PARTIA AKSIDENTALE E KOSOVËS

Kryetari aktual i Prishtinës është mirë që të mos i shes mjegull e filozofi shkretinash opinionit publik, por të angazhohet për realizimin e programit zhvillimor që ia ka premtuar kryeqytetit.

Na trego Përparim, çka bënë Tërrnava që se bënë edhe ky Janullatosi? Na trego Përparim se me kend je, me shqiptarët, apo me mbetjet kancerogjene të perandorisë osmanosllave?

JANULLATOS DHE VOJVODA ÇETNIK NIKOLIQ
JANULLATOS DHE VOJVODA ÇETNIK NIKOLIQ

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top