XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.ballikombetar.info/kur-nje-komb-voton-dhe-zgjedh-krimin-ai-mallkon-dhe-humb-edhe-emrin-e-vet/20%Monthly2016-12-29 12:29
https://www.ballikombetar.info/deshperim-i-madh/20%Monthly2016-12-29 12:29
https://www.ballikombetar.info/25-mars-1880-25-mars-2016-136-vjet-nga-lindja-e-mithat-abdyl-frasherit/20%Monthly2016-12-29 12:30
https://www.ballikombetar.info/me-celular/20%Monthly2016-12-29 12:30
https://www.ballikombetar.info/nje-pervjetor-i-zi/20%Monthly2016-12-29 12:30
https://www.ballikombetar.info/kur-digjeshin-shtepiat-shqiptare-e-markat-gjermane/20%Monthly2016-12-29 12:31
https://www.ballikombetar.info/deklarate-e-ballit-kombetar-demokrat/20%Monthly2016-12-29 12:31
https://www.ballikombetar.info/pretendimet-e-agresoreve-te-sotem-te-historise/20%Monthly2016-12-29 12:31
https://www.ballikombetar.info/cilat-jane-te-vertetat-e-carjes-se-bllokut-opozitar/20%Monthly2016-12-29 12:31
https://www.ballikombetar.info/paqja-do-te-sjelle-nje-komb-te-bashkuar-shqiptar/20%Monthly2016-12-29 12:31
https://www.ballikombetar.info/lavdi-e-perjetshme-burrave-shqiptare-ushtareve-besnik-te-divizionit-skenderbeg/20%Monthly2018-02-24 13:02
https://www.ballikombetar.info/qepeni-gojen/20%Monthly2016-12-29 12:31
https://www.ballikombetar.info/perse-shqipetaret-ne-krahasim-me-popujt-e-tjere-jane-te-prirur-me-shume-rrethe-bisedave-politike/20%Monthly2016-12-29 12:32
https://www.ballikombetar.info/ta-falim-parkun-e-liqenit-te-tiranes/20%Monthly2016-12-29 12:32
https://www.ballikombetar.info/shyqyr-zotit/20%Monthly2016-12-29 12:33
https://www.ballikombetar.info/kanceri-islamik/20%Monthly2016-12-29 12:33
https://www.ballikombetar.info/rehabilitimi-politik-i-fadil-hoxhes-eshte-tradheti-kombetare/20%Monthly2017-04-13 22:05
https://www.ballikombetar.info/ne-tropoje-po-ndodh-nje-mrekulli-shqiptare/20%Monthly2016-12-29 12:33
https://www.ballikombetar.info/ambasadori-donald-lu-dhe-besimi-shqiptar-tek-amerikanet/20%Monthly2016-12-29 12:34
https://www.ballikombetar.info/pa-bashkimin-e-trojeve-shqiptare-ballkani-nuk-do-gjeje-qetesi/20%Monthly2016-12-29 12:34
https://www.ballikombetar.info/ldk-zanzibari-2-po-te-troket-te-dera/20%Monthly2016-12-29 12:34
https://www.ballikombetar.info/deklarate-per-shtyp-e-ballit-kombetar-demokrat/20%Monthly2016-12-29 12:34
https://www.ballikombetar.info/bill-foxton-shef-i-zyres-se-osce-se-ne-bajram-curr/20%Monthly2016-12-29 12:34
https://www.ballikombetar.info/komunistet-e-stalinit-titos-e-te-enverit-jane-te-njejte/20%Monthly2016-12-29 12:34
https://www.ballikombetar.info/lotet-e-pergjakur-te-pater-anton-harapit/20%Monthly2016-12-29 12:35
https://www.ballikombetar.info/6-shkurt-1969/20%Monthly2016-12-29 12:35
https://www.ballikombetar.info/poeti-i-endrrave-te-thyera-ne-68-vjetorin-e-lindjes/20%Monthly2016-03-25 16:37
https://www.ballikombetar.info/aktivitet-i-frytshem-i-komunitetit-shqiptar-ne-gjermani/20%Monthly2016-12-29 12:35
https://www.ballikombetar.info/testim-profesional-dhe-psikiatrik-politikaneve/20%Monthly2016-12-29 12:35
https://www.ballikombetar.info/viktor-martini-ali-mena-dhe-si-regjimi-komunist-denonte-edhe-kufomat-e-te-vdekurve/20%Monthly2016-12-29 12:35
https://www.ballikombetar.info/reagime-komuniste-mbas-vendosjes-se-pllakes-perkujtimore-tek-ish-drejtoria-e-sigurimit-te-shtetit/20%Monthly2016-12-29 12:36
