XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.ballikombetar.info/pa-kacidhe/20%Monthly2016-12-27 12:21
https://www.ballikombetar.info/mos-u-shtirni-ju-lutem/20%Monthly2016-12-27 12:22
https://www.ballikombetar.info/bashkimi-i-shqiptareve-si-kontribut-per-stabilitetin-dhe-paqen/20%Monthly2016-12-27 12:22
https://www.ballikombetar.info/eulexi-eshte-vene-ne-ndjekje-te-deputetit-azem-syla/20%Monthly2016-12-15 09:50
https://www.ballikombetar.info/per-ata-qe-duan-te-dine-se-cfare-ka-arritur-shkenca-e-sotme-per-shqiperine-mesjetare-cdo-gje-tjeter-eshte-spekulim-me-shkencen/20%Monthly2016-04-26 22:16
https://www.ballikombetar.info/ne-suedi-formohet-dega-e-ballit-kombetar-demokrat/20%Monthly2016-12-27 12:23
https://www.ballikombetar.info/sh-k-iliria-dhe-market-kosova-treviso-itali-organizuan/20%Monthly2016-12-27 12:23
https://www.ballikombetar.info/ja-emrat-e-njerezve-te-rames-qe-kane-grabitur-miliarda-nga-shqiptaret/20%Monthly2016-12-27 12:23
https://www.ballikombetar.info/cka-seshte-komunizmi/20%Monthly2016-12-27 12:28
https://www.ballikombetar.info/doktori-ka-ardhur-2/20%Monthly2016-12-27 13:03
https://www.ballikombetar.info/%ef%bb%bfurime-shkupit/20%Monthly2016-12-27 12:43
https://www.ballikombetar.info/rendesia-e-lidhjes-se-prizrenit/20%Monthly2016-12-27 12:43
https://www.ballikombetar.info/ne-hijen-e-gjigantit/20%Monthly2016-04-25 08:49
https://www.ballikombetar.info/kujtime-mbi-vincenc-prennushin/20%Monthly2016-12-27 12:50
https://www.ballikombetar.info/fati-tragjik-i-karakterit-fisnik-i-atyre-qe-u-treten-per-shqiperine/20%Monthly2016-12-27 13:04
https://www.ballikombetar.info/kosova-shtet-per-gjynah-te-zotit/20%Monthly2016-12-27 13:06
https://www.ballikombetar.info/idhnaku-klosi/20%Monthly2016-12-28 07:19
https://www.ballikombetar.info/isuf-luzaj-shkrimtar-antologjik-dhe-profesor-filozofie-ne-amerike/20%Monthly2017-02-28 22:35
https://www.ballikombetar.info/si-u-vra-hasan-prishtina/20%Monthly2016-12-28 07:20
https://www.ballikombetar.info/ballaban-perkujtohen-anetaret-e-familjes-prekorogja-qe-u-dogjen-te-gjalle-nga-serbet-video/20%Monthly2016-12-28 07:20
https://www.ballikombetar.info/kurthi-i-kumanoves/20%Monthly2016-12-28 07:20
https://www.ballikombetar.info/rolet-e-besimeve-ne-boten-anadollake/20%Monthly2016-12-28 07:20
https://www.ballikombetar.info/pritmi-i-shqiperise-varet-nga-puna-e-mesuesve/20%Monthly2017-07-17 21:44
https://www.ballikombetar.info/shkrirja-e-dialekteve-te-shqipes/20%Monthly2016-12-28 07:20
https://www.ballikombetar.info/shteti-e-besimi/20%Monthly2016-04-24 15:05
https://www.ballikombetar.info/varrimi-i-naim-frasherit/20%Monthly2018-05-30 21:08
https://www.ballikombetar.info/as-ahmet-zogu-seshte-tradhetor-dhe-as-fan-noli-seshte-bolshevik/20%Monthly2016-04-24 14:02
https://www.ballikombetar.info/londer-nuk-duam-te-jemi-si-shqiperia/20%Monthly2016-12-28 07:21
https://www.ballikombetar.info/pse-e-duan-fadil-hoxhen/20%Monthly2016-12-28 07:21
https://www.ballikombetar.info/presidenti-nishani-dosja-e-shish-me-oficere-policie-te-inkriminuar-fle-ne-zyren-e-tahirit/20%Monthly2016-12-28 07:21
