XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.ballikombetar.info/bashkimi-kombetar-po-ju-therret-zgjohuni-shqipetare/20%Monthly2016-12-29 14:00
https://www.ballikombetar.info/deshira-dhe-amaneti-i-adem-gllavices/20%Monthly2016-12-29 14:00
https://www.ballikombetar.info/reagim-i-adriatik-riza-dostit/20%Monthly2016-12-29 14:00
https://www.ballikombetar.info/shteti-nuk-eshte-prone-private/20%Monthly2017-03-05 22:45
https://www.ballikombetar.info/shehet-qe-nuk-pyesin-per-faktet/20%Monthly2016-12-29 14:01
https://www.ballikombetar.info/bashkimi-e-bene-fuqine-2/20%Monthly2016-12-29 19:33
https://www.ballikombetar.info/aziz-zhilivoda-luftetar-dhe-udheheqes-i-shquar-per-shqiperine-etnike-1912-1994-monografi/20%Monthly2017-01-02 10:08
https://www.ballikombetar.info/mendime-me-tingellim-aktual-te-mithat-frasherit/20%Monthly2016-12-29 14:02
https://www.ballikombetar.info/nihat-bakalli-vazhdues-i-vepres-se-mithat-frasherit/20%Monthly2018-11-18 08:08
https://www.ballikombetar.info/kombi-branko-merxhani/20%Monthly2017-05-01 21:02
https://www.ballikombetar.info/skender-mucos/20%Monthly2016-12-29 14:02
https://www.ballikombetar.info/kur-tiranasit-luftonin-ne-kosove-kunder-cetnikeve/20%Monthly2017-02-28 22:22
https://www.ballikombetar.info/187/20%Monthly2016-12-29 14:02
https://www.ballikombetar.info/shteti-dhe-spiro-ksera/20%Monthly2016-12-29 14:02
https://www.ballikombetar.info/takim-i-partive-te-djathta/20%Monthly2016-12-29 14:03
https://www.ballikombetar.info/veprimtaria-diplomatike-e-mithat-bej-frasherit-ne-athine-1923-1926/20%Monthly2016-12-29 14:03
https://www.ballikombetar.info/statusi-i-kombit-shqiptar/20%Monthly2016-12-29 14:03
https://www.ballikombetar.info/mustafa-merlika-kruja-jeta-dhe-vepra/20%Monthly2016-01-30 14:47
https://www.ballikombetar.info/ismaili-dhe-kadareja/20%Monthly2016-01-30 14:04
https://www.ballikombetar.info/beteja-e-fundit-e-azem-galices/20%Monthly2016-12-22 18:45
https://www.ballikombetar.info/adem-gllavica-jeta-dhe-veprimtaria/20%Monthly2016-12-29 14:03
https://www.ballikombetar.info/mbi-artin-poetik-te-bilal-xhaferrit/20%Monthly2017-07-17 22:09
https://www.ballikombetar.info/shkelzen-gashi-nderron-ambient/20%Monthly2016-01-30 09:14
https://www.ballikombetar.info/haki-rugova-i-kerkon-ldk-se-respektimin-e-marreveshjes/20%Monthly2016-12-29 14:03
https://www.ballikombetar.info/ben-blushi-kaloresi-dhe-shkrimtari-i-fytyres-se-vrerosur/20%Monthly2017-03-05 22:04
https://www.ballikombetar.info/marredhenjet-kosove-mirdite-gjate-luftes-se-dyte-boterore/20%Monthly2016-12-29 14:03
https://www.ballikombetar.info/gjuhe-komuniste/20%Monthly2018-05-31 21:51
https://www.ballikombetar.info/tri-genjeshtrat-e-turpshme-te-mbremjes/20%Monthly2016-12-29 14:04
https://www.ballikombetar.info/interviste-e-z-pellumb-lamaj-per-zerin-e-amerikes/20%Monthly2016-01-29 20:27
https://www.ballikombetar.info/qendresa-dhe-tragjedia-came-ne-driten-e-te-dhenave-historike/20%Monthly2016-12-16 17:19
https://www.ballikombetar.info/leter-drejtuar-diktatorit-enver-hoxha/20%Monthly2016-12-14 22:05
https://www.ballikombetar.info/xheme-hasa-simbol-i-rezistences-per-liri-dhe-bashkim-kombetar/20%Monthly2016-02-19 23:04
https://www.ballikombetar.info/mbi-qendrimin-atdhetar-e-politik-te-ernest-koliqit/20%Monthly2018-05-31 21:58
https://www.ballikombetar.info/hymni-kombetar-i-shqipnise-etnike/20%Monthly2018-01-31 15:24
https://www.ballikombetar.info/a-duhet-marre-seriozisht-thirrja-per-te-diplomuarit-ne-perendim/20%Monthly2016-12-29 14:04
https://www.ballikombetar.info/agjentet-qe-sollen-vetem-vrasje-dhune-percarje-shkaterrim/20%Monthly2016-12-15 12:56
https://www.ballikombetar.info/kodi-zgjedhor-gjeneratori-real-i-kriminalizimit-te-politikes/20%Monthly2016-12-15 12:42
https://www.ballikombetar.info/vendi-qe-ze-skenderbeu-ne-historine-e-shqiperise/20%Monthly2016-12-29 22:52
https://www.ballikombetar.info/mire-se-erdhe-ne-shkup-isa-boletini/20%Monthly2016-12-29 20:04
https://www.ballikombetar.info/donald-lu-ne-shqiperi-lidhje-serioze-midis-politikes-dhe-krimit/20%Monthly2016-12-15 12:39
https://www.ballikombetar.info/disfate-diplomatike-e-republikes-se-kosoves/20%Monthly2016-12-15 12:39
https://www.ballikombetar.info/reagon-dr-naser-rugova-institucionet-dhe-ldk-ja-heshtin/20%Monthly2016-12-15 12:40
https://www.ballikombetar.info/perpjekjet-e-lidhjes-se-dyte-te-prizrenit-per-jetesimin-e-aspiratave-jetike-te-kombit-shqiptar/20%Monthly2017-03-05 20:20
https://www.ballikombetar.info/lufta-e-drenices-vazhdimesi-e-aspirate-clirimtare-shekullore-dhe-frymezim-per-brezat-e-ardhshem-udherrefyes-i-luftes-clirimtare-1998-2001/20%Monthly2016-12-15 12:40
https://www.ballikombetar.info/e-mallkuar-qofte-ajo-ore-qe-solli-kemben-e-turkut-ne-shqiperi/20%Monthly2016-12-15 12:40
https://www.ballikombetar.info/zhvillimet-politike-ne-shtetin-shqiptar-dhe-isa-boletini-ne-vitet-1913-1915/20%Monthly2018-12-25 20:34