Sazan Papraniku, koordinator i kryesisë së Ballit Kombëtar Demokrat

Njoftim – Balli Kombëtar Demokrat

Sekretariati për Informim

Njoftojmë qytetarët, anëtarët dhe simpatizantët e Ballit Kombëtar Demokrat në Republikën e Kosovës, se duke filluar nga data 1 Gusht 2016, në Rrugën “ Sylejman Vokshi” Nr. 60 në Prishtinë, prapa Bustit të heroit Zahir Pajaziti mund t’i gjeni zyrat e Partisë sonë.

Ju mirëpresim në radhët tona

1 thought on “Njoftim – Balli Kombëtar Demokrat”

  1. Kosova per te qene shtet stabil me ligje evropiane duhet te rikrioje nacionalizmin demokratik dhe kjo jo rastesisht solli ne skene Ballin Kombetar Demokrat. Naconalizmi eshte rruga qe mund te mbaje Demokracine. Nese njerezit nuk mund te kapin,arijne nacionalizmin, vete Dekalogu dhe Balli do ti orientoine ne drejtimin e kombit me pushtet.

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top