3 komente te “SHTATORE PËR HAKI TAHËN

  1. Po per HAKI TAHËN kët Patriot trim hero e Intelektual të kohes, duhe të ngritet një përmendore në Prishtin e Gjakovë e Tiranë ! Për jetën e veprën e tij patriotike ka shkruar libër nipi i tij , prof , NESIM VALA profesor i nderuar e i rrespektuar në Qytetin e Gjakovës i cili vitë më parë u shua nga jeta .

  2. Ide dhe mendim perfekt. Duhet qdo shkoll apo qdo rruge qe mban emrat e komunisteve siq jane Ramiz sadiku, meto bajraktari, dadil hoxha, etj……….te zavendsohen me emrin HAKI TAHA……..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.