Profesori Ibrahim Stublla, kryetar nderi i Ballit Kombëtar Demokrat për Republikën e Kosovës

Profesor Ibrahim Stublla, Kryetar nderi i Ballit Kombëtar Demokrat në Republikën e Kosovës

Në Kuvendin zgjedhor të Ballit Kombëtar Demokrat, profesori Ibrahim Stublla u zgjodh kryetar nderi për Republikën e Kosovës. Stafi i redaksisë së portalit informativ të Ballit Kombëtar Demokrat i uron profesorit Stublla jetë të gjatë dhe të lumtur në mesin e ballistëve. Pjesmarrja e tij dhe kontributi aktiv në mbledhjet e Ballit Kombëtar Demokrat anekënd vendit, po përcillet me interesim të madh nga rinija përparimtare e Kosovës.

https://youtu.be/QWh5kw8TMHw

Pjesë nga fjala e Ibrahim Stubllës në Konferencën e Këshillit Koordinator – Mars 2015

2 komente te “Profesor Ibrahim Stublla, Kryetar nderi i Ballit Kombëtar Demokrat në Republikën e Kosovës”

  1. GEZOHEM QE BALLI KOMBETAR >> RRIKETHEHET NE ATEDHEUN TON TE SHENJT >> ME KENAQSI SHPIRTNORE U GEZOVA PER KUVENDIN E SAJ NE PRISHTINEN TON TE SHENJT SE BALLI TREGOJ BESNIKERIN>NDAJ KOMBIT ,GJAT LUFTES DYTE BOTNORE . NE ATEDHE DHE VAZHDOI LUFTEN JASHTA ATEDHEUT NE MENURE TE TJERA TE CILAT I SHERBYEN SHQIPTARIS NE CDO SKAJ TE BOTES > JU URROJ SUKSESE NE CDO ASPEKT DHE U SHTOFSHI NE CDO KAND TE TOKES SHQIPTARE DHE KUDO QE JAN SHQIPTARET >>RROFT SHQIPNIJA ETHNIKE>> RROFT BALLI KOMBETAR ..

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top