Rrëzoni simbolet e komunizmit në tërë territorin e vendit

SHKRUAN: AV. XHAFER SADIKU

Duke qenë se kriminelët komunistë kanë ashpërsuar goditjen, të persekutuarit politikë që kanë vite që i kërkojnë PD të bënte dekomunistizimin e vendit, ja ku i kanë:

Rrëzoni simbolet e komunizmit në tërë territorin e vendit. Mos prisni nga partitë politike. Ose, mos u ankoni më. Mos kini frikë. Komunistët janë pakicë në këtë vend dhe kriminelët komunistë janë edhe më pak. Kundër revanshistëve duhet vendosur ekuilibri dhe ata duhet të mësohen se nuk janë zotër të Shqipërisë.

Shqipëria është atdheu i të gjithëve.

Gjithashtu u bëj thirrje miqve socialistë të familjes time: mos mbështesni kriminelët komunistë që po bombardojnë gratë dhe fëmijet me LHL. Nëse u falëm më 1990, këtë radhë gjeni vend të futeni.

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top