XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.ballikombetar.info/vertet-skandaloz-dhe-i-papranueshem-ligjerisht-aktvendimi-i-gjykates-kushtetuese-lidhur-me-rastin-e-pronave-te-dy-ndermarrjeve-shoqerore-te-komunes-se-decanit-23-ha-te-te-cilave-iu-falen-kishes-se/20%Monthly2016-12-24 11:45
https://www.ballikombetar.info/miku-i-mire-njihet-ne-dite-te-veshtira/20%Monthly2016-12-24 11:45
https://www.ballikombetar.info/reagojne-diplomatet-nato-nuk-ka-kerkuar-nga-bdi-ja-ti-le-anash-ceshtjet-etnike/20%Monthly2016-12-24 11:46
https://www.ballikombetar.info/xhoni/20%Monthly2016-12-24 11:46
https://www.ballikombetar.info/te-gjitha-per-deshmoret-e-kombit/20%Monthly2016-12-24 11:46
https://www.ballikombetar.info/a-ka-budalla-qe-beson-nje-gje-te-tille/20%Monthly2016-12-29 19:58
https://www.ballikombetar.info/70-mije-veterane-te-luftes-se-uck-se-ne-kosove/20%Monthly2016-12-24 11:46
https://www.ballikombetar.info/ne-budallenjt/20%Monthly2016-12-24 11:46
https://www.ballikombetar.info/kush-i-kontrollon-bashkesite-fetare/20%Monthly2016-12-24 11:47
https://www.ballikombetar.info/vendi-im/20%Monthly2016-12-24 11:47
https://www.ballikombetar.info/interviste-e-kryetarit-te-partise-balli-kombetar-demokrat/20%Monthly2016-12-24 11:47
https://www.ballikombetar.info/hapi-i-pare-qe-duhet-pershendetur/20%Monthly2016-12-24 11:48
https://www.ballikombetar.info/shqiperia-etnike-eshte-nje-realitet-dhe-jo-enderr-romantike/20%Monthly2016-12-24 11:48
https://www.ballikombetar.info/e-pambaruar-asnjehere-per-vete-dhe-te-tjere/20%Monthly2016-12-24 11:48
https://www.ballikombetar.info/kongresi-i-permetit-projekti-sllav-mbi-shqiperine/20%Monthly2018-05-25 22:25
https://www.ballikombetar.info/si-e-organizuan-jugosllavet-kongresin-e-permetit/20%Monthly2016-12-24 11:52
https://www.ballikombetar.info/kuvendi-i-ldk-me-skandale/20%Monthly2016-12-24 11:56
https://www.ballikombetar.info/kosova-nuk-eshte-kercenim-per-ekstremizmin/20%Monthly2016-12-24 11:57
https://www.ballikombetar.info/zhvarrosja-e-patriot%d1%91ve/20%Monthly2016-12-24 11:57
https://www.ballikombetar.info/po-une-jam-i-martuar-me-shqiperine/20%Monthly2016-12-24 11:58
https://www.ballikombetar.info/spastrimi-etnik-antishqiptar-ne-kohen-e-luftes-se-pare-ballkanike/20%Monthly2017-07-18 22:16
https://www.ballikombetar.info/perpetuum-nobile/20%Monthly2016-12-24 11:58
https://www.ballikombetar.info/do-te-jetesohet-testamenti-i-skenderbeut/20%Monthly2018-11-07 21:44
https://www.ballikombetar.info/historiografia-dhe-publicistika-kroate-per-shqiptaret/20%Monthly2016-12-24 11:59
https://www.ballikombetar.info/kulmi-i-djallezise-politike/20%Monthly2016-12-24 11:59
https://www.ballikombetar.info/argumente-falas-per-enciklopedistet-malazias-qe-fyejne-shqiptaret/20%Monthly2016-12-24 11:59
https://www.ballikombetar.info/ja-dhe-xhevahiri-i-radhes-kunder-identitetit-dhe-historise-kombetare-te-shqiptareve/20%Monthly2016-12-24 11:59
https://www.ballikombetar.info/reagon-atdhetarisht-daim-hiseni-njeri-nga-themeluesit-e-uck-se/20%Monthly2016-12-29 19:39
https://www.ballikombetar.info/banori-i-varkes-se-noes/20%Monthly2016-05-19 18:08
https://www.ballikombetar.info/gjashte-libra-qe-kane-munguar-nje-shekull-ne-shqiperi/20%Monthly2016-12-24 12:00
https://www.ballikombetar.info/burri-i-vyer-i-kombit-petro-harito/20%Monthly2016-12-24 12:01
https://www.ballikombetar.info/himni-i-partise-balli-kombetar-demokrat/20%Monthly2016-12-24 12:01
https://www.ballikombetar.info/farmaktore/20%Monthly2016-12-24 12:01
https://www.ballikombetar.info/shaba/20%Monthly2016-12-24 12:01
