2 komente te “Omar Khajam, qëndistari i tamëlt i kuartinave persiane të dashurisë dhe dijes, “kryeluftëtari i mendimit të lirë”

  1. Dua ta dij mire …se….Kahjami ka jetu ne kohen Muhametit ??? Ju nuk i qendroni ketij mendimi…Si edhte e verteta .Ju faleminderit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.