1 koment te “PËRPJEKJET E LIDHJES SË DYTË TË PRIZRENIT PËR JETËSIMIN E ASPIRATAVE JETIKE TË KOMBIT SHQIPTAR

  1. Edhe Kajtaz Ramadani u dënua me vdekje nga Gjyqi i Qarkut në Prizren, dhe u pushkatua më 16 shkurt 1946 në Taukbashqe të Prishtinë.
    Paska edhe mangesi tjera si dhe gabime!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.