Pas kanibales Genta, lajthit edhe poeti komunist Duka

SHKRUAN: ADRIATIK RIZA DOSTI Shiheni ne foto dhe “no coment”, Nje kopje e nje sozie origjinale e kriminelit irakian Sadam Husein; ndaj dhe me llogjike te ftohte çdo njeri normal mund te thote: e po atehere ç’mund te presesh prej tij? I shkolluar ne nje prej shkollave ushtarake te regjimit te Diktatorit dhe si per … Vazhdoni me leximin e Pas kanibales Genta, lajthit edhe poeti komunist Duka