1 koment te “REGJISTRIMI I NEXHMIJE XHUGLINIT NË PARTINË FASHISTE

  1. Fashiste te ndyre qene te gjithe ata, qe me vone do lidheshin edhe me Dreqin, qe na erdhi nga Serbia, ata shiten te gjitha qe kishin, veten, shoket, femrat dhe Shqiperine e shiten, vrane edhe shqiptare, me urdhera nga Serbia, pranuan qe Shqiperia te behej pjese e Federates, vetem qe ata te sundonin vending, sikur te ishin pronate te tij.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.