https://www.ballikombetar.info/per-shume-mot-pashket/20%Monthly2016-12-29 12:36
https://www.ballikombetar.info/si-e-kam-njohur-gazetarin-e-rojterit-kurt-shork/20%Monthly2016-12-29 12:36
https://www.ballikombetar.info/ti-o-kryexhelat-i-shitur-fute-percarjet-me-te-tmerrshme-nder-shqiptare/20%Monthly2016-12-29 12:39
https://www.ballikombetar.info/pervjetori-i-bombardimeve-te-nato-s/20%Monthly2017-03-07 13:01
https://www.ballikombetar.info/tahir-zajmi-nje-nder-themeluesit-e-lidhjes-se-dyte-te-prizrenit/20%Monthly2016-12-29 12:52
https://www.ballikombetar.info/musa-shehzade-hero-dhe-burre-i-madh-i-dardanise/20%Monthly2017-05-08 20:43
https://www.ballikombetar.info/te-arrestuarve-nga-rasti-kumanova-u-mohohen-te-drejtat-e-njeriut/20%Monthly2016-12-29 12:53
https://www.ballikombetar.info/terrori-sllavokomunist-ne-shqiperi-dhe-kudo-ne-trojet-shqiptare/20%Monthly2016-12-29 12:53
https://www.ballikombetar.info/hashim-thaci-duhet-te-jap-llogari-per-luften/20%Monthly2016-12-29 12:54
https://www.ballikombetar.info/balli-kombetar-demokrat-shprese-per-kthese-pozitive-ne-kosove/20%Monthly2016-12-29 13:03
https://www.ballikombetar.info/napolon-bonoparta-me-burrat-e-mi-flas-shqip-e-me-grate-flase-frengjisht/20%Monthly2016-03-22 20:47
https://www.ballikombetar.info/a-jane-shqiptaret-nje-prej-12-fiseve-te-zgjedhura/20%Monthly2016-03-22 14:59
https://www.ballikombetar.info/reportazh-pa-vajtur/20%Monthly2016-03-22 13:44
https://www.ballikombetar.info/si-i-organizoj-serbija-demonstratat-e-vitit-1981/20%Monthly2016-12-29 12:58
https://www.ballikombetar.info/bushati-shkemben-ceshtjen-came-me-ate-te-refugjateve/20%Monthly2016-12-29 13:03
https://www.ballikombetar.info/kush-ishte-toger-baba/20%Monthly2017-04-10 21:16
https://www.ballikombetar.info/marko-bocari-nga-suli-i-camerise-1790-1823/20%Monthly2016-03-22 11:35
https://www.ballikombetar.info/me-qeveritaret-pa-vizion-shteti-drejt-vdekjes-klinike/20%Monthly2016-12-29 13:04
https://www.ballikombetar.info/gjak-shqiptar/20%Monthly2016-12-29 13:05
https://www.ballikombetar.info/terrori-ndaj-civileve-dhe-vlerave-europiane-eshte-i-papranueshem/20%Monthly2016-12-29 13:05
https://www.ballikombetar.info/o-sa-veshtire-me-qene-shqiptare/20%Monthly2016-12-29 13:05
https://www.ballikombetar.info/ldk-duhet-te-organizoje-kuvend-te-jashtezakonshem-per-largimin-e-isa-mustafes/20%Monthly2016-12-29 13:05
https://www.ballikombetar.info/per-te-qare-e-per-te-qeshur/20%Monthly2016-12-29 13:05
https://www.ballikombetar.info/old-fashion/20%Monthly2016-12-29 13:06
https://www.ballikombetar.info/fehmi-agani-hero-kombetar-dhe-ideolog-i-levizjes-nacionale-per-pavaresi-liri-dhe-demokraci/20%Monthly2017-03-12 11:44
https://www.ballikombetar.info/at-anton-harapi-ne-kujtimet-e-ministrit-neubacher/20%Monthly2016-06-28 12:24
https://www.ballikombetar.info/ky-kongres-qe-do-mbyse-shqiperine/20%Monthly2016-12-29 13:10
https://www.ballikombetar.info/zbrazja-ne-heshtje-e-kosoves-mallkim-per-shtetin/20%Monthly2016-12-29 13:10
https://www.ballikombetar.info/po-japim-lajmet/20%Monthly2016-12-22 18:22
https://www.ballikombetar.info/perpara-per-beteja-te-reja/20%Monthly2016-12-29 13:10
https://www.ballikombetar.info/djali-i-peshkop-kozmait-konfirmon-me-pergenjeshtrim-terrorin-e-janullatosit/20%Monthly2016-12-29 13:11
