5 komente te “Perse kjo dashuri e shqiptareve ndaj Erdoganit?

 1. Asnje Shqiptar nuk e qmon Recep Tayip Orangutanin, por ka Turqeli ose Musliman qe e dojne Orangutanin.
  Ne Kosove ne bazë te praktikimit te religjionit neper faltore Islamike ……ka afer 30-32 mije Musliman. Dhe te gjithe keta e mbeshtetin Orangutanin , sepse nuk e ndiejne vehten Shqiptar por Musliman. Sepse religjioni Islam nuk lejon kombe. Pik.

  Ndersa ne Shqiptaret qe jemi ne Kosove me Diaspore 3.3 Milion…..nuk kemi arsye te mirremi apo mendojme per Orangutanin.

  Ose je SHQIPTAR ose Musliman…..i flliqt.

 2. As je Shqiptar nuk e qmon Recep Tayip Orangutanin, por ka Turqeli ose Musliman qe e dojne Orangutanin.
  Ne Kosove nanbaze te praktikimit te religjionit neper faltore Islamike ……ka afer 30-32 mije Musliman. Dhe te gjithe keta e mbeshtetin Orangutanin , sepse nuk e ndiejne vehten Shqiptar por Musliman. Sepse rwligjioni Islam nuk lejon kombe. Pik.

  Ndersa ne Shqiptaret qe jemi ne Kosove me Diaspore 3.3 Milion…..nuk kemi arsye te mirremi apo memdojme per Orangutanin.

  Ose je SHQIPTAR ose Muskiman…..i dlliqt.

 3. pik se paru ata nuK jan TUEQ ESHTE I VWETMI KOMB QE TOLERON PER POZITA TE LARTA, ESHTE PA BESI AKTI QE ATA KOSOVARE KAN BERE, HA BUKEN E TURKUT DHE BEN DYHAN E SHKAUT, JAZEK , APO ATA U MUNDUAN QE TI QUAJN SKENDER BEU I DYTE, ESHTE NJE NDRYSHIM SKENDERBEN E MOREN OSMQANLINJTE AY NU LA VENDIN DHE SIC E DIME ISHTE KALAMA SHQIPTAR, BERI DETYREN KOMBETARE, KURSE KETA BEN TRADHETIN TE PA PRANUSHME ..JAZEK

  1. Se pari ti zotni ke harruar gjuhen shqipe. Duket qarte qe ti mendimin tend e ke ne turqisht dhe mundohesh ta shprehesh ne shqip prandaj shkruan pacavure te tilla. Turp duhet te te vije ty nga vetja, ne radhe te pare sepse kushedi sa kohe ke qe nuk komunikon ne shqip dhe se dyti qe mundohesh te tregosh te mirat e turkut per shqiptaret, te mira qe as kane ekzistuar dhe as ekzistojne.

 4. Në shekullin 21 shqiptarët vuajnë ende nga sindroma e “kultit të personalitetit” – kur nuk gjejnë objekt adhurimi në qarkun e vet, drejtohen jashtë! Defekt gjenetik, apo mungesë akute e identitetit?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.