https://www.ballikombetar.info/nuk-armatosen-dhitsat/20%Monthly2016-12-28 07:22
https://www.ballikombetar.info/mehdi-frasheri-rrefimet-e-njeriut-celes-te-kufijve-tane/20%Monthly2016-12-28 07:29
https://www.ballikombetar.info/tragjedia-e-shqiptareve-te-greqise-dhe-dy-foto/20%Monthly2016-12-28 07:29
https://www.ballikombetar.info/shkupi-kryeqender-e-shqiptareve/20%Monthly2016-12-28 07:29
https://www.ballikombetar.info/reagim-i-shoqates-trojet-e-arbrit/20%Monthly2016-12-28 07:29
https://www.ballikombetar.info/lojerat-partizane-enver-hoxha-fadil-hoxha/20%Monthly2016-12-28 07:29
https://www.ballikombetar.info/pedofilija-e-shtetit-turk-ndaj-shtetit-te-kosoves/20%Monthly2016-12-28 07:29
https://www.ballikombetar.info/a-duhet-kerkuar-trojen-buze-lumit-buna/20%Monthly2016-12-28 07:30
https://www.ballikombetar.info/balli-kombetar-demokrat-mbeshtet-ndryshimet-demokratike-ne-irjm/20%Monthly2016-12-28 07:43
https://www.ballikombetar.info/shteti-i-statujave-te-pervetesuara-maltreton-te-burgosurit-shqiptar/20%Monthly2016-12-28 07:30
https://www.ballikombetar.info/gjykata-speciale-arsyeja-e-vrasjes-se-ish-ushtarit-te-uck-se-ne-drenas/20%Monthly2016-12-28 07:30
https://www.ballikombetar.info/mergimtaret-qytetaret-e-shtetit-pa-identitet/20%Monthly2016-12-28 07:30
https://www.ballikombetar.info/ke-do-leshoje-shullazi-te-parin-ramen-apo-tahirin/20%Monthly2016-12-28 07:30
https://www.ballikombetar.info/vrasja-misterioze-e-ish-luftetarit-te-uck-se-bedri-curri/20%Monthly2016-12-28 07:30
https://www.ballikombetar.info/koha-na-therret/20%Monthly2016-12-28 07:30
https://www.ballikombetar.info/por-edhe-pacifistet-nuk-se-rrine-duarkryq/20%Monthly2016-12-28 07:31
https://www.ballikombetar.info/fali-o-zot-sepse-nuk-dijne-se-cka-shkruajne/20%Monthly2016-12-28 07:31
https://www.ballikombetar.info/majlinda-kelmendi-krenaria-e-sportit-shqiptar/20%Monthly2016-12-15 10:04
https://www.ballikombetar.info/donald-lu-pershendes-arrestimin-e-shullazit-shpresoj-te-kemi-drejtesi-te-paster/20%Monthly2016-12-28 07:31
https://www.ballikombetar.info/fadil-hoxha-bira-e-miut-300-grosh/20%Monthly2016-12-28 07:31
https://www.ballikombetar.info/shteti-i-hashimit/20%Monthly2016-12-28 07:31
https://www.ballikombetar.info/bashkimi-i-viseve-shqiptare-gjate-pushtimit-italo-gjerman/20%Monthly2016-12-28 07:34
https://www.ballikombetar.info/situate-alarmante-ne-maqedoni/20%Monthly2016-12-28 07:44
https://www.ballikombetar.info/presidenti-bujar-nishani-dekoron-atdhetarin-dhe-pleqnarin-binak-alia/20%Monthly2016-12-28 07:45
https://www.ballikombetar.info/shqiperia-qe-ka-ngecur/20%Monthly2016-12-28 07:45
https://www.ballikombetar.info/rruga-e-arberit-deshtoi-kryeministri-ngroh-vezet-ne-lungomare/20%Monthly2016-12-28 07:45
https://www.ballikombetar.info/kapidan-llesh-gjon-marku-mbrojtes-i-trashegimise-shekullore-te-nderit-beses-e-burrnise/20%Monthly2016-12-28 07:45
https://www.ballikombetar.info/une-spaguhem-e-nuk-shes-dhe-per-atdhe-si-ju-te-ndershmit/20%Monthly2016-12-28 07:45
https://www.ballikombetar.info/sali-cekaj-mirenjohe-gjithe-shqiptareve/20%Monthly2016-12-28 07:46
https://www.ballikombetar.info/at-nikolla-marku-kunder-janullatos-bandit-me-veshje-prifti-po-kerkon-derdhje-gjaku/20%Monthly2016-12-28 07:51
https://www.ballikombetar.info/ps-ne-zi-po-sikur-te-flase-ai/20%Monthly2016-12-28 07:51
https://www.ballikombetar.info/angazhimi-politik-e-ushtarak-i-sali-cekut/20%Monthly2016-12-29 11:30
https://www.ballikombetar.info/bujani-konferenca-e-mashtrimit-komunist/20%Monthly2016-12-28 08:03
https://www.ballikombetar.info/gjeturia/20%Monthly2016-12-28 08:05
https://www.ballikombetar.info/milionerit-te-ri/20%Monthly2016-12-28 08:05
https://www.ballikombetar.info/igfm-perkrah-protesten-gjithepopullore-te-lr-pdsh/20%Monthly2016-12-28 08:06
https://www.ballikombetar.info/varret-e-kosoves-ne-kukes/20%Monthly2016-12-28 08:06
https://www.ballikombetar.info/nuk-eshte-rastesi/20%Monthly2016-12-28 08:26
https://www.ballikombetar.info/kosova-qeveriset-nga-nderkombetaret-shfrytezohet-nga-armiqte-e-saj-shekullor/20%Monthly2016-12-28 08:30
https://www.ballikombetar.info/irjm-shqiptaret-e-mire-jane-shqiptaret-e-vdekur/20%Monthly2016-04-18 09:38
https://www.ballikombetar.info/nuk-e-dekorojme-fadil-hoxhen/20%Monthly2016-12-28 08:32
https://www.ballikombetar.info/mustafa-kruja-nuk-hakmerrem-per-plagosjen-me-ka-goditur-partia-komuniste/20%Monthly2016-04-17 15:55
https://www.ballikombetar.info/nderron-jete-legjenda-e-prishtines/20%Monthly2016-04-17 15:22
https://www.ballikombetar.info/internimi-i-pare-1945/20%Monthly2016-12-28 08:34
https://www.ballikombetar.info/prej-nje-pllake-spiune-po-del-nami-i-qeverise/20%Monthly2016-12-28 08:34
https://www.ballikombetar.info/cfare-e-pret-ramen-ne-tirane/20%Monthly2016-12-28 08:34
https://www.ballikombetar.info/dyshim/20%Monthly2016-12-28 08:35
https://www.ballikombetar.info/keni-deshire-te-qeveriseni-por-voten-e-shisni/20%Monthly2016-04-16 20:19
https://www.ballikombetar.info/poeti-piro-kuqi/20%Monthly2016-04-16 20:16
https://www.ballikombetar.info/kukesi-u-dekorua-nderi-i-kombit/20%Monthly2016-12-28 08:35
https://www.ballikombetar.info/reagim-ndaj-musa-xhaferi-mama/20%Monthly2016-12-28 08:35
https://www.ballikombetar.info/fragment-nga-libri-gjalle-pas-mbytjes-se-anijes/20%Monthly2016-12-28 08:35
https://www.ballikombetar.info/prof-ibrahim-kelmendi-iliret-jane-populli-me-i-vjeter-ne-ballkan/20%Monthly2016-12-28 08:35
https://www.ballikombetar.info/kadri-veselit-ish-shef-i-shik-ut-zkz-g2-uck-gjate-luftes/20%Monthly2016-12-28 08:36
https://www.ballikombetar.info/si-u-hodhen-bazat-e-realizmit-socialist-ne-letersi/20%Monthly2017-03-23 22:23
https://www.ballikombetar.info/ura-e-gabimeve/20%Monthly2016-12-28 08:37
https://www.ballikombetar.info/zbardhja-e-kosova-papers-pastron-skenen-politike/20%Monthly2016-12-28 08:37
https://www.ballikombetar.info/ju-pres-ne-bronx/20%Monthly2016-12-28 08:37
https://www.ballikombetar.info/mustafa-kruja-nuk-mundem-me-dashtun-serbin-beligradin-xhelatet-e-vllazenve-te-mij-kosovare/20%Monthly2017-07-18 21:26
https://www.ballikombetar.info/terrorist-ishte-enver-hoxha-e-jo-xhafer-deva/20%Monthly2018-05-31 21:48
https://www.ballikombetar.info/igfm-denoncon-ahmetin-dhe-gruevskin-ne-bon-te-gjermanise/20%Monthly2016-12-28 08:38
https://www.ballikombetar.info/masakra-e-gurezit-per-te-mos-u-perseritur/20%Monthly2019-04-20 08:27
https://www.ballikombetar.info/nipi-i-mustafa-krujes-atentati-qe-i-beri-njesiti-gueril-gjyshit-tim-ja-xhaketa-e-shpuar-nga-plumbat/20%Monthly2017-03-20 15:54
https://www.ballikombetar.info/ka-perfunduar-koha-e-pansllavizmit-komunist-ne-trojet-e-arbrit/20%Monthly2016-12-28 08:39
https://www.ballikombetar.info/antena/20%Monthly2016-12-28 08:42
https://www.ballikombetar.info/doktori-te-10/20%Monthly2016-04-12 17:37
https://www.ballikombetar.info/pleh-nga-rudolf-marku/20%Monthly2016-04-12 17:09
https://www.ballikombetar.info/baruti-cam/20%Monthly2016-12-28 08:52
https://www.ballikombetar.info/botohet-nje-veper-e-rendesishe-e-akademik-aleksander-stipceviq/20%Monthly2016-12-28 08:53
https://www.ballikombetar.info/bariu/20%Monthly2016-12-28 08:53
https://www.ballikombetar.info/si-u-vendos-vija-ndarese-ne-letersi/20%Monthly2016-04-12 14:35
https://www.ballikombetar.info/fjalimi-i-rilindasi-te-madh-ilia-dilo-sheperi-gjirokaster-me-28-nentor-1920/20%Monthly2018-02-24 08:04
https://www.ballikombetar.info/mos-cito/20%Monthly2016-12-28 08:57
https://www.ballikombetar.info/korab-mula-me-duar-te-keputura/20%Monthly2016-12-28 09:00
https://www.ballikombetar.info/enver-hoxha-i-dekoroi-te-gjithe-serbet-qe-e-masakruan-kombin-shqiptar-dhe-shkaterruan-shqiperine-etnike/20%Monthly2019-04-20 08:27
https://www.ballikombetar.info/shqiptarja-e-pare-kapitene-ne-ushtrine-amerikane/20%Monthly2016-12-28 09:00
https://www.ballikombetar.info/ne-kujtim-te-heroit-poetit-piktorit-dhe-patriotit-te-shquar-agim-ramadanit/20%Monthly2016-12-28 09:01
https://www.ballikombetar.info/perbindeshi-nuk-merr-me-fryme/20%Monthly2016-12-28 09:03
https://www.ballikombetar.info/shperngulja-e-shqiptareve-2/20%Monthly2016-12-28 09:05
https://www.ballikombetar.info/buka/20%Monthly2016-12-28 09:08
https://www.ballikombetar.info/nuk-behet-shqiperia-me-kopila/20%Monthly2016-12-28 09:11
https://www.ballikombetar.info/sala-te-ben-selam/20%Monthly2016-12-28 09:18
https://www.ballikombetar.info/ismail-cala-deputet/20%Monthly2016-12-28 09:18
https://www.ballikombetar.info/ish-zyrtari-komunist-denohet-me-20-vite-burg-per-krime-kunder-njerezimit/20%Monthly2016-12-28 09:25
https://www.ballikombetar.info/uliks-pa-itake/20%Monthly2016-04-10 14:53
https://www.ballikombetar.info/xhafer-deva-ky-burre-i-pathyer-i-kombit-shqiptar/20%Monthly2018-02-24 08:52
https://www.ballikombetar.info/11-pridh/20%Monthly2016-12-28 09:18
https://www.ballikombetar.info/konseguencat-e-nje-inaugurimi-paradoksal/20%Monthly2016-12-28 09:19
https://www.ballikombetar.info/balli-kombetar-demokrat-per-vetevendosje-shqiptare/20%Monthly2016-12-28 09:19
https://www.ballikombetar.info/letra-e-nexhmije-xhuglinit-derguar-dushan-mugoshes-7-maj-1944/20%Monthly2016-12-28 09:19
https://www.ballikombetar.info/midhat-frasheri-iluministi-i-fundit/20%Monthly2016-12-28 09:20
https://www.ballikombetar.info/profecia-e-ilir-strazimirit/20%Monthly2016-12-28 09:20
https://www.ballikombetar.info/klyshi-kurvit/20%Monthly2016-12-28 09:24
https://www.ballikombetar.info/sofo/20%Monthly2016-12-28 09:25
https://www.ballikombetar.info/mozaik-me-gjak/20%Monthly2016-12-29 11:43
https://www.ballikombetar.info/doktori-ka-ardhur/20%Monthly2016-12-28 09:33
https://www.ballikombetar.info/justina/20%Monthly2016-12-28 09:25
https://www.ballikombetar.info/e-ku-eshte-problemi-ketu/20%Monthly2016-12-28 09:27
https://www.ballikombetar.info/pse-po-falsifikohet-beteja-e-koshares/20%Monthly2016-12-28 09:37
https://www.ballikombetar.info/ekskluzive-intervista-e-sali-cekajt-tropoje-1998/20%Monthly2016-12-28 09:39
https://www.ballikombetar.info/albanian-pm-trumps-election-would-be-a-threat/20%Monthly2016-12-28 09:40
https://www.ballikombetar.info/kur-himnizohet-diktatori-dhe-krimineli/20%Monthly2016-12-28 09:43
https://www.ballikombetar.info/uck-perteritja-e-emrit-te-lirise/20%Monthly2016-12-28 09:46
https://www.ballikombetar.info/vasil-shantiq-shanto-atentatori-i-adem-boletinit/20%Monthly2017-07-18 21:54
https://www.ballikombetar.info/resurrectio/20%Monthly2016-12-28 09:47
https://www.ballikombetar.info/ldk-haram-te-qofte-gjithcka-qe-beme-pe-ty/20%Monthly2016-12-28 09:47
https://www.ballikombetar.info/karakteri-kombetar-i-programi-te-lidhjes-se-dyte-te-prizrenit-1943/20%Monthly2016-12-28 09:47
https://www.ballikombetar.info/libri-i-prof-hazir-shales-lidhja-e-dyte-e-prizrenit/20%Monthly2016-12-28 09:47
https://www.ballikombetar.info/ju-flet-tirama/20%Monthly2016-12-28 09:47
https://www.ballikombetar.info/interviste-safet-hyseni-bdi-do-e-pesoje-si-ppd/20%Monthly2016-12-28 09:47
https://www.ballikombetar.info/largimi-i-kusareve-politik-shpetim-per-vendin/20%Monthly2016-12-28 09:47
https://www.ballikombetar.info/faleminderit-tom-lantos-dioguardi-mark-sopi/20%Monthly2016-12-28 09:48
https://www.ballikombetar.info/ago-agaj-1897-1994-prefekti-i-mitrovices/20%Monthly2016-12-28 09:48
https://www.ballikombetar.info/kur-te-bashkohet-kosova-me-shqiperine/20%Monthly2016-12-21 21:53
https://www.ballikombetar.info/shpifsi-me-pseudonim/20%Monthly2016-12-28 09:50
https://www.ballikombetar.info/lutje-per-z-lulzim-basha/20%Monthly2016-12-28 09:52
https://www.ballikombetar.info/shkolla-teknike/20%Monthly2016-12-28 09:52
https://www.ballikombetar.info/e-verteta-e-lidhjes-sime-dhe-ish-ministrave-me-ismail-mulletin/20%Monthly2016-12-28 09:52
https://www.ballikombetar.info/e-bukura-e-vetmuar/20%Monthly2016-04-06 22:29
https://www.ballikombetar.info/inaugurimi-i-thacit-ne-shesh-sprove-per-opoziten-test-i-fundit-per-elektoratin-rugovian/20%Monthly2016-12-28 09:51
https://www.ballikombetar.info/shperngulja-e-shqiptareve/20%Monthly2016-12-28 09:52
https://www.ballikombetar.info/panamaja-gishti-pas-te-cilit-fshihemi/20%Monthly2016-12-28 09:52
https://www.ballikombetar.info/percaresit-e-kosoves/20%Monthly2017-04-08 06:18
https://www.ballikombetar.info/hija-e-diktatorit-dhe-denimi-i-krimeve-te-komunizmit/20%Monthly2017-03-12 21:18
https://www.ballikombetar.info/eja-moter/20%Monthly2016-12-28 09:58
https://www.ballikombetar.info/fshati-i-psheretimave/20%Monthly2016-12-28 09:58
https://www.ballikombetar.info/mirakaj-shqiperia-europiane-sic-e-enderruan-ish-te-persekutuarit-do-te-behet-realitet/20%Monthly2016-12-28 09:58
https://www.ballikombetar.info/armik/20%Monthly2016-12-28 09:58
https://www.ballikombetar.info/asociacioni-kalon-vijat-e-pakos-se-ahtisarit/20%Monthly2018-07-22 19:22
https://www.ballikombetar.info/korca/20%Monthly2016-12-28 09:58
https://www.ballikombetar.info/e-bukura-shqiperi/20%Monthly2016-12-28 09:58
https://www.ballikombetar.info/qeveria-e-veglave/20%Monthly2016-12-28 09:59
https://www.ballikombetar.info/kosova-ne-be-dhe-ne-nato-ose-e-ribashkuar-me-shqiperine/20%Monthly2016-12-28 09:59
https://www.ballikombetar.info/rrofte-rrota/20%Monthly2016-12-28 09:59
https://www.ballikombetar.info/ne-vend-te-nekrologut/20%Monthly2016-12-28 09:59
https://www.ballikombetar.info/gjermanet-na-ofruan-shtet-te-pavarur-kosoven-dhe-camerine/20%Monthly2017-07-18 21:43
https://www.ballikombetar.info/emocionet-e-princeshes-shqiptare/20%Monthly2016-12-28 09:59
https://www.ballikombetar.info/doktori-ta-qa-mamin/20%Monthly2016-12-28 09:59
https://www.ballikombetar.info/ta-bejme-shqiperine-call-center/20%Monthly2016-12-28 10:00
https://www.ballikombetar.info/ah-rugova/20%Monthly2017-05-15 08:54
https://www.ballikombetar.info/ik-nga-kurvizmi/20%Monthly2017-05-15 09:01
https://www.ballikombetar.info/kuceder/20%Monthly2016-12-28 10:01
https://www.ballikombetar.info/sala-saliu/20%Monthly2016-12-28 10:01
https://www.ballikombetar.info/mitrovica-kryeqytet/20%Monthly2016-12-28 10:01
https://www.ballikombetar.info/kurvi-smundi/20%Monthly2016-12-28 10:01
https://www.ballikombetar.info/hello-gill/20%Monthly2016-12-28 10:01
https://www.ballikombetar.info/kalvari-i-ballistit-qe-dha-leksione-ne-te-gjitha-universitetet-e-amerikes/20%Monthly2017-05-15 09:06
https://www.ballikombetar.info/vlora-dhe-kosova/20%Monthly2018-05-19 07:26
https://www.ballikombetar.info/shqiperia-e-partive-dhe-partiakeve/20%Monthly2016-12-28 10:02
https://www.ballikombetar.info/rreth-shkaqeve-te-percarjes-se-shqiptareve/20%Monthly2017-07-18 21:47
https://www.ballikombetar.info/shqiptaret/20%Monthly2016-12-28 10:02
https://www.ballikombetar.info/genocidi-demokratik-i-shqiptareve/20%Monthly2016-12-28 10:02
https://www.ballikombetar.info/pasul/20%Monthly2016-12-28 10:03
https://www.ballikombetar.info/vrasja-e-mark-gjon-markut/20%Monthly2018-01-08 13:52
https://www.ballikombetar.info/kufiri-i-shqiptareve-me-serbine-ndodhet-te-miniera-e-aleksincit/20%Monthly2016-12-29 12:52
https://www.ballikombetar.info/sa-te-jem-une-kryeminister-nuk-do-ta-njohim-kosoven/20%Monthly2016-12-28 10:05
https://www.ballikombetar.info/midhat-frasheri-gjeniu-i-panjohur-jo-gjeniu-fatalist/20%Monthly2016-12-28 10:05
https://www.ballikombetar.info/mbijetese-nen-terror/20%Monthly2016-12-28 10:05
https://www.ballikombetar.info/kufiri-me-malin-e-zi-kalon-ne-cakorr/20%Monthly2016-12-28 10:08
