SAIM TAHIRAJ, ISMET TAHIRAJ DHE SEFEDIN KRASNIQI

SAIM TAHIRAJ, ISMET TAHIRAJ DHE SEFEDIN KRASNIQI

NGA CIKLI I DËSHMIVE TË PANUMËRTA

DËSHMON: SAIM TAHIRAJ, ZVICËR, 17 MAJ 2017

PËR LIRINË, DEMOKRACINË DHE SHTETIN E SË DREJTËS. KY ISHTE KONTRIBUTI I MADH I MËRGATËS SHQIPTARE.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *