1 koment te “NUK BËHET SHQIPËRIA ME KOPILA

  1. ESHTE ME SE EVERTETE QE AJO GJENERATIJON PAS 1945 JAN KOPILE SKAN QENE NJERS SI STERGJYSHIT DHE GJYSHET PO DHE PRINDERIT E TYRE,, KJO GJENERESHE QE KINI SOT VJEN NGA HAJDUTET E SE KALUARES, SE VETEM ATA PERFITUAN NGA KOMUMUTET, MBASI BABAJ I TYRE ISHTE PKLE NJHERIU, SIGURISHT DERI ESHTE DER NUK BEHET QENGJ,.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.