1 koment te “Pjetër Bogdani – Personaliteti më i madh shqiptar i shekullit XVII

  1. A dihen se sa viktima rane kur u dogje Shkupi.Dhe cfare perkatesie kombetare kishte Shkupi kur u dogj.Dhe a dihej se kush ishin pjesemarres ata qe e dogjen Shkupin dhe kush e dha urdherin.A kishte dije Bogdani qe do te digjej Shkupi?.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.