https://www.ballikombetar.info/ne-genjejme/20%Monthly2017-06-14 12:03
https://www.ballikombetar.info/nje-oshetime-eshtrash-te-dhunuara/20%Monthly2016-12-28 10:19
https://www.ballikombetar.info/jam-skraparlli/20%Monthly2016-12-28 10:19
https://www.ballikombetar.info/ma-gezofsh-yllin-o-partizan/20%Monthly2016-04-03 08:58
https://www.ballikombetar.info/aleksander-rankoviq-i-dekoruar-nga-enver-hoxha-per-maskakrat-ndaj-shqiptareve-ne-kosove/20%Monthly2018-05-18 08:47
https://www.ballikombetar.info/komunisti/20%Monthly2018-11-04 17:58
https://www.ballikombetar.info/komunist-mos-mu-boft-as-qeni-shpise/20%Monthly2018-11-04 17:53
https://www.ballikombetar.info/ismaili/20%Monthly2016-04-04 19:17
https://www.ballikombetar.info/i-kujtoj-bolshevikes-pasionante/20%Monthly2016-12-29 11:44
https://www.ballikombetar.info/nga-rruga-e-arberit-te-rruga-e-lumit-te-vlores/20%Monthly2016-12-29 11:45
https://www.ballikombetar.info/mos-kosove/20%Monthly2016-12-29 11:45
https://www.ballikombetar.info/helmi-i-gjarprit-koka-e-dhelpres-dhe-politika-e-barkut/20%Monthly2016-12-29 11:50
https://www.ballikombetar.info/ta-themi-realitetin/20%Monthly2016-12-29 11:59
https://www.ballikombetar.info/komisioni-vleresoi-anen-teknike-e-ligjore-por-jo-ate-shkencore/20%Monthly2016-12-29 12:22
https://www.ballikombetar.info/mos-harroni/20%Monthly2016-12-29 12:22
https://www.ballikombetar.info/kuja-profetike/20%Monthly2016-12-29 12:23
https://www.ballikombetar.info/lumi-i-vlores-dhe-kocoja-qe-ka-dale-nga-shtrati/20%Monthly2016-12-29 12:23
https://www.ballikombetar.info/ndahet-nga-jeta-hans-dietrich-genscher-nje-gjerman-i-madh-dhe-nje-mik-i-shquar-i-shqiptareve/20%Monthly2016-12-29 12:24
https://www.ballikombetar.info/nje-pergjigje-ndryshe-per-ministrin-abrashi/20%Monthly2016-12-29 12:24
https://www.ballikombetar.info/kur-zoti-do-ti-humbe-dikujt-burrerine-ne-fillim-i-shkaterron-kuleten/20%Monthly2016-12-29 12:24
https://www.ballikombetar.info/lufta-civile-mes-shqiptareve-dhe-lindja-e-shtetit-grek/20%Monthly2018-12-28 23:39
https://www.ballikombetar.info/pucrra-shkon-e-vjen/20%Monthly2016-12-29 12:25
https://www.ballikombetar.info/nokshiqi-normandia-e-harruar-e-shqiptareve/20%Monthly2016-12-29 12:25
https://www.ballikombetar.info/kufiri-me-malin-e-zi-ka-qene-dhe-do-te-mbetet-ne-cakorr-dhe-zhleb-te-kulla-aty-ku-ka-qene-qe-80-vite/20%Monthly2016-12-29 12:27
https://www.ballikombetar.info/ku-ishe-ti/20%Monthly2016-12-29 12:27
https://www.ballikombetar.info/hashim-thaci-e-heq-vulen-presidenciale-flamurin-dardan-nga-stema-e-presidentit/20%Monthly2016-12-29 12:27
https://www.ballikombetar.info/qajtore/20%Monthly2016-12-29 12:28
https://www.ballikombetar.info/aristokracia-e-ish-te-persekutuareve-politike-sherbetore-e-sorosit/20%Monthly2016-12-29 12:28
https://www.ballikombetar.info/nje-mesazh-nga-burimet-historike-per-te-gjithedishmit/20%Monthly2016-12-29 12:29
https://www.ballikombetar.info/endrra-me-gjykate-hage/20%Monthly2016-12-29 12:28
https://www.ballikombetar.info/hallall-isis/20%Monthly2016-12-29 12:28