Ngushëllime familjeve Sulaj, Segashi dhe Zabërgja

Jam i tronditur nga akti i verber, ç’njerezor i te premtes ne Mynih te Gjermanise ku mes viktimave te pafajshme qe kane humbur jeten jane tre te rinj shqiptare. Sabina Sulaj, Armela Segashi dhe Diamant Zabergja humben jeten nga ky akt barbar. Ngushellimet me te thella familjeve Sulaj, Segashi dhe Zabergja. Kete moment te rende hidherimi dhe dhimbje kombetare jemi me zemer dhe mendje prane tyre, te bashkuar per ta perballuar dhimbjen e madhe. Ngushellime familjareve te viktimave te tjera dhe sherim te shpejte te lenduarve.

Lulzim Basha

2 komente te “Ngushëllime familjeve Sulaj, Segashi dhe Zabërgja”

  1. Po per ata kater qe u vrane ne bulevard or vrases?!! I mban mend ata?! Apo per ata ste erdhi keq, fytyre e poshter.

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top