https://www.ballikombetar.info/sofra-shqiptare-ne-san-vendemiano-tv-itali/20%Monthly2016-12-24 13:24
https://www.ballikombetar.info/budallai-i-bukur/20%Monthly2016-12-24 13:28
https://www.ballikombetar.info/kronologji-e-shkurter-e-tradhtise-komuniste-ndaj-shqiptareve/20%Monthly2018-02-15 14:21
https://www.ballikombetar.info/qeveria-le-ta-mbylle-edhe-akademine-e-shkencave/20%Monthly2016-12-24 14:21
https://www.ballikombetar.info/kosova-mes-sukseseve-dhe-deshtimeve-te-medha/20%Monthly2016-12-24 13:38
https://www.ballikombetar.info/pak-dite-para-se-te-nderronte-jete/20%Monthly2016-12-24 13:32
https://www.ballikombetar.info/poshte-ata-qe-sjane-pinjolle-te-bllokut-komunist/20%Monthly2016-12-24 13:32
https://www.ballikombetar.info/miu-shukriu/20%Monthly2016-12-24 13:32
https://www.ballikombetar.info/fenomeni-shukri-dhe-ish-sigurimi-i-shtetit/20%Monthly2016-12-24 13:32
https://www.ballikombetar.info/kush-po-fshihet-pas-agjenteve-te-kadri-veselit/20%Monthly2016-12-24 13:39
https://www.ballikombetar.info/deklarate-e-ballit-kombetar-demokrat-2/20%Monthly2016-12-24 13:39
https://www.ballikombetar.info/qeveria-mos-ta-turperoje-kosoven-dhe-shqiptaret/20%Monthly2016-12-15 10:04
https://www.ballikombetar.info/pro-votimit-dhe-numerimit-elektronik/20%Monthly2016-12-24 13:39
https://www.ballikombetar.info/injorimi-i-shpetimtarit-te-pdk-se/20%Monthly2016-12-24 13:39
https://www.ballikombetar.info/naim-miftari-o-fatmir-limaj-eshte-koha-e-fundit-te-flasesh-zbulo-kush-ishin-shefat-tone/20%Monthly2016-12-24 13:53
https://www.ballikombetar.info/balli-kombetar-demokrat-kunder-ratifikimit-te-marreveshjes-se-demarkacionit-me-malin-e-zi/20%Monthly2016-12-24 14:22
https://www.ballikombetar.info/deshmitari-qe-ishte-ulur-ne-nje-tavoline-me-ruzhdin-tregon-se-si-gani-geci-e-mbrojti-veten/20%Monthly2016-12-24 14:23
https://www.ballikombetar.info/puna-e-komisionit-qeveritar-e-barabarte-me-tradhti-kombetare/20%Monthly2016-12-24 14:23
https://www.ballikombetar.info/bujar-nishani-ngre-padi-ndaj-erjon-veliajt/20%Monthly2016-12-24 14:23
https://www.ballikombetar.info/banditet-pa-strehe/20%Monthly2016-12-24 14:24
https://www.ballikombetar.info/zgjedhjet-e-deshtuara-te-vmro-s-ne-maqedoni/20%Monthly2016-12-24 14:24
https://www.ballikombetar.info/johaness-haindl-ne-shkup/20%Monthly2016-12-24 14:24
https://www.ballikombetar.info/iniciative-qe-ia-vlene-te-mbeshtetet/20%Monthly2016-12-24 17:43
https://www.ballikombetar.info/ambrogio-guarneri/20%Monthly2016-12-24 17:44
https://www.ballikombetar.info/nje-leter-bujar-nishanit-per-camet/20%Monthly2016-12-24 17:48
https://www.ballikombetar.info/me-ner-teje/20%Monthly2016-12-24 17:48
https://www.ballikombetar.info/mos-e-prek-ushtria-clirimtare/20%Monthly2016-12-24 20:19
https://www.ballikombetar.info/reforma-e-vulgut/20%Monthly2016-12-27 11:22
https://www.ballikombetar.info/koha-e-xhafer-deves/20%Monthly2016-12-27 11:22
https://www.ballikombetar.info/9-maji/20%Monthly2016-12-29 20:00
https://www.ballikombetar.info/spiune-pasionante/20%Monthly2016-12-27 11:23
https://www.ballikombetar.info/bukuria-e-tmerrshme-e-tiransit-mentor/20%Monthly2016-12-27 11:24
https://www.ballikombetar.info/manual-per-kurva/20%Monthly2016-12-27 11:25
https://www.ballikombetar.info/kemi-cene/20%Monthly2016-12-27 11:29
https://www.ballikombetar.info/100-shkodra/20%Monthly2016-12-27 11:30
https://www.ballikombetar.info/9-maji-1945-dita-e-europes-fitores-e-lirise/20%Monthly2016-12-27 11:31
https://www.ballikombetar.info/babai-i-komandat-malisheves-i-di-emrat-e-atyre-qe-tradhtuan-ne-kumanove/20%Monthly2016-12-27 11:31
