1 koment te “RETË E ZEZA MBI BALLKAN

  1. Edhe frike nga Rusia dhe paskemi faj se nuk beme arbitrarisht bashkimin me Kosoven dhe te nderhynim me lufte per ceshtjen came, me armet e Turqise. Ore jeni ne rregull ju? Nuk jetoni dot ne paqe mer milet i peshtire?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.