1 koment te “PERGATITJA E BETEJES SE KOSHARES KA FILLUAR…

  1. Jane te ditura dhe te njohura rrethanat ne Kosove per kohen qe ishte gjate luftes dihen edhe interesat e sherbimeve armike ne Kosoven e pasluftes perqaj e sundo dhe une mendoj se te gjithe Shqiptaret jemi fitimtare e sikur te flisnim realitetin e luftes ne Kosove ne nga Ministria e Mbrojtjes FARK-u atehere do beheshin perqarje dhe do krijohej anarki qe do ishte me e rrezikshme se lufta por duhet te jemi falenderues dhe shume mirenjohes te gjithe bashkeluftetareve dhe atdhetareve te deshmuar per keto 20 vite paslufte qe kurre nuk perfituan per interesa personale qe ne emer te luftes pe behen perfitues te paslufte dhe te shkaterrohen edhe ato pak vlera qe kane mbijetuar. Edhe po nuk deshem ne ti tregojm ato jane vepra qe kane ndodhur dhe mund te vonohen por kurr nuk zhduken se edhe po nuk deshtem ne ti tregojm qe mos te bejme perqarje po i jep armiku se i ka perjetuar me humbje te medha edhe te dhimbshme te gjitha betejat dhe ofenzivat e komanduara nga Ministrija e Mbrojtjes – FARK-U

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.