SEKRETARIATI KOORDINATOR NË MËRGIM MIRATON DORËHEQJEN E AGIM CURRIT

4 Prill 2017

Pas konsultimeve që kanë zhvilluar anëtarët e kryesisë së Sekretariatit Koordinator të Ballit Kombëtar Demokrat në Mërgim, kryesia njëzëri dhe me kënaqësi të veçantë e ka miratuar dorëheqjen e parevokueshme të z. Agim Curri.

Gjithashtu, Kryesia e Sekretariatit Koordinator të Ballit Kombëtar Demokrat në Mërgim, i jep mbështetje të plotë kërkesave të anëtarësisë së Ballit Kombëtar Demokrat në Republikën e Kosovës, për shkarkimin e menjëhershëm të kryetarit aktual, z. Gazmend Islami.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

error: E drejta e autorësisë i përket autorëve! Ju lutemi për mirëkuptim.