SHQIPTARËT JANË 8 MILION

Respekt Forcave Speciale te Kosoves per ndalimin e trenit serb.

E kam thene shpesh dhe do te vazhdoj vellezer, reciprociteti me serbet dhe kedo tjeter qe abuzon me shqiptaret eshte rruga me e mire per ne.

Shqiptaret jane 8 milion ne Ballkan dhe nuk mund te shperfillen me.

Nese do te jemi te forte dhe te bashkuar nuk ka armik qe te na mposhte.

Ju faleminderit vellezer te forcave speciale dhe duhet ta dini se nuk jeni vetem.

KOLONEL DRITAN DEMIRAJ

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top