2 komente te “Nuk armatosen dhitsat

  1. O Edison -Ypi,o trim me flete.Te kalume mar burr se keke keq me shndet.Po si kapen armet me ardh prap Sala ne pushtet?A kujton se kaq i “lodhun” a populli?Po ti qe e hjek vedin kaq trim i ke ma afer ata qe ja kan xan vendin Sals,jepi pra,banja per hajr,se na populli i thjesht vec ne televizor i shohim,nuk na len kush me ju afro as 500 m.Tash po t’tham edhe mendimin tem:Edhe Sal Rama edhe Edi Rama njilloj jane,e kena pa kte pune,vec se spo mundna me u marr vesht e me gjet dike tjeter qe te mendoj e te punoje me ndershmni per kte vend te bekum,qe po udhhiqet nga kta qelbsina.

  2. Une po te me jepej mundesia do i redaktoja fjalet e papershtatshme ne kete shkrim per dhitsat por artikulimin dhe motivimin e shkrimit as qe mund ti leviz nje presje.Ketij potenciali ne llojen e vet do e lexoj sa here te shkruaj e do e degjoj sa here te flas,kjo mendoj eshte detyra ime zoti Edison.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.