1 koment te “SI E NJOHA XHAFER DEVËN E FAN NOLIN?

  1. ESHTE FAT KEQSI PER KOMBIN SHQIPTAR QE ATA KRIMINELE PATEN SUKSES QE TA ZAPTONIN ATE KOMB ME SHQIPTAR TE VERETETE, PATRIJOT LUFTETAR BESIM TAR VETEM PER TE MIREN E KOMBIT, ARSYEJA QE PARTIT E VENDIT JUMBEN ISHTE VETEM NGA FUKARALLEKU DHE NGA FATKEQSIJA KOMBETARE, NJE POPULL FUKARA SHE MJAFT TE PA EDUKUAR, MUNT TE THEM SE PER BI 80 PERQINT ISHIN ANALLFABETE, QE KOMUNIZMI GJEN FOLEN DUKE BERE AXHITACJONE , SIC E DIME, KURSE NGA ANA TJETER ME SA DI UNE FAJIN E KAN ANGLO AMERIKANET QE I FORNIZUAN PER CDO NEVOJE QE KISHIN,, GABIME POLITIKE.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.