https://www.ballikombetar.info/turp-kolosal/20%Monthly2016-12-29 13:12
https://www.ballikombetar.info/torollepsja-blushirama/20%Monthly2016-12-29 13:13
https://www.ballikombetar.info/klasa-e-deshtuar-politike-sindrome-kancerogjen-i-shtetit-te-kosoves/20%Monthly2016-12-29 13:14
https://www.ballikombetar.info/i-madhi-zekerija-cana/20%Monthly2017-03-12 11:37
https://www.ballikombetar.info/ja-si-e-duartrokiste-koco-kokedhima-ne-rinine-e-tij-enver-hoxhen/20%Monthly2016-12-29 13:14
https://www.ballikombetar.info/luz-vegas/20%Monthly2016-12-21 09:01
https://www.ballikombetar.info/ballistet-luftaret-e-denje-te-shqypnise-etnike/20%Monthly2016-12-29 13:14
https://www.ballikombetar.info/shoku-i-rames-pitella-di-dy-gjera-cmimin-e-gomones-per-refugjatet-dhe-qe-blushi-e-ka-gabim/20%Monthly2016-12-29 13:14
https://www.ballikombetar.info/pak-caste-ne-universin-e-sherbestarit-te-shqiperise-etnike-mithat-frasheri/20%Monthly2016-12-29 13:17
https://www.ballikombetar.info/shpulla/20%Monthly2016-12-29 13:18
https://www.ballikombetar.info/nderime-per-mithat-frasherin/20%Monthly2016-12-29 13:19
https://www.ballikombetar.info/fal-zotit-nuk-e-perjetova-orgjine-martesore-te-nacionalistit-kurti-me-komunistin-rama/20%Monthly2016-12-29 13:19
https://www.ballikombetar.info/ti-nuk-lexon/20%Monthly2016-12-29 13:19
https://www.ballikombetar.info/ceshtja-e-pazgjidhur-shqiptare-plage-shpirterore-e-poetit-agim-desku/20%Monthly2016-12-29 13:19
https://www.ballikombetar.info/kosova-shtet-me-fusnote/20%Monthly2016-12-29 13:19
https://www.ballikombetar.info/ben-blushi-nuk-eshte-opozita-shqiptare/20%Monthly2016-12-29 13:19
https://www.ballikombetar.info/keshilli-hebreo-amerikan-mirenjohje-shqiperise-per-strehimin-qe-i-ofroi-hebrenjve-gjate-holokaustit/20%Monthly2016-12-29 13:20
https://www.ballikombetar.info/fillon-faza-e-nxehte-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2016-03-18 12:11
https://www.ballikombetar.info/bekim-fehmiu-odiseu-shqiptar-i-kosoves/20%Monthly2018-05-14 14:46
https://www.ballikombetar.info/hajredin-kuci-akuzohet-per-nderhyrje-ne-punen-e-gjyqesorit/20%Monthly2016-12-29 13:20
https://www.ballikombetar.info/skenderbeu-kryendertues-i-shtetit-shqiptar/20%Monthly2016-12-29 13:20
https://www.ballikombetar.info/paradoksi-i-dekorimeve-presidenciale/20%Monthly2016-12-29 13:20
https://www.ballikombetar.info/hajdarmataj-do-te-jem-ze-i-vatres-ne-parlamentin-shqiptar-per-ceshtjen-kombetare/20%Monthly2016-12-29 13:20
https://www.ballikombetar.info/uberraschungskandidatin-ist-die-jungste-im-land/20%Monthly2016-12-29 13:20
https://www.ballikombetar.info/eliana/20%Monthly2016-12-29 13:21
https://www.ballikombetar.info/une-studenti-i-perjetshem-i-shkodres-dhe-aktori-bruno-shllaku/20%Monthly2016-12-29 13:21
https://www.ballikombetar.info/veseli-e-thaci-te-perfshire-ne-vrasjen-e-behajdin-allaqit/20%Monthly2016-12-29 13:21
https://www.ballikombetar.info/edi-rama-hyrje-triumfale-ne-shkoder/20%Monthly2016-12-29 13:22
https://www.ballikombetar.info/mbama-nene-ti-them-kurve-pa-me-thene-ose-ish-partia-e-saliut/20%Monthly2016-12-30 09:15
https://www.ballikombetar.info/poezi-nga-libri-i-rexhep-shahut-qyteti-i-lutjeve/20%Monthly2016-03-15 18:04
https://www.ballikombetar.info/prejardhja-e-pasurise-se-vellezerve-geci/20%Monthly2016-12-29 13:23
