XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.ballikombetar.info/tryeza-e-opozites-shqiptare/20%Monthly2016-12-29 13:27
https://www.ballikombetar.info/kur-te-vdes/20%Monthly2016-02-27 15:25
https://www.ballikombetar.info/balli-kombetar-demokrat-alternativa-e-vetme-e-spektrit-te-djathte-politik-ne-republiken-e-kosoves/20%Monthly2016-12-29 13:27
https://www.ballikombetar.info/komiteti-i-ballit-kombetar-demokrat-mbledhje-ne-chicago/20%Monthly2016-12-29 13:28
https://www.ballikombetar.info/nje-pervjetor/20%Monthly2016-02-22 19:37
https://www.ballikombetar.info/peticion-kunder-zgjedhjes-se-hashim-thacit-ne-postin-e-presidentit-te-republikes-se-kosoves/20%Monthly2016-12-29 13:28
https://www.ballikombetar.info/skandaloze-hashim-thaci-nuk-e-njeh-historine-e-luftes-antikomuniste-te-kosoves/20%Monthly2016-12-29 13:28
https://www.ballikombetar.info/agron-llaka-i-vlen-publikut-me-shume-se-nje-politikan/20%Monthly2016-12-29 13:28
https://www.ballikombetar.info/dokumente-dhe-fakte-shqiperia-ndermjet-aspiratave-dhe-mundesive/20%Monthly2016-02-21 14:01
https://www.ballikombetar.info/spaci-burgu-i-harruar/20%Monthly2016-12-30 09:06
https://www.ballikombetar.info/ekskluzive-trego-hashim-si-e-mbanin-udbkos-i-vellaun-tand-me-banane-dunhill-e-darka-ne-restorant-trokja/20%Monthly2016-12-29 13:29
https://www.ballikombetar.info/kapja-e-shtetit-nga-ish-sigurimi-dhe-perjashtimi-i-kuadrove-te-deshmuara-ushtarake/20%Monthly2016-12-29 13:29
https://www.ballikombetar.info/titizmi-dhe-enverizmi-jane-nje-bajge-e-ndare-pergjysme/20%Monthly2019-05-25 13:07
https://www.ballikombetar.info/raporti-gjergj-qiriazit-per-kongresin-e-manastirit/20%Monthly2016-02-19 23:44
https://www.ballikombetar.info/universetit-i-durresit-i-themeluar-rreth-vitit-1380-i-pari-i-ketij-lloji-ne-ballkan/20%Monthly2016-02-19 23:14
https://www.ballikombetar.info/reagon-deputeti-anton-quni-pamjet-e-sotme-kompremetojne-shtetin-e-kosoves/20%Monthly2016-12-29 13:29
https://www.ballikombetar.info/qeveria-te-reflektoj-e-para/20%Monthly2016-12-29 13:30
https://www.ballikombetar.info/ferizaj/20%Monthly2016-12-29 13:30
https://www.ballikombetar.info/dita-e-madhe-po-afron/20%Monthly2016-12-29 13:30
https://www.ballikombetar.info/demtimi-i-marredhenjeve-te-kosoves-me-shba-synimi-kryesor-i-beogradit/20%Monthly2016-12-29 13:30
https://www.ballikombetar.info/cili-eshte-vendi-ku-duhet-te-jem-une/20%Monthly2016-12-29 13:30
https://www.ballikombetar.info/lideri-i-aak-se-ramush-haradinaj-jep-doreheqje-te-parevokueshme-nga-posti-i-deputetit-te-parlamentit-te-kosoves/20%Monthly2016-12-29 13:30
https://www.ballikombetar.info/ambasadori-amerikan-i-neveritur-nga-vv-ja-aak-ja-dhe-nisma/20%Monthly2016-12-29 13:30
https://www.ballikombetar.info/balli-kombetar-demokrat-kunder-dhunes-dhe-anarkise-ne-republiken-e-kosoves/20%Monthly2016-12-29 13:31
https://www.ballikombetar.info/tymoset-serish-seanca-plenare-e-parlamentit-te-kosoves/20%Monthly2016-12-29 13:31
https://www.ballikombetar.info/reagim-shterpe-i-qeverise-se-kosoves/20%Monthly2016-12-29 13:31
https://www.ballikombetar.info/mefailat-e-zajazit-luftetare-te-paepur-per-liri-e-bashkim-kombetar/20%Monthly2016-12-29 13:31
https://www.ballikombetar.info/pritje-zyrtare-ne-emerald-me-rastin-e-dites-se-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2016-12-29 13:31
https://www.ballikombetar.info/vizita-e-john-kerry-ne-shqiperi/20%Monthly2016-12-29 13:31
https://www.ballikombetar.info/protesta-me-e-mire-ti-japim-alternative-politike-kosoves/20%Monthly2016-12-29 13:31
https://www.ballikombetar.info/ernestkoliqi/20%Monthly2018-11-06 20:30
