Qaste të prekshme

Qaste të prekshme kur luftëtari i UÇK-së qanë me lot për famijarët dhe civilët e vraret në token e djegur nga forcat ushtarake të pushtuesit serb. (Hisorija perseritet nese nuk punohet drejt), ka shkruar në profilin e tij zyrtar Naim Miftari, ish-ushtar i UÇK-së.

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top