https://www.ballikombetar.info/perplasja-me-bashen-per-ambasadorin-lu-jozefina-topalli-ja-qendrimi-im/20%Monthly2016-12-27 11:33
https://www.ballikombetar.info/burtha/20%Monthly2016-12-27 11:34
https://www.ballikombetar.info/8-maj-1948-shtetezimi-i-bagetive-ty-te-kap-lista-si-reaksionar/20%Monthly2016-12-27 11:44
https://www.ballikombetar.info/amiko-kasaruho-autoritet-i-rralle-moral-i-shqiptareve/20%Monthly2016-12-27 12:16
https://www.ballikombetar.info/persekutimi-i-klerit-katolik-ne-shqiperi/20%Monthly2016-05-07 21:01
https://www.ballikombetar.info/kryengritesi-i-pare-si-e-dorezuan-anglo-amerikanet-tek-enver-hoxha/20%Monthly2016-05-07 05:55
https://www.ballikombetar.info/dy-pyetje-komisionit-qe-te-shpall-veteran-lufte-ne-kosove/20%Monthly2016-12-27 12:15
https://www.ballikombetar.info/po-te-ngrihej-sot-azem-hajdari/20%Monthly2016-12-27 12:16
https://www.ballikombetar.info/edhe-sot-me-ndjek-hija-i-tij/20%Monthly2016-12-27 12:16
https://www.ballikombetar.info/vajtimi-i-shqiptareve-per-vdekjen-e-skenderbeut/20%Monthly2016-05-06 13:45
https://www.ballikombetar.info/politika-e-skenderbeut/20%Monthly2017-04-30 10:47
https://www.ballikombetar.info/kryetrimi-i-shqiperise/20%Monthly2016-05-06 13:16
https://www.ballikombetar.info/turqit-dhe-beteja-e-kosoves/20%Monthly2016-05-06 13:04
https://www.ballikombetar.info/prejardhja-e-shqiptareve/20%Monthly2016-05-06 12:48
https://www.ballikombetar.info/fjala-e-ambasadorit-te-shba-donald-lu-ne-komisionin-e-posacem-per-reformen-ne-drejtesi/20%Monthly2016-12-27 12:17
https://www.ballikombetar.info/ludovic-magnin-kombetarja-e-shqiperise-kundershtare-e-rrezikshme/20%Monthly2016-05-05 20:46
https://www.ballikombetar.info/5-maji-simbol-i-komunizmit-dhe-pasuesve-te-tij-jo-simbol-kombetar/20%Monthly2016-12-27 12:17
https://www.ballikombetar.info/uli-forte-urime-per-pranimin-e-ffk-se-ne-uefa/20%Monthly2016-05-05 17:50
https://www.ballikombetar.info/apeli-i-arkitektit-italian-paolo-di-nardo-ngrihuni-ne-kembe-stop-tiranes-me-kulla/20%Monthly2016-12-27 12:17
https://www.ballikombetar.info/popullsia-e-epirit/20%Monthly2017-04-08 21:54
https://www.ballikombetar.info/tahiri-i-mbajti-ne-sirtar-shenjat-e-gishterinjve-te-frrokut/20%Monthly2016-12-27 12:17
https://www.ballikombetar.info/bardhekaltrit-e-tiranes-dhe-prishtines/20%Monthly2016-12-15 10:04
https://www.ballikombetar.info/fark-dhe-uck/20%Monthly2016-12-27 12:18
https://www.ballikombetar.info/fjala-e-kryetarit-te-lrpdsh-zijadin-sela-ne-protesten-e-shqiptareve-ne-shkup/20%Monthly2016-12-27 12:18
https://www.ballikombetar.info/festa-ka-por-vjedhja-qeveritare-nuk-pushon/20%Monthly2016-12-27 12:18
https://www.ballikombetar.info/leter-publike-deputeteve-te-republikes-se-kosoves/20%Monthly2016-12-27 12:18
https://www.ballikombetar.info/15-vjet-pas-luftes-ish-ushtaret-e-uck-se-ndjehen-te-lene-pas-dore/20%Monthly2016-12-27 12:19
https://www.ballikombetar.info/si-te-mbrohet-epoka-e-luftes-clirimtare/20%Monthly2016-12-27 12:19
https://www.ballikombetar.info/falenderim-titos-per-shkaterrimin-e-rezistences-ne-kosove/20%Monthly2018-05-18 17:51
https://www.ballikombetar.info/gostivari-i-cliruar-nga-ali-ahmeti/20%Monthly2016-12-27 12:19
https://www.ballikombetar.info/politika-shqiptare-bojkoton-per-pashket-janullatosin-dhe-nje-nen-i-rrezikshem/20%Monthly2016-12-27 12:20
https://www.ballikombetar.info/drejtesia-vonon-por-nuk-harron/20%Monthly2016-12-29 20:01
https://www.ballikombetar.info/kush-ua-ngjiti-bishtin-shqiptareve/20%Monthly2016-12-27 12:20
https://www.ballikombetar.info/ibrahim-rugova-pakti-nato-eshte-armata-jone-private/20%Monthly2018-05-30 21:59