https://www.ballikombetar.info/freedom-works/20%Monthly2016-12-29 13:32
https://www.ballikombetar.info/otomano-komunizmi-si-shkolle-pragmatike-sundimi-ne-shqiperi/20%Monthly2016-12-29 13:32
https://www.ballikombetar.info/john-kerry-sot-ne-tirane/20%Monthly2016-12-29 13:32
https://www.ballikombetar.info/the-expulsion-of-the-albanians/20%Monthly2016-02-14 07:58
https://www.ballikombetar.info/kosova-nje-shtet-pa-zot-shpije-ku-kullosin-turq-e-shkije/20%Monthly2016-12-29 13:32
https://www.ballikombetar.info/mbeshtetje-per-shtrirjen-organizative-te-ballit-kombetar-demokrat/20%Monthly2016-12-29 13:32
https://www.ballikombetar.info/thuaj-tre-here-jo/20%Monthly2016-12-29 13:33
https://www.ballikombetar.info/liri-pavaresi-demokraci/20%Monthly2017-03-18 19:41
https://www.ballikombetar.info/flagranca-e-marredhenieve-shqiptaro-%e2%80%91jugosllave-ne-vitet-1944-%e2%80%91-1948/20%Monthly2017-06-05 12:42
https://www.ballikombetar.info/balli-kombetar-demokrat-memorandum-bashkepunimi-me-ppd/20%Monthly2016-12-29 13:38
https://www.ballikombetar.info/anes-lumenjve/20%Monthly2016-02-11 19:27
https://www.ballikombetar.info/bdi-heshti-edhe-pse-partneri-i-saj-i-quajti-shqiptaret-indijanci-shiptari/20%Monthly2016-12-29 13:38
https://www.ballikombetar.info/ja-si-shkruanin-gazetat-komuniste-te-tiranes-ne-kulmin-e-lulezimit-te-marredhenieve-te-hoxhes-me-titon/20%Monthly2016-07-20 19:26
https://www.ballikombetar.info/dhjete-pyetje-nexhmije-hoxhes/20%Monthly2016-12-29 13:38
https://www.ballikombetar.info/dy-fjale-ne-perkujtim-te-musine-kokalarit/20%Monthly2016-12-29 13:39
https://www.ballikombetar.info/mehmet-shehu-enver-hoxhes-bilal-xhaferi-godet-eger-dhe-ne-menyre-te-poshter-ismail-kadarene-dhe-vijen-e-partise-ne-art-e-letersi/20%Monthly2018-05-31 22:05
https://www.ballikombetar.info/cna-mungon-cduhet-te-kemi/20%Monthly2017-07-18 21:37
https://www.ballikombetar.info/si-manipulonte-politika-serbe-e-dites-me-emrin-e-milosh-kopiliqit/20%Monthly2016-12-29 13:39
https://www.ballikombetar.info/byro-apo-agjensi-kombetare-e-hetimit/20%Monthly2016-12-29 13:39
https://www.ballikombetar.info/dekalogu-i-ballit-kombetar-demokrat/20%Monthly2018-11-04 19:32
https://www.ballikombetar.info/heroina-atdhetare-marije-shllaku/20%Monthly2016-12-29 13:39
https://www.ballikombetar.info/njeriu-mjeshteria-dhe-propaganda/20%Monthly2016-12-29 13:40
https://www.ballikombetar.info/masakra-e-tivarit-si-u-vrane-8-mije-shqiptare/20%Monthly2018-01-31 07:23
https://www.ballikombetar.info/per-deshmoret-e-harruar-te-luftes-se-lumes/20%Monthly2017-05-04 13:02
https://www.ballikombetar.info/bija-labe-e-memes-laberi/20%Monthly2016-12-30 07:11
https://www.ballikombetar.info/shtrirja-organizative-e-ballit-kombetar-demokrat-ne-zvicer-dhe-gjermani/20%Monthly2016-12-29 13:40
https://www.ballikombetar.info/mustafa-merlika-kruja-jeteshkrim-personal/20%Monthly2017-02-25 17:26
https://www.ballikombetar.info/xhafer-deva-dhe-plani-ushtarak-i-uashingtonit-per-kosoven/20%Monthly2019-02-08 01:25
https://www.ballikombetar.info/70-vjetori-i-renies-heroike-te-mefailit-vogel/20%Monthly2016-07-20 18:59
https://www.ballikombetar.info/koco-ilia-dilo-koha-per-ti-dhene-nderin-e-duhur/20%Monthly2016-02-08 13:32
https://www.ballikombetar.info/kristo-frasheri-dhe-deformimet-e-historise/20%Monthly2017-05-15 07:34
https://www.ballikombetar.info/hakerrimi-ideologjik-mbi-letersine-kombetare/20%Monthly2016-02-08 09:05
https://www.ballikombetar.info/dy-pushtues-mizore-u-rikthyen-ne-trojet-shqipare/20%Monthly2016-12-29 13:41
https://www.ballikombetar.info/programi-i-organizates-balli-kombetar-demokrat/20%Monthly2017-03-22 21:09
