1 koment te “Pasi u stërvita nga amerikanët në periferi të Romës, u hodha me parashutë në Shqipëri në një mision sekret

  1. ne ate kohe kishte burra por besoj nuk paten nje organizim te mir qe te kthenin popullin kunder komunistave dhe kelysheve te tyre

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.