1 koment te “SI NGJANTE TI REKRUTONTE TË BURGOSURIT POLITIK SIGURIMI I SHTETIT

  1. Sadik Blakaj, I paska sherbyer Derzhaves dhe SUP-it, tamam si Adem Demaci, qe ne dhomen e Burgut, kishte Biblioteke dhe Televizor, si Tito ne Brioni.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.