https://www.ballikombetar.info/apel-i-kolonelit-dritan-demiraj/20%Monthly2016-12-29 13:41
https://www.ballikombetar.info/ne-fshatin-bibaj-formohet-nendega-e-ballit-kombetar-demokrat/20%Monthly2016-12-29 13:41
https://www.ballikombetar.info/opozita-ta-ndryshoje-strategjine-e-saj/20%Monthly2016-12-29 13:41
https://www.ballikombetar.info/417/20%Monthly2016-12-29 13:41
https://www.ballikombetar.info/sistemi-sigurise-emergjence-mbare-kombetare/20%Monthly2016-12-29 13:42
https://www.ballikombetar.info/malli-i-gurbetqarit/20%Monthly2016-02-05 18:56
https://www.ballikombetar.info/rama-tahiri-drejt-fundit/20%Monthly2016-12-29 13:42
https://www.ballikombetar.info/bashkimi-kombetar-dhe-jakup-krasniqi/20%Monthly2019-05-31 13:41
https://www.ballikombetar.info/partite-politike-marrin-mbi-4-milione-euro/20%Monthly2016-12-29 13:49
https://www.ballikombetar.info/perpjekjet-e-xhafer-deves-dhe-te-rexhep-krasniqit-per-nderkombetarizimin-e-ceshtjes-se-kosoves-ne-shtetet-e-bashkuara-te-amerikes/20%Monthly2019-02-08 01:28
https://www.ballikombetar.info/john-kerry-sekretari-amerikan-i-shtetit-viziton-shqiperine/20%Monthly2016-12-29 13:49
https://www.ballikombetar.info/euro-2016-dhe-kombetarja-shqiptare/20%Monthly2016-02-05 09:10
https://www.ballikombetar.info/kush-ishte-xhafer-deva/20%Monthly2019-02-16 21:59
https://www.ballikombetar.info/abas-ermenji-nje-jete-per-shqiperine/20%Monthly2016-12-30 09:00
https://www.ballikombetar.info/krimet-politike-te-shik-ut-ne-kosove-dhe-dora-e-zgjatur-e-fatos-klosit/20%Monthly2016-12-29 13:59
https://www.ballikombetar.info/shba-te-e-demantojne-deklaraten-e-hashim-thacit/20%Monthly2016-12-29 13:59
https://www.ballikombetar.info/rrno-vetem-per-me-tregue/20%Monthly2017-03-04 22:22
https://www.ballikombetar.info/liria-e-vatanit-nuk-fitohet-me-partia-e-me-tarafe-me%ef%bb%bf-te-pafe-e-me-shkije-te%ef%bb%bf-veshur-shqiptarce/20%Monthly2016-02-03 21:05
https://www.ballikombetar.info/lef-nosi-kujtesa-e-kombit/20%Monthly2016-02-03 20:30
https://www.ballikombetar.info/kapidan-i-mirdites-dr-mark-gjon-marku-udheheqes-i-luftes-per-shqiperi-etnike/20%Monthly2016-12-26 16:21
https://www.ballikombetar.info/gerhoti-simbol-i-luftes-per-atdheun-dhe-shqiperine-etnike/20%Monthly2016-12-30 09:03
https://www.ballikombetar.info/lufta-pa-maska/20%Monthly2016-12-29 13:59
https://www.ballikombetar.info/prek-cali-legjenda-e-kelmendit/20%Monthly2016-12-25 21:19
https://www.ballikombetar.info/shpirtzezet-e-tiranes/20%Monthly2016-12-29 13:59
https://www.ballikombetar.info/mefailat-e-zajazit/20%Monthly2017-05-08 20:20
https://www.ballikombetar.info/partizanet-terroriste-ndaj-shqiptareve-burracake-ndaj-fashisteve/20%Monthly2016-02-02 13:37
https://www.ballikombetar.info/prane-falimentimit-fmn-borxhi-reali-i-shqiperise-83/20%Monthly2016-12-29 13:59
https://www.ballikombetar.info/kush-e-pergatiti-planin-italian-per-bashkimin-e-shqiperise-me-kosoven-dhe-camerine/20%Monthly2017-07-18 21:33
https://www.ballikombetar.info/shqiptarizma-ne-maqedoni-1941-1948/20%Monthly2016-02-02 10:38
https://www.ballikombetar.info/shekujt-lekundin-historine-shtatshekullore-te-kapidaneve-te-mirdites/20%Monthly2016-02-02 09:48
https://www.ballikombetar.info/anetaresim-ne-balli-kombetar-demokrat/20%Monthly2016-12-29 14:00
https://www.ballikombetar.info/ane-e-kend-ne-bote/20%Monthly2016-12-29 14:00
https://www.ballikombetar.info/dr-jani-dilo/20%Monthly2017-03-12 22:24
https://www.ballikombetar.info/pergatitjet-per-kuvendin-e-deges-se-ballit-kombetar-demokrat-ne-gjilan/20%Monthly2016-12-29 14:00