Pritje zyrtare në Emerald, me rastin e Ditës së Pavarësisë së Kosovës

POLITIKA KOMBËTARE

Me rastin e Ditës së Pavarësisë së Kosovës, delegacioni i Ballit Kombëtar Demokrat i udhëhequr nga Dr. Artur Roshi, kryetar, mori pjesë në pritjen zyrtare të organizuar nën patronazhin e Presidentes së Republikës, znj. Atifete Jahjaga dhe Kryeministrit, z. Isa Mustafa.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *