NJOFTIM I BALLIT KOMBËTAR DEMOKRAT

Të premten, më datën 30.12.2016, duke filluar nga ora 12:00 në Restoranin Rings, Sheshi Nënë Tereza në Prishtinë, kryetari i kësaj partie, z. Gazmend Islami, do të mbajë një konferencë për media ku do të flas për opinionin e gjerë rreth gjendjes politike, të arrituat e BKD-së dhe festat e fundvitit.

BKD fton të gjitha mediat e shkruara dhe vizive, që të jenë prezent gjatë konferencës.

Jeni të mirëseardhur!

Kryetari i BKD

Gazmend Islami

Nr i kontaktit për çdo informacion: 049378989

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

error: E drejta e autorësisë i përket autorëve! Ju lutemi për mirëkuptim.