PRONONCIM I AVOKATIT ALTIN GOXHAJ

SHKRUAN: ALTIN GOXHAJ

Sot është mëngjesi i parë që i kam të gjithë parametrat në rregull që nga ushqyerja e deri te nxjerrja jashtë por ende s’kemi gjetur diagnozën e kujt helmimi.

Temperatura është stabilizuar dhe s’ka më 40 gradë. Dhimbjet dhe lodhja kanë ikur. Ndaj përveç se të mbaroj serumet do iki jashtë për disa ditë për të bërë diagnostikimin e plotë.

Në këmbë më keni që sot! Ndaj ju falënderoj për superinkurajimin dhe ju premtoj që tani fillon lufta e vërtetë me Establishmentin Për Shqipërinë! Personeli shëndetësor është dhurata më e bukur që më ka bërë Zoti në këto ditë super të vështira duke më shpëtuar jetën pasi isha i dënuar me vdekje nga Mafia Soros dhe zogjtë e qyqes Soros.

Ju dua shumë shumë shumë.

Tani pas 2 javësh jam duke pirë për herë të të parë, kafen e mëngjesit poshtë pavionit të Infektivit me babain i cili ka qenë engjëlli mbrojtës 24 në 24 orë.

 

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top