Shefqet Krasniqi i bleu shtatë deputet në Parlamentin e Kosovës

Sipas informatave ende të pakonfirmuara zyrtarisht, por të marra nga qarqe të mirëinformuara në Republikën e Kosovës, mësojmë se pesë deputet të LDK-së dhe dy deputet të PDK-së i janë bashkangjitur ofertës së imamit Shefqet Krasniqi dhe janë vënë tërësisht në shërbim të axhendës së tij neo-otomane për Kosovën. Kanë mjaftuar nga 100 000 euro për secilin deputet, që ata të hedhin idealin kombëtar në shportën e mbeturinave. Portali ynë, së shpejti do t’i bëjë publik emrat e këtyre deputetëve.

11 komente te “Shefqet Krasniqi i bleu shtatë deputet në Parlamentin e Kosovës”

 1. I konvertuari me dhunë

  Nuk më preokupon shumë ikja e deputetëve, por një hoxhë që mund ti hedhi oa problem gjysëm milion euro për kauzën e tij. Nëse është kështu, që është tërë kjo para për arabizimin e Kosovës punë janë vërtet keq.

 2. Nje hoxh qe s’do kombin e tije eshte mekat te merresh me te ti permendesh emrin e jo te merresh me idet e tije antikombetare. Populli i Kosoves duhet ti ndaj hesapet me kete hoxh bastarde qe ne emer te fes po mohon kombin.

  1. Shqiptar Shqiptari

   O Asllan Shqip Luan, hoxha shefqen krasniqi e adhuron pa pase popullin e vet Musliman. Por hoxha e urren ish kombin e tij KOMBIN SHQIPTAR, sepse qdo musliman e ka urdher qe te urrej ish kombin e tij. Islami ndalon kombe , rrjedhimisht ndalon kombin SHQIPTAR, prandaj Shefqeni vetem po e zbaton Islamin ashtu qysh e lypin rregullat islamike. Per shembull edhe serbet qe jane konvertuar ne Musliman ne Bosnje nuk dojn memdegjue me per kombin serb…dhe thojne se ata jane Musliman e jo serb..2.9 Muslimanserb jane ne bosnje.

   Prandaj o Asllaanogllu ose je SHQIPTAR OSE misliman. Nuk ka ndryshe.

   Une jamm SHQIPTAR.

   PIK

   1. O ti “Shqiptar” në thojza pse po fol në emër të islamit pa dije?! A mundesh me na tregu citatin ku Islami urnon me Urrejt Kombin? Të kisha lutur mos i gënje masën vetëm se ju ka dhënë mundsia tuli matrapazi me fol e me shkrujt.

    1. Shqiptar Shqiptari

     O Ekrem Muslimani, a po ne tregon ti pse e ndin vehten Musliman e jo Shqiptar?

     Te falenderoj per sinqeritet.

     Me Nderime ,
     Shqiptari

    2. Shqiptar Shqiptari

     O Ekrem mislimani,

     Pse nuk e ki emrin Shqip por ArabBisht?
     Pse kur eksplodoni me dinamit edhe i vrani ka 200-300 tjere, ju nuk thoni Zoti eshte Një, por thoni Allahu Ekber apo Allahu o Peder..qashtu diqka.
     Pse nuk thirret ezani ne Shqip por arabBisht?
     Pse ne asnje faltore islame nuk ka asnje shkronje ne shqip por vetem muslimanist? A?

     Edhe a me tregon a eshte haram me thone Ta qif…. zoti Nonen, apo veq duhet me thon ta qif….allahu mamin? Qysh eshte ma mire?

  1. Shqiptar Shqiptari

   Niki, ne Kosve duke i falenderuar shefqen karsniqit, lavdrim muhaxherit, naim trrtnaves, ferid aganit, lutfi hazirit, sabri bajgores, xhabir hamitit, irfan salihut edhe disa qenefomuslimanve tjere …ne Kosove ka ra numri i atyre qe i thojn vehtes musliman. Tani ka ardhe koha OSE JE SHQIPTAR OSE musliman.
   Nuk ka tjeter. Ne Kosove ne muajin Qershor 2016 eshte shenuar numri me i vogel ne histori e e BIKut te atyre qe paguajn antresi muslimane 14,391 Musliman. Poashtu ne faltore muslimane ne Kosove ka gjithnje e me pak musliman, ….tollovite jane vetem ne xhamite e medha te Prishtines, Prizrenit, Vushtrrise, Mitrovices, Gjilanit…ndersa ne tjerat nuk ka mbi 10-15 musliman ahmaka.

   Prandaj ne duhet te jemi te kenaqur me vepren e ketyre muslimanve fantastik, qe na treguan se qka eshte islami….dmth sa i poshter, flliqt, idiotik, terrorist, hipokrit, rrenacak, prap idiotik…..eshte religjioni islam.

 3. Keta nuk mundet te jene deputet qe perfaqesojne popullin shqiptar ne Kosove.Keta matrapaz,”kopila” serbe,tregojne se me para keta shesin jo vetem,atdheun,por shesin edhe nderin,familjen.

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top