1 koment te “Prejardhja e pasurisë së vëllezërve Geci

  1. Eshte e vertet se Vllezrit Geci ne ate kohe kane blere lokalet ne fjale
    nga BVI-ja per banim ne Skenderaj;Antaret e Komisionit Ishin Hamit Tahiri ref banesor Hamdi Seferi Arketar ,Ismet Osmani Jurist dhe Sekretar i BVI-se ishte Jakup Tahri keta ishin antaret e komisionit
    Ne ankand kane marre pjese NT”Lux ” pastaj Zhitoprometi,Dhe 7 Vellezrit nga Llausha. Une Hamdi Seferi vete i kame drzuar te gjitha parat ne banke ne Llogarine e BVI-se per Banim kete e theme me pergjegjesi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.