-e-besojme/20%Monthly2016-12-24 10:22
https://www.ballikombetar.info/a-eshte-lazarati-sa-rusia/20%Monthly2016-12-24 10:22
https://www.ballikombetar.info/hello-england/20%Monthly2016-12-24 10:24
https://www.ballikombetar.info/shqiptaret-e-paudhe/20%Monthly2016-12-24 10:24
https://www.ballikombetar.info/maqedonia-ne-udhekryq/20%Monthly2016-12-24 10:24
https://www.ballikombetar.info/gjykata-certifikoi-beqajn-si-kampioni-i-edi-rames-ne-fushen-e-vjedhjes/20%Monthly2016-12-24 10:24
https://www.ballikombetar.info/anglia-mesim-kombetar-dhe-integrues/20%Monthly2016-12-24 11:30
https://www.ballikombetar.info/axhenda-e-rames-sa-vota-vodhe-sot/20%Monthly2016-12-24 11:30
https://www.ballikombetar.info/daniel-serwer-me-daljen-e-britanise-festoi-putini-vodka-e-tij-do-derdhet-ne-ballkan/20%Monthly2016-12-24 11:30
https://www.ballikombetar.info/edhe-cka-duhet-te-dini-per-hymnin-e-flamurit/20%Monthly2016-12-24 11:30
https://www.ballikombetar.info/miti-i-betejes-se-kosoves-i-shoqeruar-me-mitin-e-princit-shen-lazar-eshte-gjithnje-i-hapur-per-manipulim-politik-ecejaket-e-vidovdanit-nga-dita-e-shenjte-deri-te/20%Monthly2016-12-24 11:30
https://www.ballikombetar.info/opozita-e-cakorduar-pushtetaret-e-relaksuar/20%Monthly2016-12-24 11:31
https://www.ballikombetar.info/gruas-shqiptare/20%Monthly2016-12-24 11:31
https://www.ballikombetar.info/profesor-zef-pali-flaka-e-pashuar-e-fjales-shqipe-1910-1977/20%Monthly2016-12-24 11:31
https://www.ballikombetar.info/emigrim-shtetesh/20%Monthly2016-12-24 11:32
https://www.ballikombetar.info/be-dhe-shba-nuk-mund-te-pranojne-trafik-votash/20%Monthly2016-12-24 11:38
https://www.ballikombetar.info/bej-forever/20%Monthly2016-12-24 11:38
https://www.ballikombetar.info/arratisu/20%Monthly2016-12-24 11:38
https://www.ballikombetar.info/fillimet-e-shqiperise/20%Monthly2016-12-24 11:38
https://www.ballikombetar.info/ali-bajraktari-10-06-1904-17-01-1945/20%Monthly2016-12-24 11:39
https://www.ballikombetar.info/zhbogar-shefi-i-zyres-se-be-se-apo-president-i-serbeve-te-kosoves/20%Monthly2016-12-24 11:39
https://www.ballikombetar.info/edhe-une-jam-veteran/20%Monthly2016-12-24 11:39
https://www.ballikombetar.info/lufta-ime-per-kosoven/20%Monthly2016-12-24 11:39
https://www.ballikombetar.info/tregtar-flamujsh/20%Monthly2016-12-24 11:40
https://www.ballikombetar.info/ne-obiliq-qenka-kremtuar-renia-deshmor-e-sulltan-muratit/20%Monthly2016-12-24 11:40
https://www.ballikombetar.info/balli-kombetar-demokrat-kerkon-ndjekje-penale-per-ata-qe-shkelen-kushtetuten/20%Monthly2016-12-24 11:40
https://www.ballikombetar.info/ne-matera-basilicata-itali-themelohet-dega-e-katert-e-rrjetit-te-bizneseve-shqiptare-ne-itali/20%Monthly2016-06-17 10:26
https://www.ballikombetar.info/humbje-fitimtare/20%Monthly2016-12-24 11:40
https://www.ballikombetar.info/dekriminalizimi-i-politikes-farse-apo-realitet/20%Monthly2016-12-24 11:40
https://www.ballikombetar.info/ambasadori-mohamed-nabhan-drejtesia-e-zotit-eshte-ne-anen-e-serbeve-dhe-palestinezeve/20%Monthly2018-05-30 16:36
https://www.ballikombetar.info/megalomania-e-vmro/20%Monthly2016-12-24 11:40
https://www.ballikombetar.info/ne-slloveni-inicohet-themelimi-i-deges-se-ballit-kombetar-demokrat/20%Monthly2016-12-24 11:41
https://www.ballikombetar.info/pershendesim-te-gjithe-shqiptaret-me-himnin-e-ballit-kombetar-demokrat/20%Monthly2017-03-09 21:36
https://www.ballikombetar.info/nga-fjala-e-jani-dilos-komandant-i-forcave-ushtarake-te-ballit-kombetar/20%Monthly2016-12-24 11:41
https://www.ballikombetar.info/profesor-ibrahim-stublla-kryetar-nderi-i-ballit-kombetar-demokrat-ne-republiken-e-kosoves/20%Monthly2016-12-24 11:42
https://www.ballikombetar.info/shpifje-dhe-terror-per-te-kycur-skandalin-e-pergjimeve/20%Monthly2016-12-24 11:42
https://www.ballikombetar.info/e-majta-25-vjet-ne-simbioze-me-trashegimine-enveriste/20%Monthly2016-12-24 11:42
https://www.ballikombetar.info/fotomorganat-ne-perceptimet-politike/20%Monthly2016-12-24 11:42
https://www.ballikombetar.info/kuvendi-i-ballit-kombetar-demokrat-te-kosoves/20%Monthly2016-12-29 18:03
https://www.ballikombetar.info/dite-e-vecant-per-prishtinen-e-madhe-per-kosoven/20%Monthly2016-12-24 11:43
https://www.ballikombetar.info/me-rastin-e-pevjetorit-te-lidhjes-shqiptare-te-prizrenit/20%Monthly2016-12-24 11:43
https://www.ballikombetar.info/akademi-perkujtimore-ne-15-vjetorin-e-renjes-se-heroit-kombetar/20%Monthly2016-12-24 11:43
https://www.ballikombetar.info/takimi-rama-basha-nje-deshtim-i-pakuptimte/20%Monthly2016-12-24 11:44
https://www.ballikombetar.info/konsujt-analfabet-te-republikes-se-kosoves/20%Monthly2016-12-24 11:44
https://www.ballikombetar.info/i-am-from-kalaja-e-dodes/20%Monthly2016-12-24 11:44
https://www.ballikombetar.info/ne-rast-referendumi/20%Monthly2016-12-24 11:44
https://www.ballikombetar.info/raporti-i-departamanetit-amerikan-te-shtetit/20%Monthly2016-12-24 11:44
https://www.ballikombetar.info/deshmi-historike-per-deshmorin-e-kombit-jetullah-islami/20%Monthly2016-12-24 11:44
https://www.ballikombetar.info/ilia-dilo-per-pavaresine/20%Monthly2016-12-24 11:45
https://www.ballikombetar.info/fjala-e-at-ambroz-martinit-ne-kongresin-e-lidhjes-kosovare-1973/20%Monthly2017-07-18 22:12
https://www.ballikombetar.info/gjashtedhetvjetore-i-coptimit-nandor-1973/20%Monthly2016-12-24 11:45