https://www.ballikombetar.info/ne-partine-socialiste-nuk-vjen-dita-e-veres/20%Monthly2016-12-29 13:23
https://www.ballikombetar.info/takim-i-delegacionit-te-ballit-kombetar-demokrat-ne-fshatin-terpeze-te-vitise/20%Monthly2016-12-29 13:23
https://www.ballikombetar.info/a-do-ti-mbeten-lulet-ne-dore-kryeministrit/20%Monthly2016-12-29 13:23
https://www.ballikombetar.info/te-ngrihemi-te-gjithe-ti-themi-jooo-ne-asnje-menyre-ndarjes-se-kosoves/20%Monthly2016-12-29 13:23
https://www.ballikombetar.info/the-guardian-e-cileson-hashim-thacin-si-protagonist-te-botes-se-krimit/20%Monthly2016-12-29 13:24
https://www.ballikombetar.info/deklarate-per-shtyp-e-partise-balli-kombetar-demokrat/20%Monthly2016-12-29 13:24
https://www.ballikombetar.info/historia-ashtu-sic-e-njohim-shume-pak/20%Monthly2016-12-29 13:24
https://www.ballikombetar.info/shtyp-qeveria-shtyp-bashkia/20%Monthly2016-03-11 22:42
https://www.ballikombetar.info/gjykata-speciale-ne-ndjekje-te-eksponenteve-te-partise-socialiste/20%Monthly2016-12-29 13:24
https://www.ballikombetar.info/sovraniteti-dhe-integriteti-si-parakusht-i-dialogut/20%Monthly2016-12-29 13:24
https://www.ballikombetar.info/bdi-mesazh-kercenues-edhe-mergimtarit-ne-zvicer/20%Monthly2016-12-29 13:24
https://www.ballikombetar.info/erion-brace-status-per-futbollin/20%Monthly2016-03-06 22:02
https://www.ballikombetar.info/lavdi-jetes-dhe-vepres-heroike-te-familjes-jashari/20%Monthly2016-12-29 13:25
https://www.ballikombetar.info/1991-2016-25-vjet-emigrim/20%Monthly2016-12-29 13:25
https://www.ballikombetar.info/18-vjetori-i-sulmit-mizor-mbi-familjen-jashari/20%Monthly2016-12-29 13:25
https://www.ballikombetar.info/kosov%d1%91s-martire/20%Monthly2016-12-30 07:13
https://www.ballikombetar.info/rama-sa-me-shume-refugjate-aq-me-shume-ne-pushtet/20%Monthly2016-12-29 13:25
https://www.ballikombetar.info/lavdi-marrise/20%Monthly2016-12-29 13:25
https://www.ballikombetar.info/takim-me-drejtuesit-e-alenaces-per-shqiptaret/20%Monthly2016-12-29 13:26
https://www.ballikombetar.info/prononcim-i-gani-gecit/20%Monthly2016-12-30 07:21
https://www.ballikombetar.info/kreshnik-spahiu-ne-te-drejten-e-tij-per-te-konsumuar-mjetin-e-protestes/20%Monthly2016-12-29 13:26
https://www.ballikombetar.info/nacionalizmi-shqiptar-gjate-luftes-se-dyte-boterore/20%Monthly2016-03-02 10:42
https://www.ballikombetar.info/atentati-ndaj-shqiperise-etnike-iljaz-agushi-ne-emer-te-popullit/20%Monthly2019-04-22 15:09
https://www.ballikombetar.info/kush-eshte-mehdi-frasheri/20%Monthly2017-07-18 21:41
https://www.ballikombetar.info/rexhep-mitrovica-misionar-i-kombit-nje-jete-per-shqiperine-etnike/20%Monthly2016-03-01 23:21
https://www.ballikombetar.info/organizimi-i-ballit-kombetar-ne-shqiperine-veri-lindore-gjate-luftes-se-dyte-boterore/20%Monthly2016-12-29 13:26
https://www.ballikombetar.info/kriza-ne-ldk-serioze-reformimi-i-mirefillte-i-saj-i-domosdoshem/20%Monthly2016-12-29 13:26
https://www.ballikombetar.info/mustafa-kruja-merlika-dhe-rishikimi-i-historise-kombetare/20%Monthly2017-07-09 21:30
https://www.ballikombetar.info/o-pazargjinj-mbani-duart-larg-nga-heronjte-qe-nuk-u-thyen-ne-pazarin-parlamentar/20%Monthly2017-05-15 07:41
https://www.ballikombetar.info/deklarate-e-organizates-balli-kombetar-demokrat/20%Monthly2016-12-29 13:27